Forum
Vem da je že na tisoče zgodb apak naredila bom še z Katja.Rex z njo bom pisla tole zgodbo.
To sem jaz ime mi je Nayki.Stara sem 17 let.

Že od prvega razreda ga ljubim imem mu je jani sar je 18 let

Moja familija

Mama po imenu Tina starost 44 let.Oče ime Herry star 47 let.Najbol tečna sestra ime Mia stara 10 let.In malo tečni bratec ime Luka starost 7let.

Katja.Rex predstavi še svojo družino in pol piševa zgodbo
17. november 2012
no jaz sem Katja.rex
My famly
Jaz:
-17let
-Kly

fant:
-18let
-Tny

famly:
mum:
-44let
-Tincik
dad:
-47let
-ren
sister:
-10let
-mici
-
bothers:
-7let
-rey

17. november 2012
u96670
u96670
nextt
17. november 2012
hvala
17. november 2012
nexttttt
nova bralkaa
17. november 2012
hvala
17. november 2012
next
17. november 2012
u96670
u96670
malenkost
17. november 2012
hvala
17. november 2012
Ko sm se zbudila...Ko sm se zbudila je mam zakričala NAYKI POŠTA ZATE!!!!!!Tkoj sm šla po ovojnico v svoji sobi sm jo prebrala pislo je

Živjo!!
Nayki jaz sem Jani iz osnovne šole se me spomniš??No ja zdaj ni važno do sem.Danes zvečer te vabim na večerjo če bi prišla me poklijči.TEL:987-432-234.
L.p. JANI

Rekla sm si OMG.Razmišljala sm naj pokličem ne ja.Ja in upogumia sm se in poklicala rekla sm mu da pridem.In žespet mama kriči KAYKI PRIDI NA ZAJTERG!!!!Pojedla sm zajtergi oblekla in odšla nakupovati za večer kupila sm si

Bližal se je večer oblekla sem se in počasi priblježevala gostilni....Prišla sem in že me je čakal Jani Malo sva se pogovarjala in že me je poljubil odšla sva iz gostilnje v par pod tisto obleko, ki sm si jo kopila sm imela pod tisto šet to

Slekla sem tisto in to sm imela nato me je že spet poljubil

šla sva njemu domov in, ko sva šla spati sva se še malo poljubljala

Ko sva se zbudila sva šlaa pred hišo in se osedla na klopco

Nekaj časa sva bila in se oblekla in šla v park

Šla sm domou on isto
17. november 2012
next
17. november 2012
u96670
u96670
nexttt takoj zakon slikce in zgodba
17. november 2012
neeeeexttttttt
17. november 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/moje-zivljenje/45409/ plis če boste bral sam prej rabm 3 nexte
17. november 2012
začela bom pisat
18. november 2012
u96670
u96670
jej!
18. november 2012
Ko sem se zbudila sem se takoj oblekla in sla za računalnik na igre 123. Malo sem sla na chat in pogledala do vse je gor samo en je bil moj sošolec Tny v njega sem bila že zaljublena od vrtca. mama je zaklicala PISMO ZATE potem sem šla po pismo videla sem da mi je BFF napisala na chat ˘hey˘odgovorila sem ji nazaj rekla sem da sem dobila pismo in rekla če ga je ona tudi rekla je ja samo včeraj jez sem danes.Odprla sem ga in v njem je pisalo danes zvečer te vabim na ples v Kss My. Potem mi je na igrah 123 napisu ali si dobila pismo? odgovorila sem ja presenečena zakaj mi je to rekel zato sem rekla ob ker uri? rekel je tam ukoli 21:00 strinjala sem se nestrpno sem čakala do 21:00 in res ura je bila 18:00 pripraviti sem se mogla obleka, čevlji,...
OBLEKA:

takale je bila
PETKE:

MAKE UP:

AVTO:

čeprav nimam izpita.
MUSKA:

Ko sem stopila iz avta in ko je on to videl jaz že pelem avto pa to kakšen je noro hudo. Stupila sem ven iz avta muzika se je ugasnila zaprla so se vrata in me je popeljal v gostilno Kiss My. Ko pojedla sva šla v disco bila sva do 1:00 zjutraj potem sva šla v park in prvi poljub je že padel na usta

Ob 4:00 sem šla domov do takrat sva se lubčkala
18. november 2012
u96670
u96670
next oooo kakšna lepa zgodba < 333 pri srčna
18. november 2012
next
18. november 2012
u55962
u55962
next!!
18. november 2012
u99504
u99504
nextt...!nujno
18. november 2012
next
18. november 2012
Zbudila sm se in že en trka po mojem oknu.Tok tok!!Pogledam skozi oknjo neboste vrjeli gdo je bil Jani odprem in mu rečem hitro pridi noter.Rekel mi je če greva čez okno pač pred mojo okno.Oblekla sm se in šla sva noto pa me je odnesel v osko ulico med hišami nakoncu te ulice me je poljubil.

Ubistvu ja že prrvi poljub sva obadva vedela da je prišla iskrica med nama.Pogovarjala sva se tm.Pol me je pa odnesel nazaj v mojo hišo.mlo sem pogledala po omari kar 3 ure sm geldala to ni bilo malo apak veliko no skratka čisto uzadi sm našla neko obleko

Spomnila sm se na MiLO to je biu moj bivši fant.Tkoj sm šla proti smetem in jo vrgla o koš za smeti in si oblekla

Ta je bila nova.jani je od nekoga izvedel da sem bila z tem milotom.No ja šla sm v park in se hitro shrila zadrevo vidla sm Janija in on se poljubuje z Neli najbl važni in sitno dekle na svetu

To je neli.
Gledala sm šla sm v drugi park naekrat pa zreven mene prileti Jani.Jaz pa čisto objokana
j-jaz Ja-Jani
Ja-zakaj se pa jokaš
j-kr sam veš zaka si se poljubljal z tisto Trčeno neli!!!
Ja-Si mi ti tudi povedala da si imela bivšega fanta!!!
j-Jaaa nism apak ti bi??Nism ti zaretega ker me nebi razumeu.
ja-Zakaj nisi ustala kar z tistim fanom??
j-Poglej to kaj mi je naredu
pogazala sm mu roko in sm imela oreeznino.
Ja-Kwa??To bi mogla it zdrovniku.Si povedala mami??
j-Jazz.. nisem povedala mami
jani je šel v lekarno po neko zdravilo in že v minuti je prišel nazaj prnesu je nek sprej da se v eni uri zaceli rana!!
Ja-ti je zdaj bolje
j-ajss peče!!
Jani prišepne:ne tako glasno govoriti mogoče pride neli.Aja pa oprosti za tisto pej.
Odnesel me je domov šla sva čez okno notri v mojo sobo in začela poljubovati

šel je domov ja sm se papreoblekla in šla spat
18. november 2012
next
18. november 2012
u99504
u99504
next
18. november 2012
u55962
u55962
next
18. november 2012
zvečer sem slišala ko mi je eden vrgel kamen v okno oz. čez okno v steno vstala sem in pogledala skozi okno bil je moj Bff ne še fant. splezala sem skozi okno in se vrgla da sem mu pristala direktno v rokah. Šla sva v njegovo hišico ki jo je sam zgradil. Opremljena je bila. Rekel je če lahko naredi presenečenje sla sva na plažo potem sva gledala zvezde.bilo je že veliko ura zato sva šla nazaj v hišico. Rekel pa mi je tako*Ali narediva family* premišlovala sam in *Ja*ubadva sva premišlovala potem pa sem zlezla na pojsteljo. najprej sm si slekla obleko potem sem jaz slekla fanta potem pa sem si še jaz perilo in začela sva seksati.
15. december 2012
u96670
u96670
neeeeeext*
16. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg