Forum
To je zgodba o punci , ki se zaljbi v fanta ki jo ugrabi..... to stori samo zato ker jo ljubi in ker jo hoče zaščititi ker je iz posobne enote. tenage protect.

najprej mu je to samo služba a potem se resnično zaljubi

nexxxttt
03. maj 2011
N€xt!
03. maj 2011
bilo je popolde in Kaja je sedela na postelji in gledala tv. Nekdo je pozvonin na njihova vrata, Stekla jih je odpreti

Zunaj je stal kar luškan fant..Rekel je da je Enej in, da je prišel k njej ker je iz neke agencije.
Kaja ga je gledala neumno nato pa se je začela smejat ''' hahahha, ti mene zabavaš ne'' ga je uprašala.
''niti ne'' ji je odgovoril Enej.

zgrabil jo je za roko in jo posedel na motor. Nadel ji je čelado.

Kaja se je upirala, kričala , a ji ni uspelo.
Hkrati pa je mislila da je samo zajebancija.

Odšla sta neznano kam......
03. maj 2011
Next!
03. maj 2011
ČEz čas sta se ustavila pred neko hišicoo. Enej je rele. '' no torej tukaj boš zdaj živela.''
'' ni časa za razlago zakaj si tu,, ''

Kaja ga je gledala in rekla ''' hey ti Enej al kaj si že, gelj če sem ti že ušeč mi preprosto reči, ni ti treba storiti tega. hallo ''

Enej se je začel smejati. hahahaahh ko bi bilo res samo to.. nato je spet postal resen...

Kaja mu seveda ni vrjela. ustopila je v hiško in se zleknila na kavč...

Enej je stopil za njo.. nekaj je zlagav v omaro.

KAja je opazila da Enej vs čas obrača oči proti njej..

Njuna pogleda sta se srečala in Kaja se mu je nasmehnila. Enej se je ubrnil stran in zardel.
'' In kaj bova zai ?? '' ga je uprašala

'' vse kar želiš'' zate moram storiti use'' je rekel enej
'' aja tko cool.. ok torej daj nek film. kokice in zatemni.. nato se usedi k meni..'' je rekla

Enej jo je pogledav nato pa rekle'' haha ok, vse kar želiš'

ko je vse pripravil in se je filmen začel se je stisnik k KAji.. sploh ni gleda v filma ampak njo... kaja ga je uprašala '' kaj pa je heheghe tajko me geldaš+''

Enej je pogledav stran in zaredel... nato pa je nekaj eksplodiralo. enej jo jhe zgrabil in že sta šla..
--------------------------
04. maj 2011
next
04. maj 2011
u40735
u40735
Omaajgad.
Js sm Kaja in mojmu fanut je ime Enej xD
Kokr u tei zgoddbi
Drgač pa Nexti ;D
04. maj 2011
next