Forum
u127848
u127848
to je moja 2. zgodbica ,ki sem jo začela pisati zaradi ღ℘єzzツ ... res je PERFEKTNA pisateljica in tudi zelo prijazna oseba... HVALA ti ღ℘єzzツ ! tudi zato ker spodbujaš in hvališ mojo 1. zgodbo , ki se mi ne zdi ravno dobra... pa še zahvale Eva Styles <3 tudi tebi hvala ... tudi za to ker si fajn in zelooooo prima osebca!

Sophia *

Zazvonil je zvonec , kar je pomenilo , da je konec pouka . Vstala sem in se ozrla po učilnici . Mia moja najboljša prijateljica je še kar sedela v klopi in se pogovarjala z mojim prijateljem Tedom. Vstala sem in pristopila k njeni klopi , ter jo vprašala o čem se pogovarjata. "Nič nič" je rekla na hitro , vstala in pozdravila Teda . Skupaj sva se odpravili proti domu in se pri tem pogovarjali . "Mia mi poveš kaj sta se pogovarjala s Tedom?" Odgovora še vedno ni bilo zato sem tudi jaz ostala kar tiho.. "Veš Sophie... ( tako me kliče )" "ja?" sem neumno vprašala . "veš ta tvoj prijatelj Ted res res mi je zelo všeč." "kot da tega že nevem" sem pripomnila. "a res? in na kakšen način ti je on všeč?" sem jo vprašala . ni bilo odgovora . začela sem jo malo zbadati "je morda gospodična Mia zatrapana v tega Teda ?" začeli sva se smejati . "samo všeč mi je !" je rekla in se mi nasmehnila . Pospremila me je domov , poslovili sva se in jaz sem vstopila v svojo hišo ... Pozdravila sem očeta ter ga objela ... "OO si že doma ?" me je vprašal jaz pa sem se še bolj stisnila k njemu... "ja !" sem rekla in se izmuznila iz objema. "Kosilo se še kuha." je dejal takrat ko sem korakala po stopnicah v mojo sobo ...

Kako se vam zdi ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. avgust 2013
u119629
u119629
neext<33
17. avgust 2013
u146187
u146187
next
17. avgust 2013
Next
17. avgust 2013
u141377
u141377
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! In omg, hvala, res stookrat ti hvala. Tudi ti si ena naj naj pisateljic in upam, da ti tudi ta zgodbica uspe, ker si zaslužiš. In nikoli, ampak res nikoli, ne obupat, ker si super. To si zapomni! Carry on
17. avgust 2013
u147215
u147215
neeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt
17. avgust 2013
u127848
u127848
ta next je za вrιšeм.ѕe.:* in res res ne se zbrisat <33 !
________________________________________________________________--
Sophia

Zaloputnila sem vrata in se ulega na posteljo ... Za nekaj časa sem zaspala potem me je zbudil moj telefon ... nekdo je klical.

Jaz: ja?
Ted: hej Sophie a imaš kaj časa?
jaz: ja seveda..
Ted: a potem prideš v park ..
jaz: ja lahko kdaj pa?
Ted: če imaš čas lahko prideš zdajle?
jaz: ja vredu čez pol ure pridem...
Ted: ja to bo uredu!
zaključila sem in zaslišala klic očeta " Ljubica kosilo je ! " odkorakala sem po stopnicah navzdol in se vsedla za mizo ter pojedla kosilo... Ko sem pojedla sem očetu povedala , da grem v park in se poslovila... Korakala sem po parku in na klopci me je že čakal Ted. Pozdravila sem ga in nato me je kar naenkrat objel... Vrnila sem mu objem in se vsedla na klop. Nekaj časa sva se pogovarjala , nato me je povabil na sladoled ... Sprejela sem povabilo in že sva bila pri sladoledarni kjer sem naročila mojega najljubšega , ter se zahvalila Tedu... Res je moj najboljši prijatelj , zelo ga imam rada res ampak je samo moj najboljši prijatelj , nič drugega ! Ted me je malo čudno pogledal in vprašal " kaj si rekla?" - " samo naglas razmišljam." sem mu odvrnila in se še enkrat zahvlila za sladoled... Ted je bil zelo razposajen in vesel . Nekaj časa sva se družila nato mu je zazvonil telefon... Oglasil se je in rekel :

Ja?
Takoj pridem .
in prekinil .

Objel me je in se poslovil , ter hitro odkorakal iz parka . Sama sem se sprehajala po parku in se vsedla na klopco. Za seboj sem zaslišala korake in znan glas, ki je rekel : " lahko prisedem?" Pogledala sem v njegove prečudovite zelenkaste oči . In rekla : " seveda , kar prisedi." Nato sem ugotovila , da je on najbolj popularen fant na šoli... Iz radovednosti sem ga vprašala : " kako je biti tako slaven na šoli ? " popraskal se je po rjavkastih laseh in se nasmehnil. Ni mi odgovoril zato sem malce zardela...
22. avgust 2013
u119629
u119629
neext(:
ful dobra zgodbica<33
23. avgust 2013
u127848
u127848
hvala <333333
23. avgust 2013
u141377
u141377
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! In ja, itak je fuul dobra zgodbica
23. avgust 2013
u127848
u127848
res hvala ! <33333
23. avgust 2013
u160553
u160553
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!! In ne obupat!
30. december 2013
u145406
u145406
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. december 2013
u145406
u145406
in zakaj ne nadaljuješ te zgodbe?Zeeeeeeeeeeloo dobr začetek je biu,nadaljuj to zgodbo!Veš da bom vedno s tabo! Ly <3
30. december 2013
u127848
u127848
_________________________Sophie________________
Kako sem lahko bleknila najbolj bedno vprašanje ... joj trapa jaz... kako lahko... ah ... še dobro , da ni znal odgovoriti .. čisto rdeča v lice sem se obrnila v drugo smer. Prelep je ... kako se lahko pogovarja z mano če me drugače sploh ne pogleda ... vedno se me izogiba ... Vstala sem in se napotila po poti naprej ... nisem dolgo hodila ... saj sem se vstavila takoj ko sem za sabo spet zaslišala korake . » kam se ti pa tako mudi?« zavila sem z očmi . Pospešila sem ritem hoje in skoraj tekla .. tekel je poleg mene . » sploh veš kdo sem?« me je zanimalo .. » ja vem ... ammmm.... si......« je zavlačeval zgleda , da res neve ... » sošolka« sem potihoma rekla sama pri sebi ... nasmehnil se je .. Telefon mi je zazvonil ravno ob nepravem trenutku .. najraje bi ga vrgla v najbližje jezero ... Nisem se oglasila. In ko že omenjam jezero . Vstavila sva se pred jezerom ... Spodrsnilo mi je in padla sem vanj ... premočeno sem vstala in spet padla ... » čakaj ti pomagam ..« me je prekinil glas .. A kaj ko je njemu tudi spodrsnilo... voda je ledeno mrzla ... hitro sem vstala iz vode in končno prišla na zemljo ... kjer nebom padla... povlekla sem ga za sabo .. » Matt si kajne?« sem negotovo vprašala ... prikimal je ... koža se mi je naježila zaradi mrazu ... pa še premočena sem ... » izvoli.« je rekel in mi podal svojo jakno , ki ni bila premočena .. čudno .. kako jo je obdržal suho . Hitro se je stemnilo in prepričano je hodil zraven mene , da bi me pospemil do doma. Končno sva se vstavila pred mojo hišo . Vrnila sem mu jakno ... ter odklenila vrata . » hvala .« sem uspela reči preden sem zaprla vrata . Pustila sem ga zunaj premočenega ... ah jaz ... Preden me je oče uspel vprašati zakaj sem mokra sem se zaklenila v sobo .. » čakaj !!!« sem se zadrla skozi okno in mu vrgla staro očetovo majico . Hitro sem zaprla okno in zagrnila zavese , da se sploh ni zavedel kaj ga je doletelo .... preoblekla sem se v spalno srajco , se ulegla na posteljo in Mii poslala sporočilo po telefonu , ki je bil ves moker . : Mia , veš danes sem v parku srečala Matta in oba sva se okopala v jezeru , ti vse pojasnim jutri .
Poslala sem sporočilo in se nasmehnila ... sama pri sebi .
u160553
Hahahahahaha ti pa tvoji smileyi, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
30. december 2013
u145406
u145406
Nexxxxxxxxxxxxxxt
30. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg