Forum
NapisaLa bom zgodbico , če je nebote bral nebom pisala naprej

Osebe :

Dolores ( Lola , Lolita )

Mija ( Lolina bff ) https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0-ze7jqT_-PGL99mWHrWcxRClUbgiOKFv3OOsdFttA1xv_Tik

Laura (Lolina sestra )

Ostale osebe sproti

Vse se je začelo ,enega lepega popoldneva , ko so žarki sonca sijali direktno v mojo sobo , ko je bilo tako zelo vroče , da se mi še na plažo ni dalo . Čeprav smo bili doma ob morju , oddaljeni le kakih 140 metrov vstran . Jaz pa sem raje ležala na postelji in brala Harry-a Potterja . Ravno sem razmišljala o tem da bi lahko le imela takšno življenje kot v teh knjigah , katere sem brala in brala in nikoli nehala . Ampak zmotil me je hrup avtomobila , prišla sta starša . Odhitela sem dol , v kuhinjo ,da bi ju pozdravila a oba sta imela namrščene obraze . Mami pa je rekla : Lolita , moramo se pogovorit , nisem vedela o čem . Le odšla sem za njima v kuhinjo . Ko je oče začel pogovor .....

Next ????
30. avgust 2011

Lolina bff .
30. avgust 2011
next!
30. avgust 2011
O- Oče
M-Mami
J-jaz

O : Lola , za nekaj časa moramo iz mesta .
J: Kaj???!!!! Zakaj?!!!!!
M: Lola zato , nič ne sprašuj le pojdi po stvari odidemo čez 30 minut.
J: Ne kaj pa vama je ???

In tako se je pogovor tudi zaključil , žalostno sem začela pakirat . Mislila sem si sama pri sebi . Kje se bom šolala , če bo čez teden dni šola ? Zakaj moramo iz mesta ? Kaj če nebo tam prijateljev? Točno ko smo že pri prijateljih . Takoj sem odšla po telefon in poklicala Kajo , mojo bff . Vse sem ji povedala , ampak me ni ravno poslušala . Ko sem zaslišala glas za slušalko , bil je podoben Mašinemu ( punca, ki mi je šla zelo na živce , tudi Kaji , zakaj se družita? ) Glas je pravil : A še ji nisi povedala? Kdaj ji boš? Nisem vedela kaj se dogaja zato sem prašala Kajo . Ona pa le : Ja , Dolores , Maša je moja bff , od začetka počitnic , in prekinila v šoku sem se sesedla . Ko je že klicala mami , če sem pripravljena , Prihajam : sem rekla . Pobrala stvari in odšla po stopnicah , do avtomobila....

Next?
30. avgust 2011
ja al ne?
30. avgust 2011
Okej , nextam sa če pol nebo nič bo tole tut konec . :

Celotno pot sm gledala čez okno in opazovala naravo , kako se ptice pogovarjajo in kako sonce žarki , kljunčki ptic so tako lepo peli , no vsaj mislim - v avto se ni slišalo . Ko smo zapeljali na avtocesto , mi ni preostalo drugega kot da zaspim .

Še vedno nisem vedela pre čem bežimo oz , zakaj zapuščamo dom vem le da se nekaj že dogaja . No s tem razmišljanjem sem padla v globok spanec . V katerem sem sanjala čudne sanje .

Ko smo prispeli do babice , in se namestili sem čez okno svoje sobe zagledala : O.o ? ......

NEXT? 3 nexti od različnih oseb .
30. avgust 2011
NEXT
30. avgust 2011
next
30. avgust 2011

tuki smo živeli

babicina hiša

mami in babi

oči
30. avgust 2011
next!
30. avgust 2011
Zagledala sem dekle , z rjavimi lasmi , nakitom in kul oblačili , oblečena je bla po niujorškem okusu , na sebi je imela klobuk in ko mi je pomahala , oh ja to je Lauren - Laura , moja sestra , stekla sem ven in jo objela , bila je na kolidžu v New Yorku za 6 let .
-Živjo ! Je rekla , kako si ?
Od veselja da jo vidim sem rekla , da super in kaj počne tukaj , čudno me je pogledala in zvlekla v njeno sobo : Neveš??? Neveš kaj se dogaja?? Ne nevem , sem rekla . Kako neveš? Ja nevem , Kaj je bilo???Lauren se je usedla na posteljo in mencala z nogami , še ti niso povedali ? Očitno ,je bila edina beseda , ki je prišla iz mene , Lauren : No am , začela je biti ne mirna ... Ko je vstopila mami , Lauren in mami sta se čudno spogledovali , še spogledovali , ko je Lauren grdo pogledala mami , je odšla po očija . Vsi smo se usedli na posteljo , le Lauren na stol v sobi .

Next?
30. avgust 2011
u50055
u50055
next
20. september 2011
u60317
u60317
next
20. september 2011
u50055
u50055