Forum
~Evo pišem svojo 2 zgodbico(prva je summer 2013) in upam,da vam bo všeč.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
=Sem Selena Pardo in živim v Kopru,moja mami Angelina je angležinja in moj oče Matej je slovenec.Spoznala sta se v Londonu pred 20 leti.Stara sem 18 let in imam najboljšo prijateljico Rebeko ter najboljšega prijatelja Tomaža.Skupaj preživimo največ časa,Rebeka ima fanta Luka,Tomaž in jaz pa sva samska.Živimo v veliki vili z bazenom,tudi moja soba je velika.No vse pa se je začelo,ko sem spoznala angleža Ashleya...
---------------------------------------------------------
To je uvod,upam da vam je všeč....

To sem jaz

Rebeka

Tomaž

Ashley

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. julij 2013
next
07. julij 2013
Mr.Love prosim če oglašuješ zgodbico hvala,evo prvi del samo zate
-------------------------------------------------------------------------------------
~1.del~
Kot vsak dan sem vstala ob sedmih,se stuširala,uredila in bolekla za v šolo.Pogledala sem še facebook in videla da me je dodal nek anglež,ki je prijatelj z mojim bff Tomažem,sprejela sem ga in odšla v kuhinjo na zajtrk.Pojedla sem kosmiče,vzela torbo in oče me je odpeljal v šolo,med vožnjo sem poslušala We can't stop by Miley Cyrus.Ko sva z očkom prispela pred šolo,sem ga polubila na lice in mu zaželela lep delovni dan.Odšla sem v šolo kjer me je že čakala Rebeka.Tomaž pride pozneje kot mi2.Odšli sva v učilnico in se pripravlajli za test geografije,znala sem za petko pravtako Rebeka.Prišel je Tomaž in dejal:
~Punci,imam čudoviti novici,med počitnicami gremo v Los Angeles na koncert Justina Biberja,nato bomo tam ostali 2 tedna,zraven nas gre moj prijatelj iz anglije Ashley.Oh,tisti,ki me je danes dodal na facebooku.Ja ta,je dejal Tomaž.Prišel je učitelj Janko in začeli smo pisati test,nato je pouk minil zelo hitro.Po pouku sva z Rebeko odšli na sladoled,Tomaž pa je odšel na trening karateja.Ko sem prišla domov sem naredila nalogo,pojedla kosilo in odšla na fb kjer me je kliknil Ashley.Pogovor j-jaz a-ashley(pišem v slovenščini)
A-Haj
J-Haj
A-Kako si?
J-Super,ti?
A-Vredo,kaj delaš?
J-Ravno sem imela kosilo,ti?
A-Ah na trening nogometa grem.
J-Aja
A-Ti je Tomaž povedal za koncert?
J-Ja,komaj čakam
A-Ja jaz tudi,morem iti adijo
J-Čaoo
Večino dneva sem preživela za računalnikom,proti večeru pa sem ponovila snov,se navečirjala in ob enajstih odšla spat..Naslednji dan pa...
next?
07. julij 2013
neeeeeeeeeext + super zgodba
07. julij 2013
hvala 1 next še da nextam+če oglašuješ prosim~lahko pogledaš še mojo drugo zgodbo summer 2013
07. julij 2013
next
07. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg