Forum
aa naapiišm enoo žaaLoostnoo Ljubezeenskoo zgoodboo? =D

Naaj NaaPiišm aL Ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. julij 2010
saam je maau kraatkaa. =')
01. julij 2010
daj napiši!
01. julij 2010
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
01. julij 2010
ook. =D
01. julij 2010
ZGODBA.;
Bila sta najboljša prijatelja. Za nič na svetu se ne bi ločila. Vse je pri obeh prerastlo v veliko ljubezen drug do drugega. Bala sta se priznati. Nekega dne mu je mislila povedati kaj čuti do njega vendar je vedno zamenjal temo pogovora. Strah ga je bila da bi ji povedal kaj čuti do nje. Še naprej sta se dobivala v parku pogovarjala sta se o vsem le ena skrivnost je bila med njima vse se je začelo. Objel jo je in jo stisnil k sebi. Ona je le strmela v sončni zahod ki sta ga imela pred sabo. Niti ganila se ni ker jo je bilo strah. Vedela je da je bil to samo prijateljski objem in da on ne čuti nič do nje. Njena starša sta se nenehno prepirala zato sta se ločila. Nekega dne ko sta se dobila mu je dejala : To je bilo zadnjič odselila se bom starša se ne razumeta več. Poljubila ga je in mu zakrila oči ter odšla za vedno. On je le strmel za njo ampak ona se ni več obrnila. Vedel je da bo to konec zato je mislim narediti samomor. Ko je imel že britvico dotaknjeno na žilo mu je zazvonil telefon vendar se ni oziral. Vrezal se je do smrti njegova roka je padla na tla kri se je spremenila v veliko mlako okoli njega bil je bled. Na sporočilu je pisala : Ljubim te ! Ampak prepozno. Ko je zvedela da je naredil samomor je takoj odšla k njihovi hiši kjer pa je videla le modre luči mamo ki se ni in ni nehala jokati očeta ki je bil le zamišljen in sestrico ki je sedela na robu prepada z medvedkom. Odšla je v kopalnico kjer ga je našla padla je na kolena. Prislonila glavo na njegovo srce njena solze so preplavile lica. Na steni je bilo le z krvjo napisano ljubim te in vedno te bom. Vse je bilo prepozno…
01. julij 2010
u13810
u13810
a to je koneec ?
01. julij 2010
Ja. Kr je maau kraatkaa. Boom napiisaaLaa DaaLšoo.
01. julij 2010
še dons čakam ze 2 leti...

10. junij 2012
BIL JE TISTI VEČER ZGODBA
Se vedno se zivo spominjam tistega vecera, ko si me prvic poljubila . Nic ni slajšega od tvojih ustnic , ki so tako nezne kot pomladni cvet . Spominjam se noci, ko si mi priznala , da me ljubis . Nic ni lepsega in bolj iskrenega od tvoje ljubezni, ki greje moje srce . Vedno bom nosil v sebi tisto noc, ko sem resnicno zaživel in spoznal smisel svojega obstoja . Se enkrat bi te rad objel in ti povedal kako te imam rad . Rad bi ti zaupal svoje naj- globje skrivnosti, se skril v tvoje narocje in pozabil na vse.Ti si pri- nesla zarke veselja v moj svet, ti si me naucila ljubiti in za to ti bom vecno hvalezen . Ob tebi sem spoznal pravo ljubezen, zacutil sem utrip srca, ki bije le zame . Zdaj vem, kaj pomeni resnicno ljubiti in biti ljubljen. Ob enem hvala ti za to ljubezen, ki je pustila pecat na moji dusi .
05. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg