Forum
to deava z tajano music pa jaz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jaz:

katja19let
juhu pocitnice!!!
za nagrado sem dobila bon za na Havaje.z mojo bff sva sle z avtom na letalisce

avto:

potem sva nalozil kufre na tekoci trak
moji kufri:

bff kufri:

jaz sem mela se zival:

pa bff ma tud zival:

z avijonom sva se pelali 9h potem smo se pretvorili na ladijo bff so celi kovcki popadal na tla ampak je slo.z ladijo smo se odpeljali naprej na havaje potovalii smo se 1h potem ko smo prisli smo se ratvorili in sli v ta hotel

hotel:

sli sva ze takoj napadati trgovine ampak nisva vedli v katero trgvino bi sli to je bil najveci problem ampak se je nasla resitev sli sva v trgovino *Big Ben* tam so meli na miljone stvari od nakita do cevlov kupila sva si kopale ful so ble lepe ampak ne izdava vam kaksne so ble ko sva sli na plazo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zdej tajana nadeljuje
21. julij 2012
next!!!!!!!!!!!
21. julij 2012
pa kle tut js
21. julij 2012
next
21. julij 2012
u100845
u100845
neextt
21. julij 2012
nextttt
21. julij 2012
u95154
u95154
next
21. julij 2012
u97765
u97765
next
21. julij 2012
u95620
u95620
neext
21. julij 2012
nexttt!!!dobra!!
21. julij 2012
nexšt!!!&nexšt!
21. julij 2012
jaz sem kristina stara sm 17 let

Sva si šli takoj kopat ker je bilo tako vroce zaumret no res je blo. ko sva se pokopali sva sli na en koktej jaz sem ozela tega

katja pa

jaz sem imela te kopalkemg

katja pa

ko sva popili sva sli se ekrat v morje pol sva se soncli ko sva prisli v hotel sva na hodniku zagledale dava tipa takoj sta nama padla v uči apak sli sva naprej po hodniku ko sva se obrnili onadva sta naju vidla sa sta na zonani bazen saj vidite ko je dala Tija Metulček pri hotelu onadva sta se sla sm kopat midve pa v sobe uska se je stoširala in jaz sem se oblekla v to

ona pa

sli sva se mal sonct vn onadva sta se pa kopala pol sva sle tut midve v vodo pa sva sli mal ko sva se z enim pogovarjala bi šla zvečer na večirjo druk pa isto katjo ubedvi sva reli seveda sam ne dons k dons sva mele plane no skratka do vecira smo bli tm okrok bazena
21. julij 2012
next
21. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt
21. julij 2012
๒เ รє թlเzz թгןคยlє,ภє ๒๏ שค๓ žคย ,๓єlє รє ๒๏๓๏ ;Ŧคןภ!
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=38190
αlpα вerтe:
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=38199
νєѕєℓα вσм ηєχšтσυ αℓρα ησωιн тєкмσναℓк zα тσρмσ∂єℓ---»кαякσℓι---»тυ∂ι σвσנє!!●
)(»◡«)♥╠♥(♥‿♥)[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ҳ̸Ҳ̸ҳฌ(¯`◕‿◕´¯)(»◡«)mwa!P.S: sorry za smetenje!!full sory! ,NEXT
21. julij 2012
za vecerjo sva meli

najbolse pa naredi .............>jaz pojedli sva ampak nc nisva sle zurat mdve sva sle spat kuzki pa tud.zjutraj ko sva se zbodili sva sle takj dol na plazo
kristina je mela oblecen to: https://cdn2.iofferphoto.com/img/item/158/650/018/e90Q.jpg
jaz pa: https://svila.si/wp-content/gallery/gigi-maturantske-obleke/maturantska-obleka-gigi.jpg
takoj ko sem prisla sem iz pomola skocila v morje pol pa se kristina in se je nabodla na jeska
pogovor
j-jaz k-kristina
k-av to boliii!!
j-kaj pa je?
k-na jeska sem stopila avvv
j-pridi ti bom ivlekla vn bodic
k-oki
tako sva sli v na brsace potem sem ji spulila vn bodice se sreca da sem mela pinceto v torbici.kuzka pa sta kar se plavala dokrel ni zdraven prisel en pes in sta stekla hnama cis sta bla restrasena in sta lajala to pa je bil en tak smotan pes k je kr ene pse napadu ampak nc za to.prnesla sem koktelje in sva se soncli kuzka pa sta ble zdraven tista tipa ko sta bila tm na hodniku sta iz bara gledala v naju koda bi bla zalublena tako se nama e zdelo no ja
j-jaz k-kristina
k-a vids kako naju ledata
j-ja k da bi bla zalublena v naju
k-ja tko zgleda
j-kaj pa zdaj?
k-kaj a greva tja
j-ja lahko mi je ze zmankalo koktelja
k-meni tud
tako sva sli v bar gledala sta naju in pol sva se narocili ledeno kavo sle sva najzaj na brsace cuden se nama je zdel zakaj naju tok bulta in nc ne receta poltem sva se mal se posoncli dokler nisva spili ledene kave potem pa sva se sle se mal kopat v morje.potem sva se se ososili pa sva sli nazaj v hotel tista tipa pa takoj za nama sli sva se tosirat vsaj dons pa sva mogli it v disko potem pa je bila ze nc prpravli sva se za v disko jaz sem oblekla to: https://www.fushionmag.com/wp-content/uploads/2010/03/2010-oscar-red-carpet-dresses-fashion-ruffles-499x361.jpg jaz sem mela 2 bff pa 3 GLEDA SE OD LEVE PROTI DESNI
tam sva zazereli tak zur je bil

polno ljudi potem ko sva ble doma sva sle spat.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
nadeljuje tajna
21. julij 2012
nexxxxxxxxxxxt
21. julij 2012
u95154
u95154
next
21. julij 2012
next
21. julij 2012
next
21. julij 2012
Nasledni dan je negna vrata tok tok tok
j -jaz k-katja
j v pojstli - pejt oddpret
k v pojstli - oki takoj
in pred vrati sem poskočni zajcek hop hop hop kar zelite vam prinesim hop hop hop katja: prnes zajtrk za dva hop hop zajck hiti
j v pojstli - do je bil
k-kwa en poskočn zajček
j - hit ustala iz pojsle - kwwwwwwwwwwwwwaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
k- ja
j-pejt hit ublec se pa pejva na plazo
k -zakaj
j - to sta nama onadva tipa nastimala reku mi je da bo en tak poskocn zajc
k - aja
j-prid
sle sva dol z psi
j-jaz t-tip
j- zakaj si nanga zajca
t - lju.................... te
j- kako prosim
t - lju.....................te
katji pa
k-katja t-tip
k-oj
t - lju.................te
k-kako prosim
t- lju...........te
oh midve s sli na brsace pogovor
j-jaz k katja
j-ka mislo
k-kako naj ti pa to vem
j-ja nevem
k-kaj ti mislis
j-joj nevem
k-pa sej ti zmer use ves
j-ja to pa ne
k-pustva zdej to
j-ja
k-greva se raj kopat
sli sva se kopat onadva pa za nama ko sva zasli glazbo iz lokala sva stekli tja vrtela se je moja glasba pol sva sle tut v soping
21. julij 2012
u97917
u97917
next
21. julij 2012
u95154
u95154
next
21. julij 2012
u100845
u100845
neextt!!!!!!!
22. julij 2012
u97765
u97765
next
22. julij 2012
u95620
u95620
neext
22. julij 2012
u73517
u73517
next !
23. julij 2012
nexšt!
23. julij 2012
next
23. julij 2012
pol sva šle spet na plazo za 3h potem pa sva se šle gor v hotel stusirat pol pa spat ko sva se stoširali je negdo potrkal tista dva tipa na hodniku in naju sta vprasla *ali gresta dons v disko no na zur*midv sva odovorili*ne.ker sva ble ze včeraj*potem sta naju začudeno gledala *prav.a greva lahko norti?* midvi sva rrekli*ja*tako sta se ogledala kako stanovanje mava bila sta zacudena.jaz sem bila zalublena v enga moja bff tudi
j-jaz b-bff
b-men je ta na te levi všec
j-men pa ta na desni o kok je luskan
b-ja
tako sta spla eno kavo pa sta sla
oooo kok je luskan sem si mislila potem sva sle spat v sanjah sem mela tistega fanta zju3 sva šle spet na plazo onadva pa tudi vzela sem si eno kavo pa se soncla sej moja bff je tud vzela kavo p se soncla prisla sta do nas tista fanta ko sta bila zvecer pri nama in sta rekla *lepi sta*in odgovorili sva nazaj *oo hvala*in sta sla stran po tem sva sle v nabavo sej veste hrana pa tko
23. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg