Forum
Minila so leta najstniških »nesmrtnih« zaljubljenosti, ki so trajale »dolgih« nekaj dni, no bile so večne, le osebe katerim so bile namenjene, so se z vrtoglavo hitrostjo menjavale. Moja sreča je bila, da sem bila plašno dekletce, neopazna siva miška, ki ni silila v ospredje, prav to me je rešilo, pred tem da bi prišla v tistih letih na slab glas. Tisti, ki so jim bila moja čustva namenjena, še danes ne vedo, kako sem bila zaljubljena vanje in prav je tako.
Prišel je dan, ko sem dopolnila 18 let, postala sem polnoletna. Kaj me je čakalo za naprej? Tam spredaj je bilo še celo življenje, ki je ponujalo vse.Nekega dne sem dobila pismo od mojega najboljšega prijatelja iz osnovne šole
bil je dober prijatelj . Vesela sem bila njegove pošte. Odgovorila sem mu z dolgim pismom, pismom dobremu prijatelju, pisala sem o mojih občutjih in o dogodkih, ki so se mi v tistih dneh dogajali, vse sem začinila z dobro mero humorja.razlikovanju, se nisem počutila najbolje.
V nedeljo se je pred našo hišo ustavil avto, na vratih se je prikazala ona, vsa nasmejana je pozdravila in se sama predstavila mojima staršema. V trenutku ju je osvojila, ko je prosila, če lahko grem z njo na izlet, nista imela nič proti, nasprotno, tega sta bila zelo vesela. Vse se je dogajalo tako bliskovito, da sem dogodkom komaj sledila. Mimogrede je pojasnila, da v avtu čakata, Jan njen prijatelj Norvežan in njen brat, za katerega ni pozabila povedati, da je inženir. Starša sta bila naravnost blažena, komu naj zaupata, če ne moji šefici, ki je bila za povrhu še več kot desetletje starejša, torej je bila »pametna«.
» In izlet?« boste morda vprašali. Všeč mi je bil le Jan, to pa verjetno zato, ker se nisva mogla pogovarjat, nisva znala jezika, ki bi nama bil skupen.
Se še nadaljuje
20. november 2012
u101848
u101848
next!
20. november 2012
nadaljuuuuuuuuuuuuuj obvezno!! ful dobra zgodbica!
20. november 2012
bom bom huala :*
20. november 2012
Naslednji dan se mi je zgodilo nekaj lepega v parku prišel je on in nato me je začel malo dražiti in nato sva se začela pogovarjati in ne boste vrjeli povabil me je v kino ja itak da sem rekla:JAAAAAAAAAAAA!! bila sem čisto rdeča kot puran in v meni je vrelo.Tisti večer ko vsa odšla v kino sem bila zelo vesela in usedla sva se v zadnjo vrsto gledala sva vampirski dnevnik na začetku sm bla čisto ok!! na sredini filma sem se malo prestrašila in se stisnila k njemu oooh kako sem gorela od ljubezni vendar čutim da on ni gorel in ko se je film končal me je peljal domov in mi me poljubil na lička skoraj sem se stopila no» ko se bi le« bila sem zelo vesela.Ko sem stopila v hišo mi je mama dala pismo bilo je od mojega najboljšega prijatelja iz osnovne šole oči so se mi tako zarosile da sem zajokala.
kaj se je zgodilo potem boste izvedeli o naslednjem delu?
20. november 2012
tam ko je vsa je sva neki sm se zmotla
20. november 2012
u111192
u111192
neeeeeeeeext

love this story

P.S. čimprej nexti!
20. november 2012
ja ja sej bom huala da si mi pomagala napisat 1.del
20. november 2012
u111192
u111192
ni zakej, pa še kdej
20. november 2012
20. november 2012
u103087
u103087
next
20. november 2012
No kje sem že ostala aja! no ko sem brala pismo sem tako jokala da sem skoraj že bila v poplavi v pismu mi je izpovedal vso njegovo ljubezen bilo mi je hudo da mi nemorem vrniti čustev ampak mi je bilo hudo da sem izgubila prijatelja napisala sem mu:
Dragi moj prijatelj!
oprosti da ti ne morem vračati čustev in oprosti da sem te zgubila kot prijatelja ampak veš imam te zelo rada ampak kot prijatelja! zato oprosti.
Ko sem mu pisala to pismo sem kar jokala in nisem mogla nehati jokati bila sem o šoku spraševala sem se:ali ravnam prov? zato sem se odločila da grem v službo in vprašam šefico za pomoč ker je prava strokonjakinja,svetovala mi je naj ubogam svoja čustva ampak že vsak ve da sem do ušes zaljubljena v črnolasca in upam da je on tudi vame.
Naslednje jutro sem bila zmenjena s črnolascem ko sem prišla pred avtobusno postajo me je prestregel in me poljubil zelo sem uživala in bila sem zelo srečna! vendar sem bila v dvomih ali me ima res rad ker mi nikoli ni povedal da me ljubi moj bivši najboljši prijatelj mi je to dokazal.
Ampak jaz svojga črnolasca ljubim in on mene.V soboto me je peljal na večerjo,večerja je bila zelo okusna nato me je vprašal boste izvedeli potem
20. november 2012
u103087
u103087
next
20. november 2012
u111192
u111192
next
20. november 2012
next
20. november 2012
no vprašal me je kar sem že dolgo čakala in to je biloi bila moja punca!!
skakala sem od veselja in seveda sm rekla:Jaaaaaaa! ampak sm tudi čakala besedo ljubim te ki je iz njegovih ust ni prišla malo sem bila užaljena ampak nič zato saj sm dobila fanta!
bila sva zelo srečna toda bila sem v dvomih kajti nisem vedela kaj naj naredim s svojim bivšim prijateljem ampak sem tudi njega imela rada in to je bila moja odločitev da nevem s katerim bi bila ker imam obadva zelo rada.Naslednji dan sem odšla v šolo in pred šolo je stal on moj prijatelj iz osnovne šole bila sem zelo vesela da sem ga videla kajti videla ga nisem skoraj 3 leta stekla sem in ga objela nato je prišel moja fant in naju gledal nato me je poklical in sem šla k njemu.Po pouku sem odšla k njemu domov on se je hotel ljubiti z mano in seveda se jaz nisem hotela zato sem se odločila da ga zapostim ker bi me lahko zlorabil tako sem se odločila da poiščem svojega najboljšega prijatelja iz osnovne šole in mu rekla:glej!zmotila sem se glede črnolasca zato se ti upravičujem in želim da sva spet prijatelja sprostila sem se in on me je poljubil nikoli nisem čutila takšnega poljuba od črnolasca in v obraz mi je rekel:ljubim te! bila sem tako vesela da mi je nekdo rekel ljubim te kajti nikoli ne slišiš iz vsakih ust! zato je lahko vsaka ženska srečna da ji lahko fant rekel ljubim te!
upam da vam je bila zgodba všeč!to je to
hvala za pozornost!!
21. november 2012
no vprašal me je kar sem že dolgo čakala in to je bi bila moja punca!!
skakala sem od veselja in seveda sm rekla:Jaaaaaaa! ampak sm tudi čakala besedo ljubim te ki je iz njegovih ust ni prišla malo sem bila užaljena ampak nič zato saj sm dobila fanta!
bila sva zelo srečna toda bila sem v dvomih kajti nisem vedela kaj naj naredim s svojim bivšim prijateljem ampak sem tudi njega imela rada in to je bila moja odločitev da nevem s katerim bi bila ker imam obadva zelo rada.Naslednji dan sem odšla v šolo in pred šolo je stal on moj prijatelj iz osnovne šole bila sem zelo vesela da sem ga videla kajti videla ga nisem skoraj 3 leta stekla sem in ga objela nato je prišel moja fant in naju gledal nato me je poklical in sem šla k njemu.Po pouku sem odšla k njemu domov on se je hotel ljubiti z mano in seveda se jaz nisem hotela zato sem se odločila da ga zapostim ker bi me lahko zlorabil tako sem se odločila da poiščem svojega najboljšega prijatelja iz osnovne šole in mu rekla:glej!zmotila sem se glede črnolasca zato se ti upravičujem in želim da sva spet prijatelja sprostila sem se in on me je poljubil nikoli nisem čutila takšnega poljuba od črnolasca in v obraz mi je rekel:ljubim te! bila sem tako vesela da mi je nekdo rekel ljubim te kajti nikoli ne slišiš iz vsakih ust! zato je lahko vsaka ženska srečna da ji lahko fant rekel ljubim te!
upam da vam je bila zgodba všeč!to je to
hvala za pozornost!!
21. november 2012
ta tadruga je prava prvo sm se mal zmotla
21. november 2012
u111192
u111192
full je bla fajna.
škoda da je že konec..
21. november 2012
ja vsaka zgodba se enkrat konča :3
21. november 2012
u81786
u81786
ammto je čist prekratko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tuki se zgodbe pišejo neki let ;D
23. november 2012
bom ja sm da ideje dobim!!!
23. november 2012
u103087
u103087
next
24. november 2012
te zgodbice je konc
24. november 2012
zakaj jo je pa konec ? O.o
24. november 2012
ka nimam več idej