Forum
u62337
u62337
napisla vm bom eno zgodbico... En del je resničn...neki pa tut nee...če vm je ušeč berte...drgač pa povejte kr mislte...

din don
"Lisa pejd plis odpret Mike,Sam pa Alex so!!" se moj15letni brat dere iz svoje sobe. Sej je najbolši brat na svetu ta moj Chris,sam ko mi pa pozab povedat da na obisk pridejo njegovi prijatli bi ga pa najraje ubila...
Noben razem moje bff Abby newe, da mi je Alex ušeč že šter leta, to je mau man ko tretina mojga življenja(stara sm 14) .Vsako noč sanjam o njem,nevede po zvezzku pišm njegovo ime, skratka resno je... Ampak težava je v tem , da ima on punco jz pa fanta. On hodi z Ann, punco iz njegovega razreda.Je lepa,prijazna,pametna in najhuje je, da je moja dobra prjatelca in ji ne morem kar speljati fanta. Jaz pa hodim z mojim najbolšim frendom Markom, ki mu ko sem mu rekla, da bom hodila z nim nisem hotela zlomiti srca in ga prizadeti. Zdej je pa tko.... pol leta hodim z njim in mu lažem, da ga imam najraje. Abby pravi naj mu to čimprej povem, jaz pa nočem izgubiti prijatelja.
Odprem vrata in z najlepšim nasmehom pozdravim tri res hude fante... Usi majo emo čupce in so skejtrji... Malo se pogovarjamo, nato pa pride tudi Chris in jih odpelje v sobo. Alex se nahitro obrne in mi pomežikne.Ali pa se mi je mogoče samo zdelo.

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. oktober 2011
jaa deej next
09. november 2011
u84111
u84111
next
02. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg