Forum
нellow!
тorej ĸoт veѕтe je тo тeмα o dυнovιн ιɴ тυĸαj ѕe вoмo poɢovorjαlι vѕe o тeм. тυĸαj lαнĸo poveѕтe тυdι ĸαĸšɴo zɢodвo o тeм αlι dαjeтe ѕlιĸe dυнov ĸι ѕe veм zdιjo ɢrozljιve αlι celo ѕмešɴe.

vrjαмeтe v dυнove?
αlι ѕтe že vιdelι dυнove?
ѕe vαм je že zɢodιlo ɴpr. ѕlιšαтι čυdɴe zvoĸe dυнov, vιdeтι leтeтι/preмιĸαтι predмeтe?
ѕтe že prιĸlιcevαlι dυнove, αlι veѕтe ĸαĸo ѕe jιн prιĸlιcυje?
αlι pozɴαтe ĸoɢα, ĸι je že ĸαj тαĸeɢα dožιvel?
ιтd...

ιɴ ĸαj vι vѕe veѕтe o dυнovιн?

вι želelι ѕpreмljαlι тeмo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. december 2012
jst vrjamm u duhove in tut mam zlooooo dobr razlog
01. december 2012
kakšen pa?
01. december 2012
ka sm ih že klicala
01. december 2012
a res, sama?
01. december 2012
ne še z dvema frendicama... ampk je blo fajn creepy...
01. december 2012
a res
01. december 2012
ja... klicale smo s ploščo...
01. december 2012
u112307
u112307
mi smo jih enkrat u school klicale (med prosto uro na wc-ju). in pol gremo u učilnico geografije in se lepo menimo pa se smejimo, da se ne bo nič zgodlo, pol pa pade dol tisti plakat sveta al neki.. in pol gremo malo naprej bolj proti tabli (plakati so na koncu učilnice, tabla pa na začetku) in odzadi še je ena tabla za razredne ure. in pol se spet neki menimo o oni grozliuki pol pa ko gremo ven vidimo nek odtis roke, tak raztegnjen.. SCARY
01. december 2012
pr ns je blo fuuul bl creepy
01. december 2012
jej, scary
01. december 2012
hahahahahha... pač me smo šle klicat u dvigau ka smo ble na peuskm vikendu in če en pukliče dvigau ga pol nmorš ustaut... in dvigau se je kr zatresu ane... kr ud nek... in mamo tud pusnetke... pa majca se je tko premikala pa udtisi na majci so se puznal pa ena ublika face pa tak...
01. december 2012
jejjej
01. december 2012
a je to mišln kao ful dobr al ful grozn hahaha
01. december 2012
Jzt sm našla na netu eno spletno stran o tem priklicvanju pa sva hotle z frendico to it narest sam nisva.....
enkat sm frendici rekla ko smo čakale na pouk naj gre v skret pa če si upa v ogledau 3x račt bloody mary pa je dvakrat rekla pa se začela smejat. Jzt sm sam bulla. Ona je taka boječka me je presnet začudl. Pa me je stresla z unim prestrašenim fejskom:'A si okei' Hhaahaha
Fino temo si nardila ;D
01. december 2012
pol sva šle vn in se skoz gledale. Skoz sva mele en filing da je en zanama.
01. december 2012
prou ena najbolših tem za puguvarjat se
01. december 2012
Jup. <3
01. december 2012
najhuj je to ka sm šla jst u kupalnco in je bla 2 metra za mano še ena senca pa ni bla moja ka ni bla ublika mene
01. december 2012
✝✝ Dєαтнcoяє ✝✝ , oboje
01. december 2012
rada glejam grozlivke u duhovih pa tem, pa verjamem v to
01. december 2012
Faaak
Od moie frendice babi ji je povedala da je bla enkrat sama doma in je šla spat. Nobenga ni blo doma. In naenkrat se je začela premikat senca za vrati. Luč je začela utripat in kluka je šla gor pa dol. Ona pa je zaspala ko se je use to umiril in zjutri je vidla zravn nje(druga stran zakonske postle) poležano deko. Kda bi en zravn nje spau.
01. december 2012
no drugač pa sm enkrat spala pa sm polek sebe začutla mrtvo roko, pa še kr neki stvari se mi je zgodlo
01. december 2012
Brina_Armstrong, OMG!!!
01. december 2012
En moi sošolc je pozn u noč gledou TV in ko je šou u sobo spat je pred sobo vidu ogromnga človeka z razprtimi rokami.
01. december 2012
Vem ja. Pa še vrjamm mislm zakaj bi se pa babica zlagala ne?***
01. december 2012
omfaaaaaa!!! kok jst ubužujm take creepy zgodbice...
01. december 2012
kak to misliš ''razprtimi rokami''?
01. december 2012
Hhahaha Narobe sm napisla sori. Meu je roke narazn(kda bi ga hotu objet.)
01. december 2012
o grozaaa
01. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg