Forum
sem Zoe in zelo obožujem fante one direction. veliko v revijah preberem o njih. v časih se sprašujem kako bi bilo če bi bil slaven.
zaljubila sem se v louisa ki mi je tar prijeten fant. ampak včasih me tudi razjezi. ko piše da je naredil nekaj kar mi ni bilo všeč.v reviji sem prebrala da bojo nastopali blizu našega kraja,danes zvečir.bila sem navdušena ko me je pri branju do katire starosti zmotila moja sestra sasha. kaj je sem jo vprašala in nenadoma sem se prestrašila.povedala mi je da moram v chihago zraven mame saj je izvedela nekaj groznega.rekla je tudi da lahko grem samo jaz saj sem stara 18 let ,sasha pa 12.

23. februar 2013
u73962
u73962
next.....
23. februar 2013
a)next.
b)kaj mislite da se je zgodilo nujnega?
23. februar 2013
next, please....=)

b) nekdo je umru..
23. februar 2013
,,zoe,,
takoj se vstanem in tečem po stopnicah.vidim mamo kako joče.mirno pridem do nje in jo vprašam kaj je .ko izvem skoraj padem v nezavest.ampak noge so me obdržale.mama sem ji milo rekla ampak danes imajo 1D točno ob 19.uri koncert 15.min stran od nas in tako sem si želela iti .mama me pogleda in reče oj draga ne razumeš me . jas sem jo samo gledala .na koncu je le povedala da je oče zapeljal iz ceste in je v bolnišnici.kaj naj storim sem si rekla in se držala za glavo.

23. februar 2013
u73962
u73962
next............
23. februar 2013
a)next
b)kaj bo naredila
23. februar 2013
,,sasha,,
zoe kaj se je zgodilo?kaj no povej mi jooj ste vsi .mislim si v glavi kaj je s zoe in kaj je z mamo ? nevem res ne .mamo grem vprašat kaj je da nesmem s vama?mam mi je privolila juuuuuuhej. amapak še vedno ne vem kaj je mama mi pove nekaj žalostnega
23. februar 2013

23. februar 2013
a)next
b)kaj je izvedela sasha?
23. februar 2013
,,zoe,,
nekaj časa brskam po reviji .in si rečem zdaj pa konec grem mami vprašat kako je očka.poklicala ga je in čaka vse pove nato me pokliče.pove mi ...
da se je oglasila zdravnica povedala je da je očka uredu in da ima samo zlomjeno nogo takoj sem si odahnila.
mama jo vprašam zdaj lahko grem na koncert mama seveda odgovori da in sem že pripravljena na odhod 1D že prihajam

23. februar 2013
a)next
b)kaj mislite da se bo zgodilo?
23. februar 2013
u73962
u73962
next..........
23. februar 2013
,zoe,,
na postaji čakam avtobus ,ko pripelje srečam mojo najboljšo prijateljico katy.
vprašam jo kam gre in ne morem vrjeti tudi ona gre na koncert.vprašam jo si videla to v reviji? odgovori mi da.
in potiho reče glej tam so fantje 1D .
naenkrat so mi oči zablestele.videla sem louisa skrajšan vzdevek louja in ostale fante
res so mi bili všeč .ko me je naenkrat pogledal lou. poglej katy gleda me lou .katy se pa samo smeji.
ko prispemo iztopiva in se postaviva čisto blizu odra.tam je čez kakih 5min je bilo polno celo dvorišče na katerem je bil koncert.
fantje začnejo peti .prvo sem opazovala louja nato zayna potem harrya in še liama nato pa še niala. vsi so blesteli amapak najbolj še louis .ko so peli je rekel louis naj pride ena punca na oder.sprva je samo gledal nato prišel iz odra po stopnicah in naenkrat začutim otip ki me vleče proti odru. v monožici se ni opazilo kdo jeampak zdaj vem kdo bil je lou ki me je pripeljal na oder in rekel naj zapojem z njimi.bila sem srečna kakor še nikoli .z vsem veseljem sem začela peti.
bilo je kot u sanjah .

23. februar 2013
u73962
u73962
next.....
23. februar 2013
a)next
b)kaj se bo zgodilo?
23. februar 2013
zoe,,
prišla sem domov.bila je tema ,vlegla sem se in razmišlala . ko sem naenkrat zaspala .ko sem se zjutraj zbudila.sem bila cela potna zato sem se šala stuširat.naenkrat mi zazvoni telefon bila je katy pove mi da se je z nialom sporazumela in da se bodo s 1D dobili na pijči.vpraša me če grem zraven.in seveda rečem da.naenkrat pride na vrata mama in mi pove da gre k očetu kaj naj rečem, vredu in nato pove da bo sasha ostala doma .
prijela sem se zopet za glavo
jooj .kaj pa zdaj.
sestrica pokličem sasho in ji rečem da sem zmenjena z katy.
jooj kaj pa jaz mi reče .poglej vse bo dobro okoli 1.ure bom nazaj prav.ji povem in grem.pred hišo me me počaka katy z motorjem in skupaj odideva na plažo. mislim si kaj kam me je pripeljala .saj je
reklada grma na pjačo ne sem naenkrat sem padla v vodo bila sem premočena .kdo je to storil sem naglas vprašala odgovorili so fanje za menoj lou je bil.začela sem se smejati .nato je pogledal lou fante nalašč sem se priplazila za njim in ga porinila v vodo začel se je smejati .
bilo je smešno dokler me ni prijel in me potegnil v vodo vsi so poskakali za mano in se potapljali.
dokler me ni prijel in me poljubil.

23. februar 2013
a)next
b)kaj mislite da bo naredila zoe?
23. februar 2013
next!!!
nazaj ga bo poljubila
next!!
zanimivo!!
23. februar 2013
ok
23. februar 2013
u73962
u73962
next
23. februar 2013
,,louis,,
lepo si včeraj pela ji rečem.hvala mi odvrne
srečen sem ker si prišla včeraj na oder veliko jih ne pride.naenkrat mi zoe odvrne ves greva raje v vodo ti bom nekaj pokazala
nič ne morem in rečem seveda skupaj greva v vodo
in se tunkava potem vidi zoe majhno pečino na katiro me je strah pomisliti.
zoe me je prijela za roko in me pripričala da zaprem oči .
potihoma me je odvlekla si že tar mislim kam na vrh pečine .
rekla mi je naj odprem oči bil sem pripravljen zato me ni zgrabila panika.
reče mi naj skočim .rečem ne in naenkrat me je prijela za roko skočila sva oba na enkrat.in se v vodi skupaj potopila končno na površju zoe dolžna mi boš ji rečem .
in naenkrat mi reče naj se potopim zraven nje nato me poljubi pod vodo

a)next
b)se je lou branil poljuba?
23. februar 2013
u73962
u73962
next...
23. februar 2013
hooo
23. februar 2013
,,zoe ,,
pride domov in pokličem sasho ampak se ne oglasi.zato pokličem še 2-krat in zaslišem
samo šibek glasek ki je bil sashin .
stečem po stopnicah in jo najdem v kuhinji na tleh .
vprašam jo kaj je bilo in mi le odvrne vlomilec.
nato je zaspala hitro pokličem reševalce in povem kaj se je zgodilo.
nato vidim kako se starša peljeta domov ko vidita reševalce pred hišo
hitro mama steče v kuhinjo kjer vidi sasho na tleh in se začne jokati kot dež ampak mama ji rečem kaj naj storimo jo vprešam in objamem nato vidim na tleh nekaj groznega bila je pištola.
ne vem kaj je bilo ampak vem da je vlomilec imel zraven tudi pištolo.
nato pogledam in na njeni majici vidim krvni madež.
reševalcem rečem naj pogledajo in res v rešilnem avtomobilu so našli kroglico iz iste pištole katero sem našla na tleh ko mama hoče vsesti v avto vidi mojo najboljšo prijateljico katy.in ji rečem naj vstopi lahko tudi fantje me vpraša seveda ji rečem do mene stopi lou in mi reče kaj je bilo na to me poljubi na lička povem jim da je vlomilec nekaj storil moji setri .
takoj odhitimo v bolnico kjer je mija sestra umirala ampak so naredili hitro operacijo in jo rešili smrti vsi smo čakali da se zbudi in v 1.uri se je zbudila v postelji in povedala kaj je bilo .
vprašam jo ali je videla da ima pištolo in kam je šel.
odgovori mi da in z lou in katy hitro odidemo tja kjer sem nazadnje videla sestro.

24. februar 2013
u73962
u73962
next.......................
24. februar 2013
a)next
b)kaj iščejo katy, lou in zoe?
24. februar 2013
a)NEXT!!!
b)vlomilca?
24. februar 2013
u82874
u82874
next
24. februar 2013
,,louis,,
kaj bo s tvojo sestro vprašam zoe.a ona odgovori veš ne vem res nevem. bil sem tar malo zaskrbljen.
jaz in zoe gledava kuhinjo katy pa tisto pištolo, če pripomnim zoe jo uprašam a je možno da je vlomilec tvojo sestro hotel ubiti ali je v vaši hiši kaj takega ?jo vprašam ampak mi odgovori ne no vsaj jaz nnevem mi reče jaz le gledam kraj zločina in zagledam v stolu metke pištole previdno jih dam v vrečko in odnesem katy .ko je gledala mi je povedala
da jo je poklical policist zoe, jaz in katy smo hitro sedli v moj avto in se odpeljali.
zoe je vprašala kaj je in res dobili so vlomilca a ta je bil samo tiho nato je prišla zoena mama in rekla da je v sefu kristal ki ga je dobila in je v kuhinji lopov smejal

24. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg