Forum
Ustala sem se in se oblekla
tako saj sem imela 12 rojsni dan

ko sem se ustala sem bila presrečna jjjjjeee sam zaklicala in stekla u kopalnico malo sem se namazala in oblekla.Stekla sem po stopnicah in na mizi je stala tortica in moja edinasestrica ki ji je bilo immmme Liza in starra 5let objela in rekla use najboljše sestrica bila sem vesellla in ji dala poljub sredi čela hitro sem se ubula in šla na postajo ,kjer je kmalo za tem prišel šolski avttto bussss bila sem ppppresrečnA.Ko sem vstopila u razred sredi pouka malo z zamudoooo so me usi pogledali jas pa sem posvetillla pogled svoji bff Emi, ko sem se usedla zraven nje mi je dejala da sem prečudovita nasmehnila sem se nekkkkemu svojemu sošolcu po imenuuuu Žiga nisem vedela kaj dosti u njemu samo sipatija mi je bil iz našega razreddda , ko je zvonilo za odmor sem s svojimi prijateljicami odšla na malllico za malico je bil burekkk malo sem se namrdnilaaa čeprav imam rada bure mi ni pasallll...................................................
11. junij 2012
Po malici sem šla u razred bila sem uprašana slovoo mdobila sem štiri.Potem smo imeli angleščino ućitel nas je vse preesedel tako da smoo sedeli fannt,punca,fant,punca,fant,punca,fant,punca,fant
jas sem se moralla presesti zraven žigata na mizo mi je napiiisal svojo telefonsko nekaj časa sem se delala da nevidim potem pa jo hitro prepisala u zvvvezekkkkkk nism moggllla vrjjjjjetttt,ko sm prišla domol sm mu napiiisala sms :ej tuki Tara ** zelo si mi ušečččč kaj delaš?,kako si ? on pa mi je odgovorill................
11. junij 2012
1 Next pa piššššem naprej ...
11. junij 2012
1 Next pa piššššem naprej ..
11. junij 2012
next
11. junij 2012
dobro ,nič posebnega se vidva jtr veseli me da sem ti ušeč.Drugi dan sem se zelo zgodaj usttala in ppppripravila

ko se je ustala sestrica Liza je zveseljem pojedla zajterk odšla sem u solo******.Na hodniku so me že čakale prijateljice.
Pri razredni uri smo dobili vabilloo tako je pisalo

DRAGI UČENCI IN UČENKE !!
VABIMO VAS DA SE OBVEZNO PRIDRUŽITE ŠOLSKEM ŽIVŽAVU KI BO 12.JUNIJ.2012 NA ŠOLSKEM IGRIŠČU OD 14 DO 19 (vsak razred bo nekaj predstavil 5 minutna predstavitev in kdor bo želeeeeelll bo zplesaal točko,ki jo je vadil)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sem se zadrla usi so me pogledali " oprostite sem zajeclala """"" pa,kaj ti je ????? ###### je rekla prijatelllljica """""""///// jutri z mojo bff Emo predstavive plllesssss ni doberrrrrrrr "" zakaj ??"" ja a ne razumeš pred 500 učenci in 500 starši bove to zaplesali to je kar 1000 ljudi !!!!!!!!!!!! a usaj ko bi imela 18 let ,službo,otroke,fanta,denar sem vzdihhnila
.

...
KO sem prišla domollllll sem se slekla in okopala """"" potem se oblekla in zaspala,,,,ko sem se zbodila me je Žiga gledal in rekl """ dobro jutro
"" zaspanka !!!!!!!
kaj msem vzkliknila ""
ja veš že dolgo sem ti hotel povedatiii da te ljubimm """ o Žiga jas ttuuutt tebe ti si tok sexiiiiiii o ljubim te "" potem so njegove ustnice segle na moje in zgodil se je moj pprvi poljubb,,,kar naenkrtat pa je Žiga iz žepa potegnil nož inn mi ga porinil globoko u sarrce :::::::::::::::::::::::;:..........................
11. junij 2012
11. junij 2012
če hočš zvedt al pa ne kaj se je zgodil next napišš vesela sem usakega nexta in ko bo en next bom pisala naprej
11. junij 2012
Next!!!! še dons prosm
11. junij 2012
O.k
11. junij 2012
bo dons al ju3
11. junij 2012
dons
11. junij 2012
za 4 minute
11. junij 2012
next
11. junij 2012
zzzzzzzzzaadrla sem se in padla na tla ""potlej me je sestra Liza klicala prebudila sem se oooooo nisem dojela, kje sem """ po par minutah sem dojeeeeeela da sem sanjala,pojedla sem kosio in mami me je uprašala mayli a greš z mano pa tvojega kužija "" kakega kužija ?? " pa sej si mela rojsni dan zaslužiš si rojsnnnodnevo darrrrilooo jjjjjjjeeee sem vzkliknila in joo objela

pol sve šle z mami še mal u šopppinnng in nakupovale polne vozičke

ko sem prišla domol sem se vrgla u pojstlo in zadremala
11. junij 2012
a bi kdo naprejjjj naj napiše next
11. junij 2012
NEXT!!!
11. junij 2012
next
11. junij 2012
pišmm
11. junij 2012
OOO prebudila sem se oblekla šla u šolo in pol sm zberala obleko za šolski živ žav tako sem zbrala
http://najel.bi/media/q/j/r/c/k/svecana-obleka-sofia-qjrcks8mh4sj_m.jpg

Pusti tisoc dni
in tisoc noci
ki jih vec ni.
Ce sploh ne veš
da so kdaj bili.

Vzemi le en dan
ki skril si ga tja
na srèno stran.
Pozabil ga nikoli vec ne boš.

To je bil tvoj dan ljubezni
najlepši dan
ki ne mine nikdar.
Svet živi za dan ljubezni
dan ki da ti vse in vse ti vzame
tega nikdar ne veš.

Kdaj prišel
bo zate spet ta dan
naj te upanje ne zapusti.
Le zaspi ko jutro te zbudi
to bo ljubezni dan.

To je bil tvoj dan ljubezni
najlepši dan
ki ne mine nikdar.
Svet živi za dan ljubezni
dan ki da ti vse in vse ti vzame
tega nikdar ne veš.

Kdaj prišel
bo zate spet ta dan
to bo ljubezni dan.

Kdaj prišel
bo zate spet ta dan
to bo ljubezni dan.
Ljubezni dan.
11. junij 2012
To pesem bomo peli ....Oblekla sem prečudovito obleko

ko sem prišla sem zagledala zigata
12. junij 2012
u74711
u74711
nextt
12. junij 2012
se mi je nasmehnil nasmehnila sem se mu nazaj on pa spet meni peli smo pppes
12. junij 2012
peli smo pesem dan ljubezni ....
12. junij 2012
potemmm sem šla u jedilnico kupila sem si palaćinko z čokolado""ko sem pojedla sem šla na šolsko igrišče kjer ni bilo nobenega prinesel je 1 čokoladno palačinko """" potem sva oba jedla z ene strani in ko sva pojedla """ SVA SE POLJUBILa Žiga mi je rekel da je že dolgo časa zaljubljen u mennnne
12. junij 2012
next
12. junij 2012
u74711
u74711
Next
13. junij 2012
hhahahaha NEXTI
13. junij 2012
bila sem zelo vesela !!! Nekaj trenutkov sva skupaj preživelaa na šolskem igrišču potem pa sta me klicali prijateljici Kristina in Urša z njima sem šla v telovadnico,kjer sta predstavili ples z trakovi bil je fenomenalen !! Po plesu sem se poslovila od niju in šllla domol """"" na poti sem srečala Žigata prijela sva se za roke in po potki šla domoll #""on je živel malo napej od menee ko sva bila že skoraj pri mmmoji hiši sva se poljubila in poslovila jasz pa sem mu rekla da """ to naj bo majina skrivnost ""Ko sem se prebudilaaaaaa sem šla delati vabila za mojo zabavooo taka so bila vabila :

poslala sem jih : Kristiiini -prijateeeljici (zelo dobri prijateljici )
Urši-prijateljicii (zelo dobri prijateljici )
Ema-bff
Šejla-prijateljici (zelo dobri prijateljici )
Ani -prijateljici
Tjaši-prijateljici
Žigatu-prijateljuuu (fnttuu)
Aljošatu - šošolcu
Dejanu -sošolcu
Damirju -sošolcu (sosed)
ko sem na pošti odala vabilllla sem šla proti šooollli,ko sem ppprrišlla u šolo so vsi gledali vammmme bila sem zaskrbbbbbljena.........
16. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg