Forum
u103164
u103164
1. DEL

17.06. 2012
Sedela sem na stolu in bila na računalniku. Pred mano so bili prva sporočila. Zjokala sem se ob sporočilu "Veš Isabella, žal mi je toda nisi bila sprejeta v novo fakulteto". To sporočilo mi je poslala naša učiteljica ga. Wolfova. Nisem mogla verjeti da se mi dogaja toliko slabih stvari. Naprej to da sta se oče in mama ločila sedaj pa še to. Ne vem zakaj jaz, devetnajstletna Isabella Greece nič ne razumem. Kaj se dogaja okoli mene? Vem da sem zelo zelo bogata toda to mi nikoli ni bilo pomembno.
V šoli me ni niti eden pogledal. Vsi so me ignorirali in me klicali "kuzla" saj sem pobruhala največjo frajerko na šoli Cindy. In od takrat naprej me kličejo "kuzla" še učitelji se iz mene norčujejo in mi dajejo slabe ocene. Zafrkavajo me tudi pri tem da me ne sprejmejo na fakulteto. In zdaj ne bom hodila več z najbolj kul tipčkom na šoli? Je najbolj kul in najlepši in jaz ga ljubim toda upam da me ne bo zaradi razglasitve zapustil.
No hitro se odjavim iz Facebooka in se vležem na posteljo. Takoj se mi pojavi tisoč vprašanj in odgovor bo šele v prihodnosti. Le zakaj je moje življenje tako bedno? Ali bo Mike, naj tipček ostal z menoj, za vedno ali pa mi ga bo speljala huda sovražnica Cindy? Ali se bosta starša pobotala? Se bom družila? Bom sprejeta na manekensko fakulteto? To lahko samo izvem preko prihodnosti ki me čaka.
Kmalu odidem jesti pripravljeno kosilo ki ga je naredila služabnica. Nato se še enkrat prijavim na Facebook in takrat dobim sporočilo Cindy "Ej "kuzla"? Pusti Mikea če ne se me pazi in nikoli ne boš sprejeta na fakulteto" takoj se ustrašim če bi lahko bilo to res ker ima veliko vpliva nato pa izklopim računalnik. Takoj se spet vležem in se začnem spraševati ali mi bo vzela Mikea? Mi ga bo vzela ali ne? Upam da ne.
10. januar 2013
next
10. januar 2013
u109005
u109005
Next
A bi lahko dala še slikce?
10. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeext
10. januar 2013