Forum
Ja, obstajajo možje, fantje za katere niti ne vemo kaj počno v svojem življenju. Tokrat se bomo osredotočili na enega, šarm ima že v očeh a nikoli ne vem kaj je za njegovimi očmi. Lahko bi se reklo, da lahko dobi vsako pod svoje prste. Potuje po vsem svetu, denarja - tega mu ne manjka. Če prav je njegov oče nek bogati šejk iz Savdske Arabije in se je rodil v Ameriki, občasno na svoji glavi nosi Arabske rute, kar pa ne pokvari njegovega izgleda, če prav so njegovi lasje vranje črni in se ob soncu svetlikajo kakor, da ima med njimi spletene zlate nitke. Če prav je musliman, sam tega ne kaže navzven, splošno pa tudi njegov oče ni več povezan v to vero. Vodi nekaj ogromnih zelo dobrih tovarn različnih stvari, na sploh pa lepota ni edina njegova skrivnost, katero včasih skriva za ruto. Za očemi se odvija zgodba, katere nihče ne bo nikoli razkrinkal. Govorim o fantu, s svojo zgodbo - Ian Jeremiah Isaac Al Gala.

(Slika iz Egipta)

Ja mogoče vas zanima, kako vem vse to? Nekako sem ena izmed deklet katerim je zelo všeč. A nobena ne ve kaj se v resnici dogaja z njim... So..here is the story....

Vsako jutro prikoraka mimo mene s sv ojimi izbranimi prijatelji, kateri niso rasisti tako kot so vsi ostali, medtem ko hodim preko hodnika sem ter tja in si zamišljam kaj mi je tega treba, vsak dan v šolo. Vedno pogledam za njim in si zamišljam kaj se mu podi sem in tja po glavi. Do sedaj me skoraj še ni nikoli pogledal, če prav je minilo le nekaj mesecev od kar sem prispela na to šolo. Želim pa si, da me enkrat pogleda v oči, ker me zanima kaj misli, kaj hoče.

Na okoli se potikajo novice, da nekdo novači dekleta, jih posiljuje in krade, vsaj tako vsak dan piše po časopisih, nihče ne ve kdo je, kaj sploh hoče od deklet, razen to da jih želi imeti pod svojim nožem, zobmi in pod seboj.

Odšla sem v razred, letos prva ura ker do sedaj je bil profesor bolan. Sedla sem za svojo klop in na mizo položila zvezeke. V učilnico so nato vstopili: Ian, Jason in Matt, torej Ian in izbrana prijatelja. Sedli so v bolj zadnje klopi. Ian klop poleg moje, ostala dva pa sta sedla na njegovo desno stran. Naslonila sem se na stol in gledal a na uro, kdaj bo v učilnico vstopil bedak katerega smo morali čakati večino našega življenja, če prav je bilo bolje, da nebi nikoli prišel. Imeli smo vsaj fraj uro in smo lahko odšli zadaj na igrišče, kjer smo navadno igrali radbi ali pa smo samo sedeli na klopeh ter se pogovarjali.
PRED 48 URAMI.....

"Ne, prosim te! Samo ne stori mi tega, lepo te prosim," upije dekle zvezano v bele vrvi na kovinsko mizo. "Ne deri se, ne boš trpela," le odvrne moški in pride do nje ter s svojo dlanjo pogladi njen razkriti trebuh preko katerega je tekla kri. "Ne...boli me prosim," le odvrne dekle rdečih las in pogoltne slino. "Kaj pa če bi se šla drugačno igrico?" le odvrne in nož položi poleg njenega že trupla na mizo ter se ji od spredaj močno pribljiža in jo zgrabi za stegno ter močno povleče k sebi. "Ne.....neee!!" se le dere, a brez dosežka. Moški svojo opremo močno zarine v deviško vagino in predere mrenico, da se kri izlije preko stegen in mize. Nato pa začne močno in neustavljivo suvati.

DANES....

"Ian..povej kdaj se je začela 1.sv vojna v Evropi?" vpraša profesor in sede na svoj kateder. "Leta 1914," prijazno odvrne Ian in se malce nasmehne. "Morda veš kaj je bil povod?" vpraša nato "Atentat na Franc Ferdinanda," zopet odvrne Ian in se vnovič nasmehne. "Dobro ..." odvrne profesor zvonec pa zazvoni. Pospravili smo zvezke, sama pa sem le odšla iz razreda, na enkrat pa me pred vrati prehiti Ian v katerega sem se zaletela. Pristala sem v njegovem telesu, katera majica je nosil je imela vonj po nežnem moškem parfumu s prefinjenim vonjem. "Oprosti," le rečem in se hitro postavim nazaj. "Že v redu, se zgodi," odvrne in me pogleda. "Dajta golobčka, ne ustavljajta prometa pri vratih!" zavpije Dylan, moj prijatelj kateri ve, da mi je Ian všeč. Hitro sem odšla iz obokov vrat po hodniku, Ian pa je stekel za menoj. "Čakaj malo," reče za mano, obrnila sem se in ga pogledala kot 'kaj?'. "Tebe sem le redko videl, nisi dolgo časa tukaj," mi reče. "Ja, bolj se skrivam in...ja letos sem prvič tukaj," odvrnem in se malce nasmehnem. "Se mi je zdelo, da nisi znan obraz. Jaz sem Ian," mi reče in poda roko. "Vem, mislim jaz sem Julija," odvrnem ter mu podam roko. "Mm, lepo ime. Naj uganem oče je bil navdušen nad Angleško umetnostjo, ha?" nasmehnila sem se in pokimala "Zato mi je dal ime Julija, od Shakespira," odvrem in usta držim v rahel nasmeh. "Julija, te smem vprašati, če bi danes zvečer šla z menoj na pijačo? Glej, grdo sem te prehitel in to ni vljudno, naj se ti malo odkupim?" mi reče in se nasmehne kar v meni povzroči nevrjetno moč tistih ženskih hormonov, kateri sproščajo enormno količino adrenalina. "Am, seveda ja," odvrnem in si popravim pramen las. "Dobro, kdaj imaš čas in kje se dobiva?" me vpraša in pogleda v oči, "Am....(malce zamrznem ob njegovem pogledu) lahko ob 7mih, drugače pa se lahko dobiva pred šolo?" rečem in stisnek knjigo k sebi. "Zmenjeno, ne pozabi," mi reče se nasmehne in počasi odide mimo mene. Jaz no, skoraj sem se sesedla na tla.
Neextt?
28. november 2014
nnnneeext
perfekten zacetek
28. november 2014
u173906
u173906
omg, men se počas sivta kaj bo, next
28. november 2014
next
28. november 2014
Neeeexxxxttttttt
28. november 2014
Next
29. november 2014
u181847
u181847
neeeekstttttttt!!!! my Whisky ;3
29. november 2014
"Heey, Julija!" zavpije Marie-Jane, na kratko Jenny. "Hey," odvrnem in pogledam proti njej med tem ko sedim na klopci pred hišo. "Slišala sem, da te je arabec povabil na zmenek," mi reče in pride sedeti poleg mene na sedež. "Ni zmenek, samo pijača je, ker me je nevljudno prehitel in sem se zaletela vanj!" odvrnem in odložim knjigo na mizo poleg kozarca z limonado. "Mhm, glej srečnica na šoli si, najbol sexy tip te je povabil na...PIJAČO," mi reče in se nasmehne. "Oh, pa kaj je kaj takega na njem? Razen...oči in lasje...pa tisti nasmešek ...mislim! Denarja ima kot pečka," odvrnem in jo pogledam "To je slišati meni dovolj, da padaš na njega. Koliko krat si ga gledala v tisto telo a? Vrjetno, ko si se zaletela njega, kako je dišal? Daj vse mi povej!" začne in se nasmehne ter pribljiža. "Jenny, ja v redu dišal je lepo, kaj te to sploh zanima? Nisi ti bolj vsekana na blondince kakršen je Jason pa Danny iz 4 letnika?" vprašam in jo pogledam bolj resno. "Ah, denarja ima kot pečka, si pozabila? Glej kje si, za teboj je neka podrtija, on pa živi v graščini v veliki vili na tistem hribu! Nora bi bila, ne nora, zmešana če mu ne bi pustila, da se flirta s teboj!" reče in prekriža noge. "Če se ne bi včeraj zaletela vanj, me sploh ne bi videl, kaj šele vedel zame! Daj nehaj sanjati, jaz sem to prenehala že dolgo časa nazaj," odvrnem "Kako nehala, sedaj bi morala do dobra začeti! Kaj boš sploh oblekla za zmenek?" vpraša. "Ni zmenek, samo pijača je in, zakaj bi se morala oblačiti in navesiti z nečem, ko pa lahko nosim navadne hlače i....." "Kaj?! Lepo te prosim za kaj takega moraš nositi obleko!!" zavpije in me zgrabi za roko. "Takoj greva v trgovino po obleko!" še zavpije in me začne vleči proč. "Počakaj no...ne morem zdaj!" rečem, a že prepozno. Odšla sem za njo in stekle smo v trgovine ter iskale pravšnjo obleko. Na koncu torej izbrale to:

Če prav se mi je zdela obleka preveč, sem jo morala obleči. Zvečer sem ob 7h prišla pred šolo in sedla na klop. Od daleč je prišel Ian oblečen v črno srajico in kavbojke s črnimi supergami, katere so ob strani imele zlat znak. "Čer, Julija," mi reče in pride do mene. "Čeer," odvrnem in se dvignem s klopice. "Waw, zapeljiva črna oblekca," reče in me prime za dlan ter jo poljubi. "Hvala," odvrnem in se nasmehnem. "Greva?" vpraša in me pogleda ter nastavi komolec. "Ja," odvrnem in roko položim na njegov komolec. Prišla sva do dobrega, črnega športnega avtomobila, sedla vanj in se odpeljala na ''pijačo''. Prispela sva v neko nobel restavracijo oz. bar ter sedla za šankom in naročila pijačo. "Kaj so rekli starši?" vpraša in spije požirek pijače. "Torej, mama je bila vesela, ker od kar smo prišli sem, nisem ravno dobra za v družbo. Oče pa no, on ni bil ravno zadovoljen ampak potem je rekel naj grem ker sem dovolj stara, da znam sama poskrbeti zase, več kot samo pijača ne bi moglo biti. Vrjetno me ne bo ugrabil kdo ali pa kaj podobnega. Od kar veliko pišejo v časopisih, da nekdo novači in krade dekleta oče ni ravno odprte duše," razložim in spijem požirek. "Razumem in ti, se bojiš?" vpraša ter me pogleda. "Bojim česa, da me kdo ugrabi?" vprašam. "Ja, mislim, si čedna in znaš biti zapeljiva če se takole oblečeš," mi reče. "Mogoče včasih ampak recimo, da ti sedaj zaupam," odvrnem in se nasmehnem. "Lahko mi zaupaš," mi odvrne in se nasmehne. "Greš plesat?" vpraša. "Am, ne vem če bi šla, imam dve levi nogi," odvrnem. "Eh, ne vrjamem, daj sledela mi boš," odvrne in me prime za dlan ter se dvigne s stola. "Naj bo," se nasmehnem in odidem z njim na plesišče. Zavrtel me je in prijel nad pasom ter potegnil bližje k sebi. Začela sva plesati po plesišču in kmalu sva oba osvojila celotno plesišče. Na koncu pa me je stisnil k sebi, ko sva plesala slow dance. "Kdo bi si mislil, da bom kdaj koli ugledal take biserne oči," mi reče in z dlanjo preleti lice. Zavdihnila sem in zamižala on pa je svoje ustnice položil na moje. Spojile so se skupaj in se premikale ter grabile ena ob drugo. Svoje ustnice je premaknil na moje lice k ušesu in me z dlanjo pobožal po roki...

"Ahha..." le zavzdihnem in svoje dlani položim na njegovo glavo ko me poljublja po vratu in licu med tem ko suva. Suval je in suval ter me božal po stegnu in poljubiljal. Uzdihovala sem in čutila njegovo telo, ko je pritiskalo na moje. Dalje in dalje je suval, me božal in poljubljal, dokler nisva oba bila tako izmučena, da sva podlegla in zaspala v objemu.

Neeextt??

1) Kaj se bo zgodilo zjutraj?
2) Misliš, da jo je Ian samo izrabil ali se res nekaj plete med njima?
29. november 2014
mislim da jo bo ugrabil
mislim da jo je samo izrabil
nnnnneeeext
29. november 2014
Neext
29. november 2014
Mislim da jo bosta skupi spala
mislim da jo ni izrabil

neeeexxxxttttttt, neeeexxxxttttttt, neeeexxxxttttttt
30. november 2014
u173906
u173906
next
30. november 2014
u181847
u181847
I. neki že
II. na začetku jo bi izrabil, potem bo pa ugotovil, da mu v resnici neki pomen
neeeeeeexttttttttttttttttttttttt
06. december 2014
u105006
u105006
Sem prebrala vse
Hudo
Full mi je všeč tema
Neki bo ušpičil
Mislim da jo je izrabil
Neeeext
01. januar 2015
Nexty nazadnje si nextala novembra zdej smo pa januarja.
01. januar 2015
next
01. januar 2015
mislim, da jo bo izrabil
01. januar 2015
Neext
03. januar 2015
nextt!!!
nekaj se plete med nima, mogoče jo bo izrabil??
03. januar 2015
em torej kdaj bo nexttt???
03. januar 2015
sem ji pisala (pisateljici)
03. januar 2015
ja mene zanima kdaj bo next???
03. januar 2015
še vedno mi ni odpisala
05. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg