Forum
pravila:
*kadarkoli in kdorkoli lahko da svoj next k zgodbici
*ne smeš 2x zapovrstjo (ali večkrat)
*napišeš lahko do 20 vrstic
*zgodbica more bit romantična
*OGLAŠEVANJE PREPOVEDANO!!!

primer:
jaz: nekoč pred davnimi časi je bil grad
oseba1: v njem je živela princesa
Oseba2: bila je zelo lepa
oseba1: vanjo je bil zaljubljen kraljevič

ipd. samo da napišete svoj odlomek in ne enega stavka (pa druga vsebina bo seveda-to je samo primer)

če kdo želi lahko začne če ne bom pa sama! če pa kdo kj ne ve nj pa praša
oky to so osebe:
JAZ:

moje ime je Evie. rada imam pico in živali. ko bom velika bom veterinarka. sem zelo sramežljiva in sem zaljubljena v fanta moje BFF.

MOJA BFF:

ime ji je Jessica in vsi jo kličemo Jess. ona živi v hiši nasproti naše in vedno sva bili kot rit in hlače in sva si vse povedali. odkar ima fanta je še vedno moja zaupnica samo jaz ji ne morem povdat, da sem zatreskana v njenega fanta.

FANT OD JESS:

ime mu je James. in to je poplno ime zanj. on je cel popoln. no coment res ne morš. se ti James!!!

KRAJ DOGAJANJA:

sodeloval/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. avgust 2013
sedim v sobi z Jess in jo poslušam kako govori o včerajšnjem zmenku z Jamesom. šla sta v kino. poslušam vsako podrobnost o njem, ker se mi zdi pomembno. Jess hodi z Jamesom šele en teden in ker se prej nista prav dobro poznala, se zdaj šele spoznavata (na mojo srečo-nista se še poljubila). Jess mi je povedala vsako podrobnost o njem, ki jo je dosedaj izvedela. oh, ko bi ona vedela kaj jaz razmišljam. šele 16 sem stara pa hočem prijateljici speljati fanta, ni to malce nesramno od mene?
"hej Evie! me spolh poslušaš."
"Hm, ja. no ne. malce sem se zamislila"
"Ne skrbi! tudi ti boš dobila fanta in mi boš lahko govorila o njem. kje sem že ostala?" skomignila sem z rameni. je tudi jaz bi imela fanta, da bi ti govorila o njem. problem je ker mi je všeč isti kot tebi.
"No, potem ko sva zapuščala kino sva se ustavila še na sladoledu. tam mi je povedal, da ima starejšega brata, ki se drogira. ni to grozno." samo pokimala sem z očmi, ki so sočustvovale z njo, čeprav sem v mislih sočustvovala z Jamesom.
"Na koncu pa me je pospremil do doma in se od mene poslovil s poljubom. takim kratkim in ni bil francoz-pa vseeno." še tega mi je manjkalo. zdaj sta se pa še poljubila!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
zdaj ste na vrsti vi!! kdo bo napisal naslednji next??
05. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg