Forum
(začelo se je pred dvema tednoma....)

začela se je šola jaz in moja prijateljica sva se sprehajali po pločniku,
naenkrat sva zagledali luškanega fanta s prijateljom.prijateljica je rekla naj grem
govoriti z njim,bilo me je sram.fant me je pozdravil in vprašal kako sem
zmrznila sem in skoraj padla v nezavest.prijateljica je rekla naj govorim
z njim,upogumila sem se in govorila z njim.bil je zelo prijazen a nekega dne......

se nadaljuje...
04. januar 2014
To je vse za danes povejte ce hocete nadeljevanje te zgodbe
05. januar 2014
05. januar 2014
05. januar 2014
smešni ples
05. januar 2014
i kul
05. januar 2014
tukaj je nadeljevanje in moram vam še pokazati slike
08. februar 2014
na mojmu profilu
08. februar 2014
jih lahk najdete
08. februar 2014
tukaj se zgodba nadaljuje.....

............sem ga zagledala v šoli ko sem vstopila me je prijel za roko in me povlekel do stranišča in rekel da misli......da sem mu všeč zardela so mi lica in mu rekla da mislim enako. njegova ustnice so se približevale mojim in moje njegovim poljubila sva se. rekla sem ne in zbežala stran in tekla do stranišča in domov.naslednji dan pa.....
13. april 2014
boš bral/a
ja
ne
13. april 2014
u173833
u173833
next
02. julij 2014
u173833
u173833
povej mi ko boš nadaljeval plisss
02. julij 2014
u173906
u173906
ja, bom brala next prosim
02. julij 2014
u173833
u173833
02. julij 2014
Naslednji dan sem se od sramote zakrila za zvezki. vsi so me zelo čudno gledali. in tako ker nisem gledala sem se zaletela v njegovega brata ki sploh nisem vedela,bil je najmlajši brat. padla sem na tla in si zlomila roko, začela sem kričati in se jokati. padla sem v nezavest, ker je moja mama odšla nekam in je ne bo do večera nazaj me je najmlajši brat (od fanta ki me je poljubil)me je odnesel v bolnišnico in poklical mojo mamo, ko je mama izvedela je hitro prišla v bolnica in se začela jokati. poskušala sem jo pomiriti.
se nadaljuje..........
potrebujem vsaj 6 nextov da dokončam
14. julij 2014
Naslednji dan v soli me je (fant ki me je poljubu) hotel udarit ker je njegov mlajsi brat me odnesel v bolnisnico in me drzal v narocju.udaril me je v roko a ga je njegov brat opazu kaj mi dela in me branil ter poklical moje prijateljice ce me peljejo v bolnisnico. In tukaj sem v bolniscnici
Ko sem se zbudila je bil zraven mene ter zaspal in malo pretepen.zato sem ga pokrila ( je bil v pojstelji ki je bila na drugi strani.zbudil se je in me poljubil na lice(sem spala ampak cutila in vsec mi je bilo )
20. januar 2015
next next nujno zdaj
07. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg