Forum
No bom pisala prav resnično zgodbo...Upm da vm bo ušeč in oprostite za pisne napake..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zbudila sem se usa žalostna in brez volje za ustati in jit u šolo. Resnično nisem želela živeti u tistem trenutku..Ko mi sam en sms spremeni žvljenje. DOBRO JUTRO, ZASPANKA..POGREŠAL SEM TE...POČAKAM TE U HODNIKU, UPAM DA SE KMALU VIDIVA? ...No zaradi ene reči pa sem le želela usati..zaradi Elijana..Bil je moj frend na šoli ...No upala sem da bova nekega dne nekaj več kot prijatelja.
Da se predstavim. Jaz sem Eleonor in živim v Londonu že 3 leta. Z mojo mamo sva se preselili, ko sem bila stara 12 let..U Londonu je bilo težko živeti. sai mi angleščina ni šla najbolje in tudi znancev nisem imela...Vse se je začelo na poti u šolo-moj prvi šolski dan u Londonski šolo...
Hodila sem kar se je dalo počasi..prav vlekla sem se...Ko za vogalom zagledam šolo...bil je res velika in moderna...Bila sem tako zasedena z gledanjem šole da sem spregledala stopnico..kar je pomenilo velik padec..."Aw....prekleto, nove gamaše!" sem kričala ko sem pobirala knjige iz tal...
"Sai so tudi strgane gamaše lepe..." je rekel z nežnim glasom me prijel za roko z drugo pobral knjige in mi pomagal ustati..."Hwaalllaa...." sem rekla in stekla naprej...sai se nisem želela zaplesti u globok pogovor...gledena to da mi angleščina ni šla od rok ...
Izdihnila sem in odprla šolska vrata...Obdal me je glasen hrup in gneča...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

slike pridejo ju3
next?????
31. december 2012
Next
31. december 2012
u117457
u117457
Next
01. januar 2013
SLIKCE:
Eleonor:

Elijan:

01. januar 2013
nova bralka .... nextttt
01. januar 2013
torej si na sliki ti, vsaj 20letna punca ki še vedno hodi u šolo... zanimivo
01. januar 2013
u117457
u117457
Cool
01. januar 2013
Preberi zgodbo stara, je 15 let...!
01. januar 2013
u117457
u117457
ja sej tinek1998 matematika je na nuli
01. januar 2013
*nicky o.O* rebral ampak opisuje se kot 15-letnica, na sliki pa je neka slika iz trumblrja na kateri je ženska stara usa 20 let
Green cat: lani sm matematiko opravil z samimi petkami dobil zlato priznanje letos pa zlato priznanje iz logike tako da ne seri...
01. januar 2013
u117457
u117457
kej tečnareš???
01. januar 2013
kok nej bi verjel zgodbi če so slike fejk?
01. januar 2013
u117457
u117457
pej ne vrajmi jst vm d je resnična
01. januar 2013
u117457
u117457
to *nicky o.O* cool
01. januar 2013
u117457
u117457
tinek1998 (piflr) O_O- očalce
01. januar 2013
...hahaha dei ustavse tinek1998...k prow se vidi kolko si star...poglej rajši druge zgodbe in boš videl da niti ena nima resničnih slik!! Butec...po slovensk! Tubo...po primorsk!
Zgodba pa je resnična ker je to štorja od moje frendice...kreten bejži kritizirat rajš sam sebe...In matematika je neki najbolj lahkega na svetu ...ne mislt da si edin k ima same petke..
01. januar 2013
u117457
u117457
tinek1998 ku si ti mona, usranc
02. januar 2013
u117457
u117457
boš jow pnin
tubo
ti bom spokow vlidžu
02. januar 2013
u117457
u117457
t bom cbnu u ret
02. januar 2013
u117457
u117457
dvojno
02. januar 2013
ok next
---------------------------------------------------------------------------------------------
Izdihnila sem in odprla šolska vrata...Obdal me je glasen hrup in gneča...Poskusila sem se izogniti ljudem ki so mi hodili nasproti..Ko zaslišim: "pazi!" hotela sem se umakniti a je bilo prepozno...U mene se je zadel človek z veliko škatlo ki niti videl me ni..."A si uredu? Jaz sem Mariana ..." je rekla prijazno , me prijela za roko in me pejlala v wc...da bi se počistila..."Jaz sem Eleonor..hwala ker si mi pomagala..." sem rekla malo presenečeno...

Zvonec je zazvonil in morali smo v razred.."Kai imaš prvo uro?" je rekla ...."nevem nova sem tukaj....to je moi prvi dan...." sem rekla sramežljivo..."Lahko ti pomagam!" ...je veselo rekla in me peljala do psihologinje...."A z mano boš u razredu...kako lepo.."

Marijana:

next??????
hwala če berete to sranje
02. januar 2013
u117457
u117457
cool
02. januar 2013
u117457
u117457
dora
02. januar 2013
nextt
02. januar 2013
okej kr prou uživam v našem diskoteranju, zato bom nadaljeval
Green cat → nevem zakaj si mo šou neki "dol zabijat" kr te nism čist nč užalu, js nevem kok si lahk tolk prepričan da je ta zgodba resnična. Dejansko mam očale ampak če bi biu pifler verjetno nebi biu na tem portalu.
*nicky o.O*rav imaš o navedenih mojih ušpeških lahko izveš da sem 8. ali 9. razred (zlata priznanja so sam od 7. razreda naprej), kdo je rekel da se zgleduj po drugih zgodbah, kje je fora da imaš fejk sliko gor?? a ni point slik ravno ta vizualizacija, ki jo fejk slikami močno popačiš?? a ti naštejem tut kake druge dosežke

aja a tta flaša na sliki ku jo drži u roklih kej pomeni?
02. januar 2013
tale zgodba, več dejstev kaže na to da ima tinek 1998 še kako prav. Kot študent sociologije in zdravstvenih ved lahko trdim da nima zgodba tiste trdne osnove, ki bi ji bila kot naprimer ustava državi. Vsako dejanje, ki se je v zgodbi zgodilo mora imeti nekakšno podlago in povod. Green cat, vsaka punca ki je v stadiji čustvenega obdobja lahko verjame tej objavi. Imena so malce sumljiva pa tudi slike bi se verjetno lahko znašle na spletu. Nihče ne more obsojati, da zgodba ni resnična. Je pa res da obstaja več tez, ki tehtajo v neresničnost zgodbe. Tinek 1998 čestitam za vse uspehe, vem kako težko je biti tako uspešen saj je le peščica v državi takšnih, ki lahko osvajajo zlata priznanja. Nekoč v življenju bo še pa nekaj iz tebe oz., če preoblikujem pregovor iz te moke ne bo kruha, iz te moke bo dober kruh, in ti boš tak zares dober kruh, po tvojem pisanju sodeč BISER med BISERI. veliko sreče v življenju vsem tudi namišljenim osebam.Največ uspeha pa tebi tinek1998.
02. januar 2013
kasteling všeč mi je da vsaj še eden človek pogleda foruma z kritičnim mnenjem
02. januar 2013
Pa še to zgodbica spada pod zabavo, torej lahko iz tega sklepamo, da je namišljena. Pisateljica nickiy ima odlične fotomotorične in ostale spretnosti. Si se že kdaj preizkusila v tekmovanjih v pisanju? Cankarjevo smo imeli npr. mi v OŠ za mlade nadobudne pisatelje, pa tudi različne krožke. Le včlani se in tvoja smisle za izražanje bo verjetno še kdaj prišla na plan, mogoče boš kdaj celo slavna
02. januar 2013
Aja pa še to.... 1. prvič si napisala tole: CITIRAM: No bom pisala prav resnično zgodbo...Upm da vm bo ušeč in oprostite za pisne napake..
drugič si pisala tole: CITIRAM: 2. Zgodba pa je resnična ker je to štorja od moje frendice..

Vse je torej kopirano iz tvojega napisanega besedila, to sta dejstvi ki izpodbijata tvojo prav in prevešata tehtnico v korist mene in tineka. Zgodba je neresnična. Primer zaključen.
02. januar 2013
verjetno si jo hotel vprašati, zakaj piše v prvi osebi, če se je ta zgodba pripetila prijatelju, prav tako si priseljenka pa imaš vseeno angleško ime, kako to?
02. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg