Forum
''Zdelo se je,da je bo navaden dan.Res bi bil,če ne bi srečala njega.Ko sem ga zagledala,sem spoznala,da ljubezen na prvi pogled res obstaja.Bilo je kot,saj veste,ko zagledate kup daril pod smrečico,ko vidite osebo,ki jo že dlje časa niste,ko dobite dobro oceno,ko uspešno opravite nakupovanje,vsi ti občutki v eni sekundi.Dokler tega ne doživiš sam,nisi zmožen opisati kako je.''

Nina je bila le navadna,tipična najstnica,stara 14 let.Rada se je družila s prijateljicami,hodila nakupovati,si ogledovala fante in staršem delala preglavice zaradi prevelikega računa za telefon.Bila je edinka in dobila od staršev več kot bi potrebovala.Živeli so v povprečno veliki hiši,z hišnim ljubljenčkom mačkom,po imenu Muri.Tako ga je Nina poimenovala,ko ga je dobila za svoj 10.rojstni dan.Bil je prekrasne črne barve in imel velike zelene oči.Bil je več kot prikupen.

15.7.2011 14:35
''Mami,'' sem zavpila.Spet nisem našla svojih črnih kratkih hlač.Mojo mamo neznansko jezi kričanje,a kaj,če bi šepetala,pa spet ne bi bilo vredu.''S Majo greva na bazen,nujno rabim tiste hlače!'' ''Nevem katere misliš,sicer pa si dovolj stara,da tudi sama kaj poiščeš.Res me zanima,kako se boš znašla,ko boš živela sama,'' je obupano zavzdihnila mama.Spet običajne,vsakodnevne pridige.Pa nič,vzela sem rumeno svileno majico z naramnici in bele kratke hlače.Bojo pa tudi vredu,saj ne bom nikogar posebnega srečala.Ko bi le takrat vedela.A kaj,ljudje nismo narejeni,da bi vedeli,kaj nas čaka v prihodnosti.Tako je pa tudi bolj zanimivo.

15:05 na bazenu
''Spet ni nobenega vredu tipa tukaj naokoli,le kako bom potem našla pravega,'' se je jezila Maja. ''Ne razburjaj se,še več kot mesec počitnic imamo,verjemi,da boš kmalu kakšnega spoznala,'' sem jo tolažila. ''Kaj pa ti,a tebe fantje nič ne zanimajo?'' me je spraševala. ''Ah kje,vsi so enaki.Če so že na zunaj lepi,imajo pa obupno notranjost.Res si želim,da bi to leto spoznala nekoga posebnega,'' sem dejala bolj po tiho in se ozrla k vhodu na bazen.Takrat sem ga zagledala.
19. december 2011
nexxxt!
19. december 2011
Bil je prekrasen.Kot da bi vso lepoto sveta združili v eno osebo.Nisem mogla odtrgati pogleda od njega.Vsak njegov gib je bil prekrasen.Ko se je nasmehnil sem mislila da se bom kar tam,sredi bazena stopila.Prevzel me je občutek čiste ljubezni.Zatreskala sem se vanj na prvi pogled.Po srečnem naključju si je izbral mesto blizu naju.Ko sva se srečala s pogledom,me je streslo,kot da bi moje telo bilo priključeno na elektriko,ampak ni bilo bolečine,samo užitek.Majin glas me je prebudil iz sanj.''Hej,kaj pa je s tabo,najmanj pol ure te že kličem,'' je bila zmedena.''Oh,amm,ja,hihi,'' ničesar smiselnega nisem bila zmožna povedati.''A si čist uredu?'' je Maja postala zaskrbljena.''Emm ja,sem ja,a greva?'' ''Saj sma ja komaj prišle,'' se je uprla.S pogledom se je sprehodila čez obiskovalce bazena.Takoj ga je zagledala,saj jih ni bilo veliko tisti dan.''Že vidim,kdo ti je tako zmešal glavo,'' se je nasmehnila.
19. december 2011
16.7.2011 09:36

''Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiina ustani se!'',je zavpila mama.''Ha?'' sem bila zmedena.''Haalo sej so počitnice,kaj ti ni jasn?''
''Pa vseeno rabiš kaj postoriti naokoli,takoj se vstani,'' je bila neizprosna. Mjah,tako ali tako sem bila zdaj že budna in sem sklenila da se spravim iz postelje.Mogoče pa le ni tako napačno, da me je zbudila, bom imela vsaj kaj od dneva.Po zajtrku in pomivanju posode na ukaz sem poklicala Linn.Je moja prijateljica, ki jo poznam že od rojstva. Ima dolge blontne lase in modre oči.Je suhe postave in vedno se smeje.''Hej alo a grema dans kej na bazen?'' sem jo uprašala.''Ja itak,mogoč bom kakega hudga tipa srečala,'' je bila takoj za.Nisem ji povedala za fanta,ki sem ga videla pri prejšnem obisku bazena.Pri sebi sem ga poimenovala Mr.Perfect.

13:57 na bazenu

Ni ga bilo.Bila sem potrta ampak nekje globoko v sebi sem vedela da sem neumna, saj ni ujno da je kje v bližini doma. Linn me je spraševala kaj je narobe a ji nisem izdala.Še sama nevem zakaj.Odpravila sem se na wc in se preverila v ogledalu.Videti je bilo vredu .Šla sem proti izhodu in nisem gledala predse.Zaletela sem se v nekoga in oba sva padla po tleh.''Ohhh oprosti,grozno mi je žal,'' sem se opravičevala,še preden sem ga dobro pogledala v obraz.Ko sem videla kdo je, se mi je za trenutek ustavilo srce.Bil je ON.In pred njim sem izpadla kot popolna tepka.''Nič hudega,vsakemu se lahko zgodi,'' se je sproščeno zasmejal.''Te lahko povabim na kakšen sok, da si malce opomorema od šoka?'' Imela sem popolno blokado in nisem mogla izreči niti besede.Malce čudno me je pogledal in sem se hitro zavedla da rabim kaj reči.''Ja,sure,'' sem takoj privolila.'' Linn sem pustila tam pri bazenu s fanti,ki so jo obdajali,samo na hitro sem ji pomahala,če je videla.''Torej,'' se je nasmehnil, ko sva se vsedla,''ime mi je Luka,pa tebi?'' ''Em Nina,'' sem rekla.''Lepo ime,Nina.Priznati ti moram, da ti še nisem razložil zakaj sem te povabil semle.Nekaj ti moram povedati.'''
03. januar 2012
a bere kdo sploh?)
&povejte mal mnenje o zgodbi.
09. januar 2012
Vsa sem bila na trnih,ker nisem vedela,kaj mi hoče povedati."Nina,"je začel."Odkar sem te prvič videl,si mi všeč.Bi šla danes z mano v kino?" Oh,bila sem v sedmih nebesih.Vsa blažena sem privolila.Zmenila sva se,da se dobiva ob 18. pred kinodvorano.Zmenek je potekal super,med filmom pa mi je pritisnil poljub na ustnice.Svojih občutkov kar nisem mogla opisati.Bila sem presrečna.Takoj,ko sem prišla domov,sem poklicala Majo in ji vse razložila.Seveda je bila vesela,da sem končno našla fanta,ki mi je všeč.Z Lukatom sva se še dobila 2x,potem pa je moja sreča začela upadati.Ko sem odšla z Linn na bazen,je tam bil tudi Luka s svojimi prijatelji.Prišel me je pozdraviti,potem pa odšel s prijatelji v garderobe.Tam pa je bila tudi Linn.Dolgo je ni bilo nazaj in hotela sem jo že poiskati,takrat pa je prišla ven.Bila je čisto bleda,kar je bilo čudno saj je sonce na vso moč sijalo."Emm Nina,nekaj ti moram povedati,"je vsak pretresena začela govoriti."Bila sem v garderobi in sem že mislila odditi,takrat pa so prišli Luka in njegovi.Začeli so govoriti o nekakšni stavi in ker me je zanimalo sem ostala ter prisluškovala.Govorili so o stavi..." ni mogl več nadaljevati."Povej že no,"sem jo priganjala,hkrati pa nisem bila preveč zaskrbljena.Vdihnila je."Govorili so o stavi,pri kateri tekmujejo,koliko punc lahko osvojijo.Vsako so morali peljati 3x na zmenek,potem pa poročati.Danes so govorili o tebi Nina.O bog,tako mi je žal," je bila potrta.
09. januar 2012
hohoho :33
aveš js sm tvoja rešitejica;$
pa najlepše ime mam, vem:*
najlepšaa zgodba*__*
09. januar 2012
hahahaha dej povejte a nej nadaljujem al ne?
09. januar 2012
next
10. januar 2012
Nisem vedela kaj naj rečem.Jezik se mi je vozlav."Kaj,ne,nemogoče,on,stava,"blebetala sem kar mi je prišlo na pamet.Nenadoma sem se ustavila,vdihnila in letela proti izhodu.Vse svoje stvari sem pustila tam.Bilo mi je popolnoma vseeno.Ko sem prišla domov sem odšla naravnost v sobo,se vrgla na posteljo in jokala.Nisem vedela koliko časa je minilo,dokler mi ni zazvonil telefon.Bil je Luka."Hej,kam si tako hitro odšla?" me je vprašal."Ti prasec!" sem se začela dreti v telefon."Samo izkoristil si me zaradi tvoje neumne stave!" "Lahko razložim," se je skušal izvleči.Prekinila sem.Niti sekunde več ga nisem morala poslušati.

21:16

Prijavila sem se na Facebook,kjer me je Maja kliknila.Vse sem ji povedala in tudi ona ni mogla razumeti kako so lahko fantje tako grozni.Spomnila sem se,da me je Luka dodal za prijateljico,zato sem odšla na njegov profil.Začela sem brati njegova stanja.Zadnjega je napisal ob 20:09 : Želim si da bi lahko čas zavrtel nazaj... "Ja,jaz tudi.Želim si,da ne nikoli nebi spoznala." sem si rekla sama pri sebi.
10. januar 2012
20.7.2011 05:15

Nisem mogla spati.Zdaj vidim kaj delata ljubezen in razočaranje.Ponavadi sem takšna zaspanka,da me mora mamica zbuditi in spraviti pokonci,zdaj pa sploh zaspati ne morem.Samo o njem premišljujem....

13:46

Zazvonil mi je telefon.Bila je Maja,ki me je vabila na bazen."Daj no prosim.Obljubim,da se boma izogibale Lukata če ga pa srečama mu bom pa povedala kar si mislim!" "Sori Maja,nism še pripravljena,da grem tja."sem odklonila povabilo. "Kaj boš pa počela potem čez dan?"me je vprašala. "Ležala v temi in..."sem odnehala govoriti ker pravzaprav nisem vedela kaj bom počela.
"In premišljevala o njem kajne?Zdaj pa reci če ni tako.Ne,tako se pa ne bova šle.Počitnice so,ne boš kar v hiši.Ob pol treh pridem pote in greva nakupovat.Pripravi se.Čauuu."
11. januar 2012
u71857
u71857
next
11. januar 2012
next!!
11. januar 2012
Neeeeeeeeeext!
11. januar 2012
next
11. januar 2012
Neext! Res ful dober pišeš! ;D
12. januar 2012
16:05 v trgovinah

Maja me je zvlekla v trgovine in dejansko pričakuje,da bom z veseljem nakupovala z njo,čeprav sem šele pred nedavnim izvedela,da je Luka prasec?I think not.

"Glej,Nina,saj veš,da ti želim samo najboljše ampak morem ti povedati.Nehaj se tako obremenjevati z Lukatom,ker ni edini fant ki te bo kdaj pustil,"mi je začela pridigati Maja,ko je videla,da me oblačila ne zanimajo.Rekla sem ji samo,da rabim iti na WC,ona pa me naj tukaj počaka.Ko se ogledujem v ogledalu,nekdo vstopi.Videla sem da je fant in že sem ga hotela vprašati če se je izgubil.Preden sem se obrnila,da bi videla kdo je,sem začutila poljub na ustnicah.
12. januar 2012
u70391
u70391
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
12. januar 2012
Neeeext!
12. januar 2012
neext!!!!!!!!!!!!!!
12. januar 2012
u71857
u71857
next