Forum
u163744
u163744
ok pisala bo mzgodbo o dveh bff (ana in ina) pa o enmu fantu (urban)... no tko noben ne ve o teh treh kdo je u koga...

ana je zaljubljena u urbana, urban je zaljubljen u ino in ina je zaljubljena v
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ano

ok 5 next-ov in nadaljujem
upam da vas zanima
10. junij 2014
next
10. junij 2014
u71250
u71250
Next
10. junij 2014
next
11. junij 2014
Next
16. junij 2014
next
20. junij 2014
u163744
u163744
ANA
.
.
.
"heeej ana, si naredila nalogo za mato... daj da prepišem!!!" ina je spet kričala čez ceu hodnik da ji dam nalogo "a si nore... pred zbornico se dereš naj ti dam nalogo za prepisat" potem sva se objeli in odšli v razred kjer je prepisala nalogo od mene. zraven sediva za mano pa sedi moja simpatija... vsi smo prijatelji (ina,urban in jaz-ana) ampak on ne ve da sem vanj. škoda pa tako je srčkan. "ana!" učitelj za mato ima tako nadležen glas. kot prvo je vedno pregledoval prisotnost. "ja tukaj gospod" potem je šal naprej "urban" potem ko je rekel "ja tukaj sem" me je zaščemelo po vsem telesu... jooooj kako sem bila zaljubljena!
21. junij 2014
u163744
u163744
INA
.
.
.
"ana a si nrdila nmalogo za mato,,,dej da prepićšem!" spet nisem naredila naloge... pa to je tudi šeen razlog da sem zraven ane. sva bff in ne vem kaj se dogaja ampak vsakič ko jo vidim me zaščemi v trebuhu..njene lepe modre oči in tisti mehki lasje in... mislim da sem celo zaljubljena vanjo. potem smo šli v razred in tam sem prepisala nalogo. vsakič ko mi je govorila odgovore sem pogledala njene ustnice in jih čutila na mojih. Kako polne in mehke in tople in.... "ana" tisti nadležen glas "ja tukaj gospod" in potem njen tako nežen in poln topline... najraje bvi jo kar ... poljubila?! potem je poklical še urbana in ana ga je res čudno gčedala in bila sem grozno ljubosumna...!
21. junij 2014
u163744
u163744
URBAN
.
.
.
"ajde dijo js mam zdej mato" potem sem se poslovil in odšel na m,oto "joooj prekleto spet zamujam!" potem sem vstopil in se usedel za ino in ano... ina! rej jo imam zelo rad.. čeprav me ima ona rada kot prijatelja jaz njo ljubim... "ana" "da gospod tukaj" potem pa mene "ja tukaj sem gospod" in potem še ino. njen glas me je prevzel in svoje srce so napajale tiste njene besede in zven njenega glesu v katerega sem bil blazno zaljubljen "tukaj sem gospod...jaz ina" potem pa semo drpal oči in ana je čudno strmela vame.nasmehnil sem se ji in ona se je obrnila... joooj ampak kako sem zaljubljen v ino!!!
21. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg