Forum
No jst bom pisala ljubezensko zgodbico...Detektivka za vse<3
Sem Ashley in trenutno živimo z družino v New Jerseyu. Stara sem 13 let oz. čez 5 mesecev bom imela 14 let. Imam svojo najboljšo prijateljico Katie, ki živi 3 hiše dlje od mene. Največ časa preživim prav z njo, se zabavamo, hodimo v kino, na sprehode, v ``shoping``......V šoli mi je pa tudi všeč en fant Jason , ki me tudi ne pogleda ne, saj meni se tako zdi, čeprav mi vsi ostali govorijo, da me ves čas opazuje. Ne vem ravno ali jim naj verjamem ali ne, toda upam, da to kar govorijo, da je resnica. Moja najboljša stvar pa je ta, ko grem s Katie na raziskovalno akcijo in, zato mi v šoli pravijo tudi ˝Detektivka za vse ˝. Našla sem že toliko stvari, da je že skoraj vso podstrešje polno. Pred enim letom, ko sva šli s Katie na pohod sva s seboj vzeli tudi lupo in vse potrebno,da kaj najdeva. Po dveh urah hoje sem našla prelep prstan z modrim diamantom. Ko sva šli z mamico v zlatarno, da zlatar preceni vrednost prstana je bila zelo visoka. Ampak prstan sem hotela obdržati zase in tako ga nosim še zdaj.

To sm jst:

To je Katie:

To je Jason:

next??
04. september 2012
u101440
u101440
next
04. september 2012
next..ušečno
04. september 2012
u81497
u81497
next
05. september 2012
evo nextam.....
Bilo je lepo majevsko jutro in danes bi se z mojo in Kateino družino morali odpraviti na pohod. Ni mi najbolj všeč, da gre z nami njen brat, ker je zaljubljen vame in ker sem mu nekega dne povedala, da me ne zanima je zelo jezen name. Budilka mi je zazvonila in bila je ura 9.15. Neeeee!!, sem zakričala, saj ob 9.30 se odpravimo. Hitro sem stekla po stopnicah v kuhinjo, kjer sem videla, da je Katie in njena družina že tu. Mamica me je vprašala ali bi kaj pojedla preden gremo, a jaz sem si samo v usta potlačila kos krofa in odhitela v sobo, za menoj je prihitela tudi Katie. Odprla sem omaro in razmišljala kaj bi oblekla, nato pa sem na sredini kupa mojih majic zagledala mojo srečno raziskovalno majico. Vedno, ko jo imam na sebi in kaj iščem se mi vedno posreči. Bila je zelene barve in brez rokav . Ko sem oblekla majico sem ugotovila, da potrebujem še hlače. Iz omare sem vzela ene od mojih kavbojk in si jih hitro navlekla nase. Počesala sem si lase in si naredila lep konjski rep-čop. S Katie sva stekli po stopnicah in videli, da se najini družini že odpravljata. Obula sem si zelene All Starke in stekla do avta. Jaz sem se peljala v našem avtu, Katie pa v avtu svoje družine. Moja mlajša sestrica Lindsay mi je vso pot ˝tečnarila˝ in pela svoje pesmice. Končno smo prispeli na kraj kjer bomo začeli s pohodom. Takrat sem ugotovila, da sem doma pozabila svoje detektivske stvari. Začela sem paničariti nato pa mi je Katie povedala, da ni tako pozabljiva kot jaz in iz svoje torbe izvlekla detektivsko opremo. Oddahnila sem si. Jaz in Katie smo hodile spredaj lepo in počasi, da ne bi česa spregledali. Nekaj časa nismo nič našle, tako smo se odločili, da se bomo ustavili in kaj pojedli in popili. Me s Katie sva pojedli in rekli , da greva malo raziskovat okoli gozda. Starši so nama rekli naj bova previdni in naj paziva, da ne hodiva predaleč v gozd. Obljubili sva jim, da bova blizu.

Katien brat:

majica:

kavbojke:

all starke:
https://images0.zurnal24.si/slika-600x340f-1334133339-724228.jpg

next?
05. september 2012
next
05. september 2012
next
05. september 2012
NEXTTT
05. september 2012
ok nadaljujem!!

Hodili sva in na nekaterih mestih tudi kopali kjer se nama je zdelo, da bova kaj našli. Našli sva nekaj smeti, nož in stare karte. Dolgo sva iskali a nič več našli. Starši so naju poklicali, da gremo dalje. Med potjo so se dogajale zanimive stvari npr. moja sestrica je jokala ker se je spomnila, da je doma pozabila svojega medvedka, Charlie, brat Katie se je zelo jezil name in me ni hotel niti pogledati, Katie je našla zelo lepo lončeno posodo, ki smo jo shranile in jaz sem našla le prazno škatlico cigaret. Počasi se je že temnilo in moj ati in ati Katie sta začela postavljati šotore. Postavili smo 2. večja šotora in me z Katie smo si priskrbele 1. manjši šotor. Pojedli smo večerjo, ki smo jo spekli na ognju. Po večerji smo šli večinoma vsi v šotore. Le starši so še 15minut ostali, a so tudi oni šli v šotor. Nekaj časa smo se s Katie pogovarjale, ampak nismo mogli zaspati in sva šli malo ven na svež zrak, kjer je ogenj še malo gorel, a je počasi ogašal.

Pogovarjali sva se kaj bi juter počeli.-(najin pogovor):
K-Katie
A-Ashley

A: Jutri bi šli lahko malo dlje v gozd, da bi našli kaj bolj dragocenejšega.
K: jaz se ne strinjam ravno, ker bi lahko bilo nevarno
A: ja, v tem sem razmišljala tudi jaz.....
K: mislim, da bi bilo bolje, da se drživa bolj zunanjosti gozda, saj lahko tudi tukaj najdeva kaj bolj dragocenejšega ali lepšega..
A: mislim, da imaš prav raje se drživa tega dela.
K: OOOO.....spi se mi!
A: meni tudi....s ko bi rada plesala naslednje leto na valeti?
K: ne vem....mogoče..z Lucasom, ti?
Aaj veš z Jasonom.
K:vem ja...pojdiva zdaj raje spat vsi že spijo.
A: prav pojdiva.

Lindsay&njen medvedek:

Lucas:

POMOTA!!
ZGOREJ SM NAPISALA DA SM STARA 14 LET.....NO UBISTVU SMO SVI STARI(JST, KATIE, JASON, LUCAS) 17 LET!!
05. september 2012
nexttt =)
05. september 2012
še najman dva nexta pa začnem!!
05. september 2012
next
05. september 2012
u30718
u30718
nextiiiii!!
05. september 2012
ok..nadaljujem!
S Katie sva se počasi odpravili spat. Noč je bila dolga, saj sem se nekajkrat zbudila od zelo glasnega vetra, ki je pihal. Katie je pa je spala zelo trdno. Ko sem zopet nazaj zaspala sem sanjalabila sem v gozdu čisto sama, izgubljena. Hodila sem sem ter tja, levo in desno a gozdu nikoli ni bilo kraja. Kamor koli si se obrnil si videl le drevesa, grmičevje in listje po tleh. Še nekaj časa sem obupano hodila in zagledala kako Katie s poškodbo na glavi leži na tleh. Stekla sem k njej in jo poskušala zbuditi, a mi ni uspelo. Ne daleč stran je bil izvir vode kjer sem malo pila in zajela vodo, da bi jo potočila v Katiene usta, da bi se zbudila. Ko sem to naredila se je Katie zbudila in bila sem presrečna, da je še zmeraj živa in zdrava. Objela sem jo in jo vprašala kaj se ji je zgodilo a ona mi je rekla, da se ničesar ne spomni. Počasi se je vstala in hodile smo naprej. Kmalu se je stemnilo pa še vedno nismo prišle ven iz gozda niti vedele nismo kje smo. Polegle smo se na tla in poskušale zaspati. Čez nekja časa sem slišala renčanje volkov in, ko sem odprla oči sem pred seboj zagledala jeznega volka)zakričala sem na ves glas, da so se vsi zbudili in prišli pogledat, kaj se je pravzaprav zgodilo, a sem jim rekla, da so bile le strašne sanje, ki so mimo. Vsi so si oddahnili, ko so videli, da ni nikomur nič. Preoblekla sem se in stekla ven iz šotora, ker sem bila že zelo lačna. Za zajtrk je Christina(Katiena mami) naredila zelo dobre in okusne sendviče. Pojedla sem sendvič in v šotor poklicala Katie. Takrat pa mi je zazvonil telefon. Pogledala sem in videla sem sporočilo neznane osebe, na njem je pisalo.........

Katiena mama/Christina:

next?
06. september 2012
nexxxxxxxxttttt
06. september 2012
u101440
u101440
nnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt
zame
06. september 2012
čaki.....vrjetn bom zvečer nadaljevala!!
06. september 2012
u101440
u101440
ok
06. september 2012
next!!
06. september 2012
next
06. september 2012
sporočilo ki ga je dobila Ashley oz. jst
hei, uprašou bi te, če si juter doma. Ker bi te rad odpeljau v kino, seveda če se strinjaš. Prosim kmalu mi pošlji odgovor! Jason! <3

Zastal mi je dih, ko sem prebrala sporočilo. Od veselja sem zakričala. Ko sem pokazala Katie sporočilo se je smejala in upala, da bo tudi ona kdaj dobila sporočilo od Lucasa. O, ne! Jutri me ne bo doma, ker se vrnemo šele v ponedeljek. Kaj naj storim? Sem vprašala Katie. Ona pa mi je rekla, naj mu pošlem sporočilo, da jutri ne moreš priti, ampak, da prideš domov iz taborjenja šele v ponedeljek. Jaz pa sem jo vprašala, kaj če me takrat ne bo več hotel. A si nisem hotela dajati slabih vprašanj. S sporočilom sem mu odpisala:
hei, oprosti ampak jaz pridem domov šele v ponedeljek iz taborjenja tako , da jutri ne morem iti s teboj v kino lahko pa se dobiva kdaj drugič, če želiš! Še enkrat oprosti!
Ashley! <3

Čez nekaj minut sem zopet dobila njegovo sporočilo:
uredu, seveda, da bom tudi drugič šel s teboj v kino. Hvala da si mi sporočila. Še naprej lep vikend in ne pozabi name.

Oči so mi skoraj ven padle, ko sem prebrala njegovo sporočilo. Z veseljem bom šla z njim v kino. V tistem trenutku me je mami poklicala, naj začnem pospravljati saj se odpravljamo. V torbo sem začela zlagati stvari. Na koncu sva s Katie zložili še šotor in ga pospravili v vrečo. Pohod se je znova začel. Med potjo sem skoraj ves čas razmišljala o Jasonu. Približno 3 ure smo hodili in se ustavili. S Katie sva šli malo raziskovat. Pod enim drevesom je bila trava malo bolj redka. Zdelo se je kot, da bi bilo na tem mestu nekaj zakopano. Poklicala sem Katie in ji povedala naj s seboj prinese lopato. Prihitela je do mene in jaz sem ji povedala, da se mi zdi, da je tukaj nekaj zakopano. Začela sem odkopavati. Zelo dolgo sm kopala, a nisem nič našla. Skoraj sem že obupala, nato pa mi je Katie povedala, da misli, da nekaj vidi v luknji. Pogledala sem in videla, da ima prav. Skopala sem še malo globlje in videla, da je tukaj zakopana škatla. Stara, lesena in srednje velika škatla. Vzela sem jo ven in jo hotela odpreti, a je nisem mogla. Na drevesu pod katerem je bila zakopana škatla je bilo izrezljano ime Anne. Najverjetneje je ta škatla last tega dekleta po imenu Anne. Poklicala me je mami in mi povedala, da gremo sedaj domov saj si je Lindsay zlomila roko. Šli smo po bližnji poti do avta. Jaz pa sem si škatlo shranila v torbo in nihče ni vedel razen Katie, da sem jo našla. Prišli smo končno domov. Oči je Lindsay odpeljal k zdravniku, zaradi poškodovane roke. S Katie sva odhiteli v mojo sobo. Škatlo sem položila na mizo in šla za računalnik. Pogledala sem ali imam na facebooku kakšno obvestilo ali sporočilo in videla, da mi je Jason poslal sporočilo, ali grem z njim v kino v ponedeljek. Odpisala sem mu da lahko in, da mu bom poslala sporočilo, ko bom vedela točno uro. Bila je že pozna ura in Katie je lahko prespala pri meni. Škatlo pa sva prepustili za jutri.

skrivnostna škatlica je bila podobna eni od teh:

next?
06. september 2012
next
06. september 2012
takoj
06. september 2012
jutr
06. september 2012
u81497
u81497
next!