Forum
Hej

Ta zgodba govori o 16 letni punci ki se zaljubi, vendar njeno ljubezen prekine dekle ki je najpopularnejše. Njena zgodba pa se nadaljuje in opisuje njen trud da bi dobila fanta nazaj.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Haj! jaz sem Jenny in sm ljubiteljica živali ter glasbe. Stara sem 16 let in hodim na učiteljsko. Zakon je saj sem zlu odlična v matematiki pa tudi moj najljubši predmet je!!! V prostem času najraje berem. Imam mlajšo sestrico, ki je tečna stara je 9 let in hodi 4. razred. Pomagam se ji učit saj se ne zna sama. Imam tudi mlajšega brata ki pa je star 14. uči se sam.

Jz:

sestrica Eva:

brat Tin:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Če vas zanima kaj se zgodi beri in se ne ustavi.

Za začetek 5 nextov.
15. januar 2015
u185855
u185855
next,next next next next next next next next
15. januar 2015
grem vseen pist
15. januar 2015
u184968
u184968
Next
15. januar 2015
Moja mama in ata sta zlo bogata. Živimo v zlo bogati in lepi hiši. Imam najboljšo prijateljico Ajdo, ki pa ima revne starše zato kr imamo dnarja preveč jim ga posojamo da lahko plačajo račune. Moja druga prijateljica Lana pa je bila zelo prijazna in prijetna.

Mama:

tisto zraven je moja 4 letna sestrična po mamini strani
oče:

tisto zraven pa je moj 6 letni bratranec po očetovi strani.

prijateljici (leva Lana, desna Ajda):

Mama mi je nekega dne rekla da se bomo preselili. Nisem bila najbolj zadovoljna in sm ji čisto odkrito povedala da nočem oditi iz te hiše niti za pol leta, saj imam tukaj veliko prijateljic in prijateljico s katero svi kot sestri.
Čez nekaj časa…
Jutri je že prvi dan šole. Sem se spomnila. Niti obleke še nimam!!! Hitro sm poklicala Lano in Ajdo ter se dogovorile da odidemo čez uro in pol. morala sm se uredit in obleč.
Obleka:

make up:

frizura:

dobile smo se pred centrom in odšle po nakupih. Bile smo v nekaj stotih trgovinah saj v nobeni ni bilo nič dobrega. Končno smo prispele do sto ene trgovine da smo si lahko nekaj lepega kupile. Kupile smo si jz:

to smo si vse isto kupile (make up)

ajda:

lana:

Next bo jutri.
Želite več besedila ali slik ali daljši next????

5 nextov
15. januar 2015
next
16. januar 2015
u185855
u185855
več slik plz+next
16. januar 2015
u184968
u184968
Nextttt!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. januar 2015
še 2
16. januar 2015
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. januar 2015
Še en
16. januar 2015
next + nova bralka
16. januar 2015
nneexxttt
17. januar 2015
Zvečer dam next
17. januar 2015
Next je tu…

Zunaj marketa smo s puncami srečale najbolj lušnega tipa. Bil je z našga razreda in je imel najbolj priljubljeno punco na šoli. Zmeraj sm upala da bom lahko bila kdaj z njim in hodila z njim. Ampak dobila sm svojiga in mi je čisto všeč. Na šoli mamo pa še tri največje važičke ki pa so zlo zlo nesramne zato se jim poskušamo izogniti in jih ignorirati kar pa kdaj tudi ni mogoče. Torej če se vrnemo pred market. Tip imenovan tudi Leo nas je ravno danes ko najbolj nisem pričakovala povabil na zabavo in nam rekel da moramo biti popolne za zabavo. OMG!!!!!!!!!!!! Nisem pričakovala da me bo kdaj kam povabil danes pa me je. Dekleti smo stekle k meni domov ter se dogovorile da bomo do zabave počakale pri meni doma.

Leo:

ko smo prispele k meni domov smo se začele pogovarjati kaj bi sploh lahko rekle kot da in kaj bi se zgodilo če ne bi rekle da. Tako smo se pogovarjale kaki dve uri potem pa je mama zaklicala naj ridemo na kosilo. Kosilo je bilo izvrstno saj je bila moja najljbša jed, potem pa še sladica.

moja mama res izvrstno kuha. Po kosilu smo se odpravile še malo gor. Klepetale smo kakšne pol ure, ko mi je zazvonil telefon. Bila je ena od važičk Julie. Oglasila sem se ter jo dala na zvočnik da so lahko vse slišale.
j - jaz ju- Julie
j: oj kaj te teži??
Ju: zdej res ni čas za hece ampak a veš da je dons zabava.
J: ja in kaj je narobe če je zabava??
Ju: lej na zabavi se ne smeš dotakniti mojga fanta ti je jasn!!! Slišala sm da te je povabu in sm te že pred nekaj časa tela poklict pa se mi nisi javla.
J: sej se ga novm no nehi tečnart.
In sm prekinila saj se mi je ni dalo poslušat saj bi mi lahko še kakšno neumno pribila. Na srečo mi je ni. Tako smo se pogovarjale še kakšni dve nato pa smo se moale obleči saj vsaka porabi vsaj eno uro. Jaz sm se odšla obleč prva. Oblekla sem si:

make up

Ajda si je oblekla:

(leva)

Make up:

Lana si je oblekla:

(desna)

Make up:

in tako smo se odpravile do mesta zabave. Pred vrati za vstop pa smo zagledale…

Koga smo zagledale?

Next??
17. januar 2015
ko dobim 7 nextov nextam.
17. januar 2015
next nwm
17. januar 2015
Ammm... Tvojga biušega??? Next!
20. januar 2015
u184297
u184297
next
24. januar 2015
u185855
u185855
next
24. januar 2015
Še tri
24. januar 2015
Next
25. januar 2015
Še dva
26. januar 2015
ker mam že napisano in se mi ne da čakat in mislm da se tud vam vam dam next
27. januar 2015
Next…
in tako smo se odpravile do mesta zabave. Pred vrati za vstop pa smo zagledale mojga fanta skupaj z leonom. Nism vedela da sta ta bolša prijatelja in kmalu sem tudi zvedla. Leo in moj fant Mark sta stopila do nas in nas pozdravla in nam razložila vso stvar. Takrat smo zvedle da sta Leo in Mark BFF. No nismo se najbolj obremenjevale s tem saj smo želele da bi imele lepo noč za sabo. Skupaj z Markom in Leonom smo se odpravile v prostor. Jaz sem bila pri Marku, Ajda in Lana pa pri Leonu. Vsi smo bili veseli na hodniku saj smo komaj čakali da vidimo kako lepo bo nocoj temveč se je noč že čez nekaj časa pokvarila saj je leona čakala punca za vrati hodnika skupaj z njenimi prijateljici. SOVRAŽIM JIH saj so nam pokvarili začetek večera!!!! No vsaj Leon in Mak sta se ostavla za nas tako da smo me lahko malo »namestile«. In smo se res bilo je lepo dokler nista fanta popustila in so važičke prišle do nas.

Mark:

klik!

Važičke:

Julie:

Dana:

Vesna:

Julie me je takoj vjela v debato kako je dragocen njen fant ki sploh ni.
Ju: hej si slišala kaj sm ti rekla popoldne. Drži se tega.
J: tisto tam pa je moj fant zato ti njega pusti. Ti je raje tebi to jasno. Vem da ti nisi bila nikoli tako razumna zato smo tudi sovražnice in to najhujše…
Ju: vse to ni res…
J: bay bay.
Tako s stekla nekam kamor nista morali niti Lana in Ajda. Bil je prostor v katerem sem nekdaj že bila vendar se ga ne spomnim. Takrat pa je v prostor na srečo vdrl Mark. Ni me spraševal zakaj ravno v ta prostor. Nisem vedela kaj naj mu odgovorim saj mu nisem tela povedati da se tukaj že bila a se ne spomnim. Takrat pa mi je Mark razložil kot da bi bral misli da sem tukaj že bila. Tukaj sem bila pred 10 leti ko sva se soznala in sem mu pokazala ta prostor. V njem sem se nahajala ko sem bila žalostna. Takrat sem se spomnila. To je bila moja prejšna hiša. Vprašal me je če greva ven s tega prostora in sva šla.

5 nextov
27. januar 2015
next
27. januar 2015
u185855
u185855
next..
27. januar 2015
u188485
u188485
next