Forum
ta zgodba je vecinoma resnicna sam da bom uporabila lažna imena govori pa o 13 nini k predstavlja mene mam pa eno mucko k ji je ime Maca

zgodba se začne v avstriji ko grem na tabor za čez vikend
kaj se bo tam zgodilo?
rabm vsaj 2 nexta
12. april 2012
next (p.s.: vem kaj se zgodi..... )
sam mal več napiš pa dobiš več nextov.....
12. april 2012
priporočam nextat ker je zelo zanimiva zgodba
12. april 2012
ja itak da ves ce ti pa use povem draga moja
12. april 2012
sej bom k bom mela cs
12. april 2012
u80842
u80842
next next next!!!!!!!!!!!!!!!
12. april 2012
piki (moj) full: nextej! Čene bom js
12. april 2012
haha ne neboš sej bom pa itak ne veš ush podrobnosti draga moja pa sej bom jutr bom sigurn
12. april 2012
no tabor je bil namenjen 7,8 in 9 razredom ker pa sva bili iz 7 samo midve z mojo BFF uršo je bilo še bolj zanimivo.jst sm bla za osmarčke ful zanimiva ker sm se zmenla za use njihove zajebancije zato si je tim spomnil da me bo klical sir!! in pol v soboto k so ns učitli poslal okol 22-tih spat mi je timov BFF reku lahkonoc sirck in seveda jst sm se zaljubila vanga,edin problem je bil da je on hodu z mojo sosedo s katero sm bla jst ze skor 2 leti skregana. no in kmal je prsla nedelja k smo mogl domov
kaj se bo zgodil na avtobusu? rabm vsaj 2 nexta!!!
12. april 2012
u80842
u80842
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. april 2012
next. Pa prosm piš slovničn ker je teško brt če je tko napisan k jst zdele
ok?
Pa usaj napiš kdo je tim!!!
13. april 2012
npr. Tin je hodil v 8.b. Je čudne zunanjosti in ima čudne ideje. Pač čudak..
itd.
13. april 2012
sori moj racunalnik mal steka
13. april 2012
ne tko no
13. april 2012

13. april 2012
to je timov BFF filip
13. april 2012
hahahahahahahahaha obe naenkrat
13. april 2012

to je pa Tim
13. april 2012

to je Nina

to pa Urša
13. april 2012

in to je moja muca Maca
13. april 2012
next!!
14. april 2012
no na avtobusu sem jst vprašala tima zakaj me klice sir pa mi je rekel da zato ker imami priimek na s in sem potem rekla da naj pa najde kakšno drugo besedo na s.pa so zacel nastevat salama,skret,sperma...pol je pa filip reku da sm štručka kok lepo sam to nažalost ni na s ampak na š. ;( važn pa da se ni nobeden spomnil na srček ali pa na sonček kok so te osmarčki ne romantični!!
14. april 2012
next! Pa več napiš!!
14. april 2012
nextam
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
kmalu smo prispeli domov in nasledni dan je bil ponedeljek zato sem morala v šolo kjer sem svojim najbolsim prijateljicam manci,naji in tini povedala kaj se je zgodilo zase sem pa zadržala da sem se zaljubila v filipa zato je začela manca ugibati v koga sem ker pa je to dela tudi med odmorom sta začeli ugibati tudi klara in tanja nažalost pa nobena ni uganila! ko sem prišla domov sem sla takoj na fb in dodala filipa.Manci,tini in naji sem kmalu povedala da mi je vsec in to sta ugotovila tudi tanja in klara ki sta mi povedale da je filip zanju grd in pa da hodi z mojo sosedo kar sem ze tako ali tako vedela.Ker hodim v glasbeno in imam tam eno zelo dobro prijateljico sem tudi njej povedala kdo mi je vsec ona pa mi je povedala da je njegova punca njena BFF al neki. ko sem prisla domov sem ogotovila da me filip se vedno ni sprejel pa je od takrat ze skoraj 2 tedna.Kmalu me je kliknila prijateljica iz glasbene sole ime ji je lana
l-lana
j-jst
l.. živjo
j..hej
l ..kko si
j..dobr ti
l..dobr a ves da je filip gor
j..aja no mene noce sprejet?
l..zakaj ne
j..nwm kaj ce ve da mi je usec
l..ne vrjetn ne
j..ja upam da res ne no morm it dio