Forum
No, odločila sem se, da bom spet nekaj poskusila npaisati
Z veseljem pa še preberem vaše zgodbice
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
6. JUNIJ
"neeeeeeee!" sem se zadrla. Ampak prepozno. Očka je že obležal na tleh. Moški, ki je ubil mojega očeta je že zbežal. Pogledala sem proti mamici in govorila potiho "ne, to ni rees, neeee.!". Hitro sem vzela telefon in poklicala policijo in rešilce. Pridrveli so vsi. Vendar prepozno. Moj oče je že umrl.
Moj oče je bil nek predsednik. In vsi so mu zavidal. Imel je veliko sovražnikov. Ampak samo eden se ga je hotel znebiti in to mu je tudi uspelo. Bili smo bogati. V službo je hodil samo oče. Mami je bila vedno doma. In zdaj, ko je on umrl bo življenje čisto drugačno. Ostalo nama je še nekaj denarja vendar kmalu ga boma porabile...

6. JULIJ
"Ajdaaaaaaaaaaaaaaaaaa?" se mami zadere iz kuhinje.
"jaaa?" se zaderem nazaj ko pridem po stopnicah v kuhinjo.
mami: nekaj strašnega se je zgodilo..
ajda: kaaj? pa?
mami: denarja nama je zmanjkalo in zdej boma mogli prodati to očetovo vilo, ker drugače...
ajda: kaj drugače?
mami: vrgli naju bodo na cesto, ker ne morma plačati položnic in vsega tega, zdajle še imam nekaj denraja vendar kmalu bi še pa centa ne imele.
ajda: in kaam boma šle pol živati?
mami: že danes zvečer odidema v tisto stanovanje. Drugače je to v bloku.
ajda: joj mamii, iin to je v tem kraju???
mami: glih v tem je problem, selile se boma, vendar ne bo tako daleč..ampak usejen ne moreš hoditi na to šolo. Z emo se bosta še videvale vendar ta šola odpade.

"oprosti mami, ker sem dovolila da je oče umrl" in objela mamico. "oh, ajda nisi ti kriva."

* * * * * * * * * * * * * * *
NO ZDAJ SEM NAPISALA NEKAKŠEN UVOD V TO ZGODBO !
Upam, da vam je bil ta uvod všeč zdaj pa še nekaj slikic.

Ajda

Ema

Mami

30. maj 2012
u78550
u78550
nxt
30. maj 2012
Bom za začetek kar nextala.
* * * * * * * * * * * * * * * *
Z mamico sva se odpravile pakirat. Poklicali sva služkinjo, da bi nama pomagala. V kakšnih treh urah smo končale. Znosile smo v avto. "oh, pozabile sem še prenosnik in telefon. Mami, počaki sekundo, takoj bom nazaj."...."ajda? oprosti toda prenosnik in telefon naj ostaneta v hiši."...."kaaaj?, mamii, ne moreš mi vse uzeti.!!!!!!"......"oprosti, hči, ampak...res nimama dosti denarja.
Jezno sem se usedla v avto. Čez kakšno uro sva prispeli. Stopila sem ven. Kot vedno sem bila oblečena v bogata oblačila. In oblačila nisem pustila v vili.
Ko sem stopila iz avta v teh oblačilih:

Vsi so strmeli vame, kot da bi iz nebes padla. Ko sem zagledala kak blok je, sem vedla zakaj me tako gledajo. namreč blok je bil umazan. Upam, da bo stanovanje čisto. Hotela sem se upret mamici, kako me je lahko v to grdo hišo pripeljal, vendar sem se zadržala. . . . . .
Pred blokom je stala neka gospa. Prišla je do naju. In nekaj spraševala mamico. Odpeljala naju ju je do vrat, kjer je bilo najino stanovanje. Vstopila sva in nasrečo je bilo stanovanje čisto. "ko sem zaslišala, da se bosta bogati preselili sem, sem jaz hitro počistila...."..je začela una gospa govorit...
* * * * * * * *
Nadaljujem?
30. maj 2012
u78550
u78550
jp
30. maj 2012
u93684
u93684
ja
31. maj 2012
u74261
u74261
next
31. maj 2012
Najprej sem razpakirala. Nato sem odšla malo za tv. Kasneje se mi je pridružila mami. In mi podala katalog, kjer je bilo vse o tisti šoli na katero bom šla 1. septembra. Malo sem bila žalostna, ker nebom več vidla Eme. Bilo je že kar pozno zvečer in jaz sem hotela iti malo ven na svež zrak. Odšla sem v sobo, kjer sem se malo drugače oblekla:

Odšla sem po stopnicah v spodne nadstropje. Videla sem kako revni ljudje tukaj živijo-.-
Nisem vam še povedala, da sva prej živeli v Londonu. Zdaj pa sva se preselili v Wales. Torej živima blizu morja.
Zagledala sem klopco ob morju. Odšla sem tja in se usedla. Občudovala sem to slano mroje. Nato sem videla kako so tukaj zaljubljeni. OH, KO BI JAZ HODILA TLE Z FANTOM sem razmišljala. MENE ITAK NOBEN NE BO HOTU, KER SM TK OBUPNA. Iz daljave sem zaslišala neko glasbo. Odšla sem bližje in videl sem nek koncert. Sama sploh nisem vedela kdo so. Bil je nek bend. V tem bendu so bili kar čedni fantje. Nekaj časa sem poslušala. nato pa odšla domov. Tam me je že čakala mami. Rekla je, da bo jute topleje kot danes. Torej se bom lahko juter malo sončla in dobila barvo.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
31. maj 2012
u74261
u74261
next
31. maj 2012
Next. :'D
31. maj 2012
u50162
u50162
next men je IME Ema v resničem lajfu : D
31. maj 2012
u92032
u92032
next
31. maj 2012
ηεκš†
31. maj 2012
Next.!!
31. maj 2012
►xŠυρєя&Rαωяx◄: supeer.
* * * * * * * * * * * * * * *
Nato sem odšla na kavč in gledala tv. Gledala sem "teksaški pokol z motorko" gorzljivko(naslov je resničen.) Bedela sem do polnoči. Nato sem odšla v posteljo in zaspala. Zelo dolgo sem spala. Torej sem se zbudila tam nek ob dvanajstih. Mami se je že drla, da je že na mizi kosilo. Odšla sem se umit in kar v pižami za mizo. Skupaj sva pojedli.
jst: mami, zdle bom šla malo ven na sprehod in tko.
mami: uredu, jst bom zdajle pomila posodo, nato pa bom šla na obisk sosedi.
Odšla sem v sobo. Tam sem se oblekla:

V torbico sem si dale še kopalke. Od sosede sem si sposodila še kolo.

Plaža ni bila daleč. Ampak useeno sem šla z kolesom. Na plaži je bilo veliko ljudi. Odšla sem v nek kafič. In se na stranišču preoblekla v kopalke. Nato sem odšla Čisto na konec plaže ob skalah. Tam sem si dala brisačo. Zraven je bilo odbojkarsko igrišče. In tam so igrali neki fantje odbojko. Ulegla sem se na brisačo in sicer na trebuh, da bi si najprej hrbet posončla. Po kakšnih minutah pa ....
* * * * * * * * * * * *
31. maj 2012
u50162
u50162
next next next next next next next next next next next
31. maj 2012
Nextala bom zvečer al pa juter!
31. maj 2012
u50162
u50162
zvečer! zvečer! zvečer! zvečer! zvečer! next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty
31. maj 2012
HaHa, no bom vidla če bom mela cait.
31. maj 2012
u87082
u87082
next!< 33
31. maj 2012
Nextnextnext*****
31. maj 2012
Next. :'D
31. maj 2012
u92767
u92767
next
31. maj 2012
next
31. maj 2012
nexttt
31. maj 2012
u93684
u93684
nexttt
31. maj 2012
Po kakšnih minutah pa mi je padla žoga na hrbet, "aav" sem zavpila. In se obrnila. Tam sem vidla kako so se fantje smejali. Jezno sem pogledala in se vstala. "oprosti" je nek fant rekel tk, da se je zravn smejau. Pač ni blo videt iskreno.In vsi so se začeli smejat še zravn un fant. "haha, ful smešn res!" sem jezn dodala. "no kaj je razvajenka znaš igrat odbojko?" je en reku. "misliš, da ne?omg to ja vsak zna.!".."no pa prit zravn igrat!"

Dal so me zravn v neko skupino. Ko so ble same budale. Skor nič niso znal igrat. V tti skupini so bnili uni ko je tk zgledal tk kt da se me bujijo. zmagali so nasprotna skupina. Ampak trije fantje so stopli in vsi v en glas rekli: "dobr si igrala!"..."hvala"!
Povabili so me na pico. In odšli smo tm u neko picerijo. Tam smo se nekot spoprijateljili. Bili so trije fantje. In bili so res vsi šikani.
Aljaž:

Aleš:

Matic

nato smo se še šli vozit s pecikli ob morju. Nato sem šla jaz nazaj v kafič, kjer sem se spreoblekla nazaj v tista oblačila, ki sem jih prej imela. Ko sem prišla iz stranišča so začeli žvižgati in ....
* * * * * * * * *
Zdej pa res juter nextam !
31. maj 2012
u93451
u93451
next
31. maj 2012
u94028
u94028
nexttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. maj 2012
u50162
u50162
next next next next a lohka sam še dones nextaš tale del plizzzzzzzzzzzzzz
31. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg