Forum
Heej:3 !
Odločla sem se da bom začela pisat svojo prvo zgodbico..Eno še piševa z mojo bff.
Upam da boste brali in da vam bo zanimiva !!

Osebe:
Nina(16let)
Žan(16let)
Nika(16let)
Anej(16let)
Matic(7let)
Ostale osebe zveste sproti..Če boste braŁi.

Živjo!Sem Nina stara sem 16 let.Imam dolge rjave lase ter zeleno-modre oči.Imam tudi bratca Matica,star je 7 let in je včasih prav tečen.Imam tudi najboljšo prijateljico Niko.Njej lahko zaupam vse mogoče stvari.Seveda imam tudi mamo ter očeta.Z Niko mi je vedno lepo,najboljše pa je takrat ko skupaj gledava za lušnimi fanti.Kot vsaka najstnica imava tudi midvi simpatijo.Moji simpatiji je ime Žan,Nikini pa Anej.Sta najboljša prijatelja in sta na naši šoli zelo popularna.Vendar še nimata punce.To,naju z Niko zelo čudi saj sta najlepša in punce ju ves čas ogrožajo.
Kmalu bodo počitnice minile in spet ga bom lahko videla.Stanje v šoli je še kar dobro.Nisem neka piflarka ali kaj takšnega.Čeprav sovražim šolo, tam preživljam najlepše trenutke.Pa tudi slabe.
POZABI NA PRETEKLOST,NE MISLI NA PRIHODNOST AMPAK ŽIVI SEDANJOST !
27. februar 2012
NEXT ? :3
27. februar 2012
u79486
u79486
Nexti
27. februar 2012
En majhen del kr se mi je cel dol zbirsal -.-"
-------------------------------------------------------------------------------

25.2.2012

Sedim na postelji in čakam na klic od Nike."Ninaa,telefon zatee!!" slišim mamin krik iz kuhinje.Najbrž je Nika.

POGOVOR:
N(nina) ffant ki jo pokliče)

N:Nikaaaaa,končno se slišiva.
F: Heeej lepotička!
N:Em..Kdo pa si ti?
F:Tvoj skrivni oboževalec.
N: aha.In kako ti je ime?
F: A misliš da ti bom kar tako povedal? To pa ne.Moram iti.
pipipipipiipipipipipipip

Še predenj hočem reči adijo,pa že je prekinil.Zanima me kdo je to bil.Žan? Ne..on ima lepši glas..Ali morda Anej?Nee,on pa že ne..Saj je vseeno.
Odidem v svojo sobo ter slišim zvonec na vratih.Kot ponavadi odprem jaz.In tudi tokrat je bilo tako.Ko sem odprla vrata,tam ni bilo nikogar,samo vrtnice.Vzamem jih v roke in vidim sporočilce.hitro grem v sobo,zaloputnem z vrati in preberem sporočilce na katerem piše :
Ali že veš kdo sem?
Tvoj Oboževales št.1 !
----------------------------------------------------------------
Več v naslednjem delu če bojo vsaj 2-3 nexti !
love,
Ana !
27. februar 2012
next!
27. februar 2012
u70391
u70391
next
27. februar 2012
Še en pa nextam !
27. februar 2012
u80842
u80842
NEXT PLIS
že začetk je dobr ki šele potm
27. februar 2012
bom kr zej kr mi je blaaaaaaaaaaaazno dougčas !
--------------------------------------------------------------------------
pa kdo za vraga bi to bil?" si v smehu pravim in gledam vrtnice.MMMM,kako dišijo.
"BOYS,BOYS,BOYS.." Ko slišim to pesem,mi je jasno kdo kliče..

Pogovor:
N(nina) Nika(nika)

N: Nikaa,končno se slišivaa!!
Nika: Ninaaaa moja dragaa !
N: Še vreji da si me poklicala zdaj.ker ti morem nekaj povedat!
Nika: Poveej.Ne čakaj da umrem !
N: Prej..malo preden si me poklicala ti,je nekdo klical na naš hini telefon.Mislila sem da si ti amp..
Nika: Joj.Ne zavlačuj..Poveeeeeeeeeeeej.
N: Počakaj! Ampak ko se je na drugo strani nekdo oglasil..Je bil fantovski glas.
Nika: In kdo je bil?
N: Nevem.Rekel je da je moj skrivni oboževalec.In potem..Ko je prekinil je nekdo prišel na naša vrata pozvonit.In bile so vrtnice & sporočilce na katerem je pisalo če še vedno nevem kdo je.
Nika: Nina ima pa skrivnega oboževalca.haha! Moram iti.Se slišiva ! nika ma nino rada pune!
N: okej.Čau.Nina ma niko rada še bol!
PiiiP PiiiP
"In kaj naj zdaj počnem?" se vprašam ko v sobo prileti moj bratec.Ves vesel pride do mene in mi pove da grema do nedelje k babici.Z Maticom imava najino babico zelo rada zato sva zelo rada tam.

pogovor:
matic-m nina-n
m: nina pohiti,češ 5 mintu gjemo ( pove z svojim otročjim in najlepšim glasekom)
n : jaa matic,že hitiim..pridem takoj.!
m : okej.

ma-mami n-nika m-matic a-ati

n: mamiii..samo do Nike še grem.
ma : okej.pa hiro se vrni !
a : ninaa,naj gre matic s tabo !
n : Matiiiiiiiiiiic!! Pridi z mano do Nike !

Vzamem Matica in grema do Nike.Tam nama odpre Nikina mlajša sestra Kaja.Z Maticom se gresta igrat,jaz pa grem v Nikino sobo kjer me Nika vsa začudena & vesela gleda.
Grem do nje in jo vesela objamem.Objem mi vrne."Ninaa,kaj pa ti tukaj?" "Prišla sem se poslovit od svoje b.f.f saj grem za 2 dni k babici." " Ohh,saj nebi rabla.ampak sem vesela,saj sem komaj čakala da te vidim." " Tudi jaz.Moram iti.Nina ma Niko najraje !" "Nika ima pa Nino še raje"
----------------------------------------------------------
Več v naslednjem delu ! če bojo vsaj 4 nexti !
27. februar 2012
u80842
u80842
en next od mene
27. februar 2012
Next!
13. marec 2012
next!
18. marec 2012
Hvala za vse nexteee..Nadaljujem..ko bom mela ideje..
28. marec 2012
nextam :33
---------------------------------------------------------
Ko se prišla k babici mi je postalo skrajno dolgčas.Poklicala sem Niko.
Najin pogovor:
n(nina) j(jaz)

N: Honeeyy.
J: Heeej pikica.
N : kaj je bilo tako nujnega da si me poklicala.
j: nič ni nujnega,samo dolgčas mi je.
N. a tako..in kako si?
j : vredu,ampak še bolše bi bilo če bi zraven sbe imela tebe!
N: ahhh..saj prideš čez dva ni že domov..lahko me pokličeš kjerkoli ter kadarkoli.
j : oh in ah. seveda.bom te.zaj pa moram iti. mami in ati odhajata.
N. okej..čaww.najraje te mam !!
j : tudi jaz tebe !!
pipipipipipipi
In tako sam končale najin pogovor.Mami me je poklicala in sem se poslovila.
-------------------------------------------------------------------
upam da vam je ušeč
06. april 2012
u70391
u70391
next
06. april 2012
nexT!
06. april 2012
next za mojo najposbnejšo Doris Malik < 3
---------------------------------------------------------------------------
Ko je mami odšla sem se nekaj časa pogovarjala z svojo babi vendar je skoraj nisem nič poslušala dokler ni povedala tega stavka: "Danes pride na obisk moj drugi vnuk Luka." Od tega stavka sem jo začela poslušati bolj pozorno.Vprašala sem jo,koliko je star in babica mi je začela govorit o njem.
"Luka je prav prijeten.Star je isto kot ti 16 let.In je prav lušen.Boš videla,ujela se bosta......" in tako dalje.Komaj sem čakala da pride Luka jutri k babici,zelo rada bi ga spoznala.Obljubila sem si,da Niki tega nebom povedala dokler nebom prišla domov.Ker je bilo zunaj dokaj sončno sem odšla ven na gugalnico za hišo.Po nekaj minutah sem zašlišala da se je pripeljal nek avto.Prvo sem si mislila da je prišel Luka.Ampak saj pride šele jutri.Odšla sem pogledat in prišli so sosedi.Najraje bi zavreščala od veselja saj je bila z njimi tudi moja najboljša Nika.Najprej sem ji povedla da pride jutri k babici Luka.Babico in sosedove sma prepričali da Nika ostane tukaj z mano do nedelje.Ura je bila pet popoldan in z Niko sma se odločile da greva na sprehod.Ustavile sma se pri leseni hišici ki mi jo je naredil očka ko sem bila še majhna.Z Niko sma ugotovile da sma že malo prevelike,vendar nama je uspelo priti v hišico.Tam sem ji povedla vse o Luku.Tudi ona je bila vesela.Ko sma prišli domov je bila ura že pol osem.Odšle sma pod tuš ter spat.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
kaj se bo zgodilo jutri ko bo prišel Luka,že v naslenjem delu ljubezen ali morda kaj več?. : 3 upam da vam je blo všeč.< 3
radavasmam< 3
06. april 2012
NEXT?
08. april 2012
u70391
u70391
next
08. april 2012
oo :$ next, next, next < 33
08. april 2012
next
08. april 2012
neext!
08. april 2012
Omgf:$$
Kr v šoku sem bla ko sem vidla kolko nextov :$ Sam za vas < 3 :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednji dan sma bili z Nino precej veseli,saj pride Luka."Jutro punci,kako sta spali?" se oglasi babica iz kuhinje,ko še midvi z nino počasi hodiva po stopnicah. "Dobro jutro" odvrneva v en glas.Klo sma končali z zajtrkom,sva odšle na sprehod.Okoli 12.oo ure sva prišli domov in pred babičino hišo zagledali avto."Lukaaaaaaaaaaaaaaaaa!" je skoraj v kriku rekla Nina."pšššštt,ne sme naju slišat,kaj si bo pa mislil,kot da sva z lune." In tako sva v smehu odšle v hišo."Dobro punci.To je Luka.Kot sem vama rekla,tukaj bo prespal nekaj dni,saj imajo v njegovi šoli zdaj počitnice." "Zdravo,kot je že rekla babi,sem Luk.In ti si?" je res z najlepšim nasmeškom pogledal Nino ki je bila rdčea kot kuhan rak.Ruknila(se opravičujem,ampak nevem kak se prav knjično napiše.) sem jo v ramo in takoj je vedela da je roko ponudil njej.In potem še meni.Ko smo se predstavli smo šlo malo kolesarit.Z Nino sva zvedeli da je/ima rad :
-obožuje modro barvo,hamburgerje,svojo čupo
-rad ima svojega hrčka
-najraje ima svoje prijatelje.
Pa še in še nama je povedal.Bil mi je všeč,vendar samo prijateljsko.Ko smo prišli domov je na mizi že bilo kosilo.Še preveč smo se najedli.Čez nekaj časa so Lukovi starši odšli in ostali smo sami.Jaz sem odšla v sobo,Nina in Luka pa sta nekam odšla.Ura je odbila devet zvečer,Luka in Nine pa še vedno ni bilo doma.Vseeno mi je bilo,samo da se imata fajn.Ura je 00.00-polnoč.Še vedno ju ni.Zdaj me je pa res začelo skrbet vendar sem po nekaj minutak razmišljanja kje bi lahko bila,zaslišala smeh.To je zagotovo Nina.Poznam jo,samo ko je zaljubljena se tako lepo smeji.Daa,to sta bila onadva.Šla sem v spodnjo nastropje kjer sta v kuhinji,vsak na svojem stolu sedela Luka in Nina."Joj,kje sta bila.Nikoli nebosta vedla kako me je skrbelo." "Zdaj sva tukaj in te nerabi več skrbet." je odvrnil Luka in na koncu še dodal "Nočko punci,se vidimo jutri." In z tistimi rjavimi očkami pogledal Nino."Ninaa,takoj v sobo." sem rekla z nasmeškom"Ti že sledim" je odvrnila Nina.Ko sma bili v sobi mi je povedala vse.Od A-Ž.Vedel sem da se med njima nekaj plete,vendar mi Nina tega še ni hotela povedat.Za konec mi je rekla,da bo že prišel čas,ko mi bo povedala.Zjutraj sva se popravek,smo se zbudili ob 12.oo.Babi je imela kosilo na mizi.Ko smo se najedli nismo vedeli kaj bi šli delat,zato am je babica prinesla monopoli in rekla da se nam bo pridružla ko bo pospravila kuhinjo.In res se je.Odigrali smo kar nekar rund,ko smo se začeli kat lepega smejat.Jaa,oni so res face.
In tako smo preživeli pol dneva,igrali smo monopoli,se smejali,spet igrali monopoli in odšli spat.Zjutraj pa se je zgodilo nekaj nepričakovanega.
--------------------------------------------------------------------------------------
1.Tudi ti misliš da se med Nino in Lukom kaj plete?
DA NE
2.Če te zanima kaj se bo oz. se je zgodilo zjutraj,napiši next.
------------------------------------------------------------------------------------------
hvala da berete in upam da vam je bil ta del všeč,čeprav je malo dougočasen kr nimam idej.
RadaVasMam
09. april 2012
1. Ja
2. Preveč me zanima :**
NEXT, NEXT, NEXT
09. april 2012
next
10. april 2012
NEXTAM KJO DOBIM IDEJE < 3
HVALA,DA BERETE ; *
11. april 2012
u49756
u49756
Neeeeeext! piši ZAKOOOOOOOOOOON!!
11. april 2012
sexy maja : hvala !

-----------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem se zbudila,sem zagledala da je postelja na kateri bi mogla spat Nina,prazna.Z zapanimi očmi sem odšla v kuhinjo kjer so za mizo že sedeli Luka,babi in Nina."dobro jutro zaspankaa" so me pozdravili v en glas."jutro.." sem jim odvrnila in se vsedla zraven babi."Nika,danes greva z Lukom na bazene.Greš zraven?" je Nina prekinila mučno tišino v kuhinji."Ne,kar pojdita sama.Ampak mogoče pridem za vama." " dobro." Te dve uri ko je Nina vsa vesela skakala po sobi in komaj čakaj da se z Lukom odpravita,sem jaz poslušala svom MP3.Na vrsti je bila pesem od One Direction One thing,za njo pa takoj Gotta be you.Obožujem ti dve pesmi. To se vidi takoj,saj si jo prepevam tako naglas da sploh ne slišim Nine in Luka ki se opravljata."babiiiiiiiiiii.." kličem iz svoje sobe."kje sta Luka in Nina ?!" vendar ne slišim nobenega odgovora,zato se odpravim v kuhinjo.Ura je že 14.30 in bila sem lačna.NE lačna,sestradana.Vzela sem kruh in Nuttelo z hladilnika in se najdela.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------bedn del ja..ampak morem it dol:* preberi,napiši next in lahko boš zvedo kaj se zgodi pol.
ana vas ma rada!!!
16. april 2012
next
17. april 2012
nexT:*
17. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg