Forum
u65079
u65079
Ta zgodba ni resnična...
Šli smo s starši na morje u Turčijo.. Tam pa sem zagledala fanta iz naše šole.. O tako sem se oživela u tole zgodbico, da sm se pozabla predstaviti...
Ime mi je Kaja in obiskujem 1.letnik. Že kar nekaj časa sem zaljubljena v fanta, ki mu je ime Beno.
Kot sem napisala sem tam videla Benota.On me pa pomojem sovraži. Vam povem zakaj tako mislim?

Kaja:

Beno:

Neextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. januar 2012
mogla bi dat resnična imena. pa prouzaprou je glih obratno ane maja? on tebe ljubi ti pa njega sovrazis hahhaha me prou zanima kuko bo naprej
08. januar 2012
nexttt
08. januar 2012
Neext.;3
08. januar 2012
u65079
u65079
Okj nextaam;*
________________________________________________________________________________
Ko smo pršli iz počitnc se je kr hitr začeela šooola. Jaao. Prfoksa nm je povedala, da gremo v šolo v naravi. Moji BFF sem zaupalaa, da mi je ušeč Beno iz 2.letnika. (Moji BFF je ime Marina). Ko smo prišli domou je Marina to povedala Hanii. Ta pa je bila sošolka od Benota. Ujela sm pogovor med njima. :
M --> Marina H --> Hana

M: Ejoo. A veš, da je Kaja u Benota?
H: Kaj ?! Beno je tud u Kajo!
M: Jooj. Ampk ne puvj anbenmu! Ker ti že js neb smela povedt.
H: Okj ne bom!

Zvonilo je. Ko mi kar naenkrat nekdo pošlje SMS sporočilo.. Po koncu šolske ure sem pogledala kdo mi je pisou. Nwm kdo mi je pisou...
Ampk pisalo je:
I know your secret..!

Ogovorila sem mu:
Kaj ?! O čem pa govoriš?

Neznanec mi ni udpisou.

Zato pa je naslednji dan vedla usa šola da sm js u Benota le on ne.. Čudno a res..! In ja zarad tega je do mene stopil ...

Marina:

Hana:

Rabm 4 nextee..
08. januar 2012
u71327
u71327
Next (;
08. januar 2012
Neeext.:3 Naaibol zgodbicaa.;*
lepe slikee.;')
08. januar 2012
u65079
u65079
Šee duaa nexta..
Haana. Itaak da so lepe. Morjo biit.♥
08. januar 2012
next
08. januar 2012
u61401
u61401
omg res je dobra zgodbica! Next!*
08. januar 2012
next, next, next..najbolša story ever.!!
08. januar 2012
u70544
u70544
Next !
08. januar 2012
next
08. januar 2012
u65079
u65079
Evoo nextaam.
___________________________________________________________________________________
Do mene je stopila sestra ud Benota in mi zagrozila: ''Ti coprnica. Svojega brata že ne bi dala taaaki kurbi kokr si ti!''
Ustrašila sm se. Počasi in objokana sem šla na skret (wc).. Marina je prišla do mene, da bi me potolažila. Sploh je nisem upoštevala! Mislila sem, da me je ona izdala.. Kot sem že povedala Beno ni vedel, da sem v njega. On je biu ''baje'' tudi vame. Zato me je začela zafrkavati cela šola. Beno je to slišou. Ko sm ga vidla sm mu nahitr pomežiknla. On pa je jezno odvihrou v razred. In jaa. Mislu je da ga zajbavaam! Beno je tudi mislu, da ga je izdal prijatelj, ki mu je zaupal, da je vame. Zato me je meu mau že dost! Na malci sem opažala, da me kar naprej gledou.. Kar mi je blo ušeeč. Zj pa nč več. Ah kdo bi lahko to naredu a?
Po pouku sem na klopci poslušala bolj žaloste skladbe. Prisedla mi je Marina.
Pogovor med nama.
J --> Js M --> Marina

J: Marina kako si mogla?
M: Povedala sem sam Hani.
J: Ja sj to. Hana pa pove use.! Ampk čudn mi je, ker Beno nwe, da sm u njega.. Ni bla Hana ampk kdo drug.. Ampk če ni bla Hana.. Ti si povedala Hani.. Kdo bi lahko biu?
M: Kaja. Nekdo je poslušau pred oknam, ki si mi to priznala.!
J: Že vem kdo!
M: Kaj mau u mislih punca?
J: Sašaaa je bla. (ustala sm in šla)
M: (bolj potiho in potrto): Kaja. Čakaj.

Vpisala sm se na fb in res!
''Saša me je izdala!'' Sem zakričala. Na na najnovejših novicah na fbju je pisala:

Saša Ožbolt
Ooh Kaja,Kaja kako si lahko tako ne previdna. Da greš tako zaupne stvari govorit meni na glas, ki povem use a? Hahahahahaha, smotkaa!

To je bilo njeno stanje. Sploh ne bi govorila o število lajkou na fbju!
___________________________________________________________________________________

Rabm usaj 6 naxtoou..♥
08. januar 2012
u65079
u65079
Saša:

Benova sestra (Kim)

08. januar 2012
u70544
u70544
Next
08. januar 2012
u70391
u70391
NEXT
08. januar 2012
u70544
u70544
nxtuoa!
08. januar 2012
u71690
u71690
Next absolutnooo!!!
08. januar 2012
u65079
u65079
Boom kr nextala.. Se mi lih da;*
Po tej objavi sm bla sam še bolj besnaaa! Kar naenkrat pa me pokliče Marina. Zelo jezno sem ji oglasila..
M --> Marina j --> Js
J: Kaj je?!
M: Kaaja. Kaj je narobe?
J: Ooh Marina ti si..
M: Ja. Kaj je narobe?
J: Niti najmanjše možnosti nimam pri Benotu!
M: Kaja. Zaakaj tako misliš.?
J: Zaradi Saše...
M: Ajaa.? Kaj je speet nrdilaa?
J: Jaah. Neki je ubjaula na fjbuk.

Naslednji dan je biu zmeda! Itk so me usi zafrkaval in to. Joj. Moj Beno pa me je zmeraj bolj grdo gledou.Kaj naj naredim? Joj Kar lahko pozabim na zvezo z njim. Sašo sem videla.
KAJ?! Vidla sm jo.. Ok Kaja kr lepo počaas. Vidlaa sm kaako se.. Kako se je metala po Benotu.. Vidla sm, da mu je to ugajaal.. Zadrla sm se: '' Benooo! Ljubim te bolj kot vse na svetu!''
Ta pride do mene in mi prbije: '' Pff. Daj Kaja spel se in se zresni..! Šou je.. Jaz pa se tudi obrnem stran, da bi šla k uri angleščine. In spet pogledam Sašo in Benota.. Vidim.. KAAAAJ? ...

Next?
08. januar 2012
u65079
u65079
4jee nexti ;3
09. januar 2012
u62581
u62581
neeeeeext ful je dobra
09. januar 2012
u62581
u62581
next next next next
09. januar 2012
u65079
u65079
Šee 2 nextaa;*
katja8709 Nasledn next je zatee!♥
09. januar 2012
next
09. januar 2012
u71690
u71690
Next! čeprou jih je dost.
sm je tok the best d nextaaaaam!!!
09. januar 2012
u65079
u65079
O šit. Saša mi ga je spelala. Beno in Saša sta se strasno poljubljala. Debelo sm pogledala in v joku, v trenutku zbežalaa! Beno je to vidu... Stekla sm do marine. Ta pa me ni razumela..
M -->Marina J --> Js

M: Kajaa. Kaj je.. Zadihi. In zakaj jokaš?
J: Kako naj zadiham? Saša je..
M: No pust že to Sašo pr mir! Bolje bo, da se potolažiš in mi po uri use poveš.

Po koncu šolse ure:

M: Vidim, da si se zdaj pomirila.
J: Ja, MArina hvala, da si tko dobra prjatlca..!
M: Ni zakj.. Zdj pa brž use poveej kaj se je naredl.
J: Marinaa...
M: Ja?
J: Vidla sm Benota in Sašo kako sta se..
M: Kako sta se.. Kaj?
J: POLJUBLJALA!
M: Kaako pa ti to veš.
J: Vidla sm jh!

Po koncu pouka sm šla v joku za nalašč mi mo Benota. Žalostno sm ga pogledala in stekla po stopnicah. Beno se mi je neki zadrl ampk ga nism slišala. Ni se mi dal ubadat še stem. Prišel je do omarice kjer sm bla tut js.. Reku mi je...

Kaj mislte, da je Beno reku Kaji?
a) Ljubim te
b) Nič
c) Najprej odrasti!

Next?
Kera hoče next, da prou za njo napišm? ;**
09. januar 2012
u53139
u53139
Nexxtt prosimm
09. januar 2012
vazn da si mene uklucla u zgodbico hahahaha
09. januar 2012
u65079
u65079
Marinaa. Ti si moja BFF tut u resničnmu lajfu.. Zakaj te ne bi uklučla u zgodbico? ;**
Čokolada:Đ
Naapišem zate next. Rabm najmn še 2 nextaaa♥
09. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg