Forum
✽ Helloυ:*
✽ Odločιlα ѕeм ѕe dα вoм zαčelα pιѕαтι вloɢ *-*
✽ Tυĸαj вoѕтe lαнĸo ιzvedelι vѕe o мeɴι *o*
✽ Sαj veѕтe dα prαvιlα ɴe вoм ɴαšтevαlα ĸer jιн že мorтe pozɴαт α ɴe?
✽ Zα zαčeтeĸ poтreвυjeм 4 ɴeхтe;*
✽ Bαrвαrα ❤

13. avgust 2015
neeext <3
13. avgust 2015
u152581
u152581
next<33
13. avgust 2015
Next <33
13. avgust 2015
next <3
13. avgust 2015
Next + dobila si že 5 nextov.
14. avgust 2015
About me ❤
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
- Moje ime je Barbara, kličejo me Barbi.
- 24.8 bom bila stara 12 končno *o*
- 1.9 grem u 8. razred.
- Sovražim šolo.
- Po poklicu bi bila rada modna oblikovalka *o*
- Moje ocene so še kar vredu. Letos sem bila dobra c:
- Živim v območju štajerske *w*. Trenutno sem na počitnicah v Mozirju kjer mi je ful fajn *w* Ampak bom bila še samo do nedelje -.-
- Obožuj živali, predvsem pa pse *o*
- Moj najljubši letni čas je pomlad ker ni prevroče pa rožice rastejo
- Obožujem all starke *w*
- Bojim se pajkov, sršenov, kač, neznancev in vešče -.-
- Mam kar dober telefon. Samsung galaxy s 4 ampak kdaj pa kdaj zašteka -.-
- Moja najljubša pesem je Love Me Like You Do od Ellie Goulding *w*
- Obožujem Twilight (Somrak). To je tko top film *w* Pa še knjige je sestra naročila *o*
- Moj najljubši smeško/smajli je ta: " "
- Moji hobiji so: rolkanje in rolanje *w*
- Moja najljubša barva je modra *o*
- Igram kitaro že pol leta
- Ne maram kisa. Ko ga zavoham mi kar želodec obrne -.-
- Doma imam eno psičko *o* Tara je zlata prinašalka<3

To je to za ta next *-*
Upam da vam je všeč:*
Mnenje?
Potrebujem 5 nextov<33
14. avgust 2015
NAPREJ*0*
14. avgust 2015
Next <333
14. avgust 2015
next *w* I love animals <3333
14. avgust 2015
somraaaaaak *O*

neext
14. avgust 2015
u152581
u152581
next
15. avgust 2015
neext *0*
15. avgust 2015
Animals ❤
Uglavnem nora sem na živali dobesedno *w*. Naštela vam bom vse živali ki jim mamo doma in opisala moje najljubše *w*
Živali na naši kmetiji:
2 krave, 2 telički, 9 srednje velikih zajčkov, 2 veliki zajki, 11 kokoši, 1 petelin, 2 purana- ki gresta danes v zakol , 2 prašiča, 2 mačke, miši in Tara

- No zdej bom opisala mojo Taro;*
Torej skotila se je pred dvema letoma leta 2013. Točni datum ne vem ampak mislim da 2.9. Njo mam najrajš<3 Vse mi pomeni *w* Ime je dobila po moji prejšnji kobili ki je umrla :c Je zlata prinešalka in je zelo ljubka. Ful je igriva pa prijazna. Včasih je tako igriva da te malo grize ampak ni prehudo *w* Zdaj prekratkim je skotila 8 malih kužkov. Tak so lepi da jih ne morem opisat *w*. Na srečo ni noben umrl *w* 3-je fantki so pa 4-punčke *w*. Zdaj so spregledali *o* Res mi pomeni najveeč in brez nje bi umrla :x<33

Opisala bom tudi mojo mucko Lizo:*

Dobila sem jo pred 14-dnevi od sosedov *w* Stara je 1 mesec in je ful lepa. Je svetlo rjave barve in ma bele lise po glavici pa po trebuhu. Jee ful igriva in te tudi kdaj pokrempa c: Sicer je tudi zelo prijazna ampak enkrat mi je raztrgala mojo nogavico -.-
Ful jo mam radaaaaa<3

To je to za ta next *-*
Mnenje?
Potrebujem 5 nextov<33
17. avgust 2015
next
17. avgust 2015
wow *_* škoda da nimaš konjev, te bi k tebi prišla
17. avgust 2015
next
17. avgust 2015
omg next! :** mate pa velik živali doma mi mamo sam 1 mačko in to je use :// jaz mam drgač zlo rada živali.
18. avgust 2015
u152581
u152581
next
18. avgust 2015
next ;333 + full dobr pišeš :33
18. avgust 2015
Dobla si 5 nextov.
18. avgust 2015
Neext <33 Jes mam tut full rada živali *o*
18. avgust 2015
jutri napišem next<3
18. avgust 2015
u198079
u198079
next jst bi tud imel psa
18. avgust 2015
u198079
u198079
sorry imela'
18. avgust 2015
Neeext+top blog *w*
19. avgust 2015
My family ❤
Mojo družino sestavlja 6 članov.

- Najstarejši je dedek jaz ga kličem "stare ate" . Ime mu je Alojz, prijatelji pa ga kličejo "Lojz". Letos 11.12 bo biu star 81 let kar je veliko *o*. Čeprav je že star je zelo deloven. Drugače je zelo siten in se ves čas dere ker nič ne sliši -.-
- Sledi babica ampak jaz jo kličem "stara mama" Ime ji je Cecilija ampak sorodniki& prijatelji jo kličejo "Cilka". 15.11 bo bila stara 76 kar še ni tko velik. Je zelo delovna ampak jezi se ko kdaj ne jemo kosila pač mi otroci in pol se cela hiša trese ker nočmo jest hha. Še kr dobr sliši in je zelo prijazna. Ves čas govori kak je blo v starih časih
- Nato že sledi ati *w*. Atiju je ime Dušan vzdevka pa nima x'd. Drugo leto bo bil star 4o *o*. Rojsti dan ima 11.2 *w*. Je zelo delaven. Opravlja celo ženska opravila kot pomiva posodo, sesa, kuha... Po poklicu je policaj. Skoraj nikoli me ne okrega razn takrat ko nič ne delam x'd Zelo veliko je doma -.- Sej ga mam rada ampak na živce mi gre ko mi skos govori da bo kmal šola :'S
- Mamici je ime Klara. Stara mama jo kliče "Klarica x'd". Stara je 35, rojstni dan pa ima 21.4 *w* Po poklicu je trgovka. Tudi veliko dela... Velikrat me krega ker kao nisem "pridna". Skoraj nič mi ne pusti :c Skoraj nič je ni doma ker veliko dela. Pa kr se za brez veze dere na mene hahh
- Zdaj pa še sestra. Sestri je ime Laura *w* Letos gre u 1.letnik na gimnazijo. Stara je 15, rojstni dan pa ima 18.7. Ful mi gre na živce in še z njo morem delit sobo -.- Sovražim jo ker me non stop jezi -.- Mam jo rada ampak kdaj je ne prenesem ker je tko tečna -.-
Še sreča da bo lahk letos hodla sama na bus *w*

To je to za ta next *-*
Mnenje?
Potrebujem 8 nextov<33
25. avgust 2015
u152581
u152581
next
25. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani