Forum
PISAL BOM ZGODBO KI GOVORI O LJUBEZNI
GLAVNE OSEBE:
JS-ROK
MARTIN-MOJ BF
GAPY-ŠE EN BF
KRISTJAN-ŠE EN BF
KAJA-MOJA LJUBEZEN

PA ZGODBA JE IZMIŠLJENA

Bilo je nekega jutra in bile so počitnice pri meni je bil moj prjatu Martin zjujtraj sva pojedla zajtrk potem pa sva odšla ven zunaj sva spoznala punco Kajo ki je bila moja nova soseda spoznali smo se in bili zunaj do večera potem pa smo se poslovili Kaja mi je bila zelo všeč zato sem jo hotel še videti...

a nadaljujem???
15. avgust 2010
u26453
u26453
Next
15. avgust 2010
neeeeeeeeeeeeeeext
15. avgust 2010
OKKEII NADALJUJEM

minil je en mesec in Kaje nisem nič videl takrat pa se je začela šola bil je prvi šolski dan v osmem razredu po koncu šole sem šel domov z mano so bili trije prijatelji gapy,kristjan in martin vedno smo hodili domov skupaj pogovarjali smo se
R-JSSS
K-KRISTJAN
G-GAPY
M-MARTIN
R-EJ A VESTE DA SM SE ZALUBU
VSI TRIJE PA MI REČEJO
OOOPPPAAA VSI SO BILI VESELI ZAME KMALU PA SMO PRISPELI DOMOV RAŠLI SMO SE IN VSI SMO ODŠLI POSVOJE TAKRAT PA SEM ZAGLEDAL KO JE KAJA STOPILA IZ AVTOBUSA(NI BLA NA ISTI ŠOLI KOT JS)

A NADALJUJM?
15. avgust 2010
NO JS BOM KR NEXTU

KO SEM JO ZAGLEDAL SEM TAKOJ STOPIL K NJEJ IN JO POZDRAVIL SKUPAJ SVA NADALJEVALA POT DOMOV MED POTJO SVA SE POGOVARJALA
R-JSS
K-KAJA
R-IN KAKO SI KEJ
K-DOBR PA TI
R-ZLO DOBR (SEVEDA SEM BIL ZELO DOBRE VOLJE KER SEM JO VIDEL)
R-AMM A TI ŽE MAŠ FANTA
K-AHH MA NE PRED ENIM TEDNOM SVA SE RAZŠLA
R-JS RAZMIŠLAM (ZAKON) AMM PA A TI JE KDO VŠEČ
K-JA JE EN SOSED
R-AJA MEN JE TUD ENA SOSEDA
NA POTI DOMOV SVA SE VSEDLA NA KLOPCO
ČISTO POTIHO SEM JI PRIŠEPNIL LJUBIM TE IN ONA ME JE SLIŠALA ONA PA JE MENI PRIŠEPNILA ENAKO NATO SVA SE KAR POLJUBILA BILO JE KOT BI BIL V NEBESIH NAKAR MI ZAZVONI TELEFON BILA JE MAMA IN VPRAŠALA ME JE KJE SM REKEL SEM DA PRIDEM TAKOJ IN S KAJO SVA SE POSLOVILA IN ODŠLA VSAK NA SVOJ KONEC
15. avgust 2010
IN SPET NEXT
DOMA SEM HITRO POJEDEL IN POTEM ODŠEL NA FACEBOOK IN MSN KAJO SEM IMEL POD PRIJATELJE IN BILA JE GOR KLIKNIL SEM JO IN ZAČEL POGOVOR
R-HEIII
K-HEJ KAKO
R-DOBRO TI
K-TUD JST DOBR
R-VEŠ PREJ K SVA SE POLJUBILA A TI RES MENE LJUBIŠ
K-SEVEDA SEDAJ SVA UBISTVU ŽE PAR ČE SE STRINJAŠ
R-SEVEDA SE
K-NO MORM IT SE KJE DOBIVA JUTRI
R-JAP PO KONCU ŠOLE NA AVTOBUSNI POSTAJI
K-SE VIDVA RADA TE MAM
R-TUT JS TEBE
15. avgust 2010
dejmo mal več komentarjev da nadaljujm
16. avgust 2010
u23904
u23904
next
16. avgust 2010
ok zdei nadaljujem
NASLEDNJI DAN SEDIMO PRI POUKU SLOVENŠČINE IN V RAZRED PRIDE RAVNATELJICA POVE NAM DA DOBIMO NOVO UČENKO IN NEBOSTE VERJELI BILA JE RAVNO KAJA IN USEDLA SE JE ZRAVEN MENE ZELO SEM JE BIL VESEL TUDI PRI MALICI SVA SEDELA SKUPAJ IN VSI SO OPAZILI DA SE MED NAMA NEKAJ PLETE PO KONCU ŠOLE SVA ŠLA SKUPAJ DOMOV ZMENILA SVA SE DA SE DOBIVA V PARKU ŠEL SEM V PARK IN VIDEL...

SE NADALJUJE

NEXT?????
16. avgust 2010
u25512
u25512
N
NA
NAD
NADA
NADAL
NADALJ
NADALJU