Forum
u37905
u37905
Hej! No, odločla sm se napist še eno zgodbico, ki mi jo bo uspelo napist kot si želim in ne bom zašla z željene teme, kot pri prejšnji. єηנσу!

********************************************************************************************************************

Stala sem na odru, dvorana je bila ovita v tišino. Žirija je čakala, kaj bom storila. Končno sem zaslišala uvodne takte izbrane pesmi. Do začetka me je čakal le še en vzdih. Zaprla sem oči in začela peti. Pela sem s srcem, zanj. Čutila sem, kako mi je po licu spolzela solza. Vendar se tokrat nisem predala. Odprla sem oči in pogledala sem vsakega izmed žirantov. S pogledi sem jim sporočala, da tokrat ne bom odnehala. Da se danes ne bom zlomila. Ko sem končala peti, je dvorana ponorela, jaz pa sem se nasmehnila. Imela sem dober občutek. Končno sem čutila želeni mir. Mir, ker sem vedela, da je njegova zadnja želja zdaj izpolnjena.
Hej! Sem 16-letna Alex Jane McKinley, živim v Londonu. Moje življenje se je v zadnjih mesecih popolnoma spremenilo. Zdaj nisem več le najstnica s sanjami. Sem najstnica, ki živi svoje sanje. A me slava ni spremenila. Še vedno imam svoje »nore« hobije, ter osebo, ki mi vedno stoji ob strani in ji lahko zaupam popolnoma vse – mojo BFF Amy. Verjetno se sprašujete, kaj sem mislila s temi »norimi« hobiji in ker imam ravno čas, vam bom razložila.
Moja družina ima kar velik vpliv name. Namreč, nimam niti ene sestre ali sestrične, le 2 leti starejšega brata Luke-a ter štiri bratrance, stare od 17 do 2 let. To, da nimam niti ene sestre ali sestrične, je verjetno razlog da sem to kar sem. Ok, preidimo k stvari. Že od mojega 5-ega leta tekmujem v kartingu, v go-kartu pa sem prvič sedela pri treh letih. Sicer zdaj le še poredko najdem čas za to obliko adrenalina, se še vedno rada udeležim kakšne tekme. In na mojo srečo, za to novinarji še niso izvedeli. No… kako sem sploh prišla do kartinga? Najprej je s tem začel ukvarjati Luke, ki je začel z 4 leti, čez leto dni pa sem s tem športom začela še jaz. Luke je čez nekaj časa odnehal, vendar sem se jaz našla v tem, in od kartinga nisem imela namena odstopati. No, Luke je potem vozil motocross, vendar tudi pri tem ni vztrajal prav dolgo. No, tu je še moj stric, ki se na lepem zaželel preizkusiti v rally-ju, in svojo željo je tudi uresničil. Pred tem je še vozil motocross, vendar je odnehal zaradi poškodbe noge. Pri rallyju se mu je kot sovoznik začasno pridružil moj oče, vendar je kaj kmalu odnehal in se odločil posvetiti kakšni drugi stvari. Luke pa se je zdaj začel ukvarjati z rally-jem, ker je polnoleten in ima izpit za avto in licenco (da lahko voziš rally) narejeno. In v rallyju je kar precej uspešen… očitno se je našel v tem. Ja, nismo ravno običajna družina, pa kaj?
Oh! Skoraj sem pozabila! Tu je še moja najboljša prijateljica Amy McFly. Prav tako kot jaz je tudi ona stara 16 let in podpira me pri vseh mojih dejanjih. In obratno,seveda. Obožuje ples, natančneje hip hop, njena vzornica pa je Nika Kljun.
Verjetno vas zanima kaj so te moje sanje, ki jih živim, pa slava in novinarji? No…

Me, Alex Jane:
http://data.whicdn.com/images/34867745/394381_275248825913279_1557068448_n_large.jpg
Amy:
http://s4.favim.com/orig/50/blonde-cute-girl-hair-Favim.com-460106.jpg

__________________________________________________________________________________
********************************************************************************************************************
Druge osebe pridjo sproti :*
Bi bla vesela kšnga komentarja ali nexta. =)
Next? =) xoxo
15. avgust 2012
u37905
u37905
Se opravičujm za slike:
Me, Alex Jane:

Amy:

15. avgust 2012
u40060
u40060
Neext
15. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeext
15. avgust 2012
Neext!
15. avgust 2012
neeeeeext
15. avgust 2012
neeeeeeext že mi je všeč pa se je komaj začelo
15. avgust 2012
neeeeeext
15. avgust 2012
u80842
u80842
neeeeeeeeeeext
15. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!
15. avgust 2012
Next!!!
15. avgust 2012
nextaj!
15. avgust 2012
next
15. avgust 2012
nneeexxtt!
15. avgust 2012
neeeeeeeeeeeext......dočakala si ga
15. avgust 2012
u37905
u37905
Hahaha nemorm vrjet!!!
grem pist next =)
15. avgust 2012
next
15. avgust 2012
neext
15. avgust 2012
next
15. avgust 2012
neeeext
15. avgust 2012
neeext
15. avgust 2012
u37905
u37905
Vse skupaj se je približno pol leta nazaj, ko je Amy vkorakala v našo hišo, natančneje mojo sobo, me posadila na stol in mi začela delati make-up ter frizuro, medtem, ko jaz še vedno nisem imela najmanjšega pojma, za kaj se gre, povedati mi pa tudi ni hotela. Ko je končala, je odšla do omare in iz nje povlekla mojo modro oblekico, ter črne pete ter me prisilila, da se oblečem in obujem. Bolj kot sem jo spraševala, zakaj vse to, bolj se mi je skrivnostno nasmihala. Na koncu mi je dala prevezo čez oči ter me odpeljala do avtomobila, kjer je za volanom sedel Luke.
J – js, L- Luke, A-Amy
J: Ok, kam gremo in zakaj vse to???
L: Daj no sestrica… vse ob svojem času. In da ti ne na kraj pameti pride, da si snameš prevezo.
Bila sem jezna. Nisem marala presenečenj in ona dva sta to vedela. Vendar sta me nalašč živcirala s tem, da sta mi pripravljala presenečenja. Vendar tisto, kar se Kaj kmalu smo se ustavili, Luke me je pospremil iz avta, saj bi v nasprotnem primeru zgrmela na tla – zaradi pet, se razume. Končno sta mi snela prevezo in ko sem videla kraj pred mano, sem se skoraj zgrudila na tla. Stala sem pred gledališčem, vendar ne kar tako enim gledališčem, vendar pred gledališčem, kjer potekajo avdicije za X Factor.
J: Amy, Luke, vesta da nemorem.
L: Lahko, Alex, lahko. Čas je, da začneš znova.
J: Ampak…
A: Pojdi, Alex. Veš, da bi on hotel, da narediš to.
No… rada bi razčistila kdo je ta on. Je… Moj bivši. Ne, nisem ga pustila, niti on mene ne, kajti on – Mark… Umrl je v prometno nesreči, ko me je hotel priti gledat na X Factor. Ja, na X Factor. Pravzaprav… Za nesrečo sem bila kriva jaz. Imel je veliko dela s šolo, a si je vseeno vzel čas, da bi prišel gledat moj nastop, ker mi je moral obljubiti, da bo tam. In ko ga ni bilo ob mojem nastopu, sem bila jezna nanj. Po nastopu sem izvedela za nesrečo. Jaz pa sem bila jezna nanj in medtem, ko sem imela jaz stala na odru je on umiral. Zaradi mene! Ker sem ga prisilila, da me pride gledat. In od takrat… Le še poredko pojem, čeprav sem včasih hotela samo peti. Bila sem sprejeta v finale in zadnjo pesem sem posvetila njemu, vendar sem se na sredini pesmi zlomila in v joku stekla ven z dvorane.
A: Hej, Alex…Ne joči, razmazala si boš make-up… In veš, da bi Mark hotel da poješ…
L: Alex, od nesreče je že eno leto, ti pa se še vedno zapiraš v sobo, ne ješ več, ne poješ, ne nič… Tako ne gre več. Nihče ni rekel, da moraš Marka pozabiti, verjamem, da ga boš vedno imela v lepem spominu. Daj no Alex, življenje teče naprej.

Moja oblekica, čevlji, make up in frizura:

http://wholikethat.com/wp-content/uploads/2011/11/Blue-Eye-Makeup-e1321488751187.jpg

__________________________________________________________________________________
Next?
15. avgust 2012
u37905
u37905
Makeup:

15. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
15. avgust 2012
u40060
u40060
next.!!!
15. avgust 2012
Neeeext!
16. avgust 2012
Next
16. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! jačjjee pišeš!!!
16. avgust 2012
next
16. avgust 2012
next
16. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg