Forum
no
jst sm Zoe imam enga brata Patta in sestro Anjo ter sestrično Kajo ki živi pri nas. Imam tud dve najbolši frendici Gajo in Majo.
dans je prvi dan počitnic takih dvomesečnih vsi se jih že veselimo no in jst sm si privošla mal
dalše spanje moja sestra Anja je že odšla k prijatlci,brat Patt pa k svoji Punci . Jst do tizga časa nism mela fanta no imela sm dost jih a z usemi sm se razšla še pred poletjem ,ravno sm si želela pripravt neki za jest potm pa bi šla gldt tv al k prijatlcam. No in jst nejevolna grm odprt kr sm misla da je prišu kak sosed al kdo drug. Ko sm odprla vrata da tm ni biu ne brat ampk neki mlad postavn fant str tolk kt jst in sevda ko me je zagledu je bil naprj pouminute brz besed nto je povedu da ma neki za podpist in če je keri od staršev doma jst se nism smela podpist rekla sm mu da ne in ga povabla na sok nto se je predstavl ime mu je blo Nejc in je čez poletje zaposln pri pošti kjer dela njegou oče nism vedla da naš stari poštar ima sina vprašla sm ga tud če ma kakga brata al sestro povedu je da ima 2 brata ki že študirta in 1 setro Mojco uprašla sm ga kolk je star povedu mi je d 19 jst sm 18 sm mu povedla nto sm ga uprašala za Mojco kolk je stara mi je odgovoru da tolk kt jst nto se je moral poslovt......
emodekle.jpg to sm jst
emo‑girl.jpg to je Gaja
sad‑emo‑girl.jpg Maja
20. april 2011
[url]http://emo‑boys.jpg Nejc
emo‑boy.jpg njegov brat Goran
emo‑boys‑hairstyles.jpg njegov brat2 Maj
20. april 2011
male_emo_hair_001.jpg Patt
emo‑girl.jpg Kaja
emo‑hair‑1.jpg Anja
emo_girl_hair.jpg njegova sestra Klara
20. april 2011
next ^^ =D
20. april 2011
ves cajt se mi je sm on kaznu prd očmi poklicala sm Gajo in Majo oni2 sta mi povedle da je pri njih biu tud en mlad poštr a g nista vidle kr so starši doma .Dogovorile smo se da se dobimo na igrišču kjr ponovn prodajo sladoled.Ko sm pršla tja je bla tm tud ena punca ki se je mela za neki več .Fantje so igrali nogomet ona pa je navijala kt bi bla na stadionu ko smo že hotle it na sladoled je pršla punca za nami in nm ponudla roko tkoj sm vedla da hoče met čimveč frendic. Predstavla se je kt Janja celo je predstavla svoji dve frendici Hano in Jano rs so si ble podobne .Nto je Janja začela temo da je v našm bloku neki fuulll kuuuulski fant tkoj sm vedla da ji je ušeč to je sama tud povedla čeprau je povedl tko kt bi bla že ona njegova punca . Jst sm ji povedla da je kdm tud pršel. pogovor
(J) - JST IN O(ona Janja) H(hana) T2( jANA )

J: pr ns je hotu da sm mu podpišejo moji tastari
O: sej jst sm ga povabla k men
T2 : rs je nm je dou cifro povedu je da je sreču tud neko dekle z našga bloka in mu je
zlo všeč .
J: sej sm vedla to sm bla jst
O: koko to mislš
J: ko je prišu k nm je pozvonu in sm odprla jst in je tm stal eno minuto da se je spomnu kej je hotu ntom sm ga pvabla na sok.
O: in nto
J: me je ceu cajt gledu
O: Zdej pa dovol ni trba si izmišljevt sej je bla lohk druga punca
J: dej prosm te lpo pomir se
O: koko naj se pomirm če mi hočš speljt fanta
J: pa sej ma brata clo 2 lahk maš oba če hočš Kurba
O: Prvo jst nism nikršna Kurba
J: dej nehi Nejc bo moj
O: ne Moj bo
J: keri bo mel takšno kurbo
O: ej jst te napadm
začneve se pretp
F(fantje)
F: nehita! nehita!
F1: Sej sm vedu da bo Janja če kakšno punco
O: to ni rs
usi: to je rs
nato smo jst,Gaja in Maja odšle domou.....
20. april 2011
naj nexTtam
20. april 2011
ko smo pršle prd nš blok smo se poslovle sej gre Maja jutr z tastarimi na morje.Gaja in jst ps sve še ml klepetale nto je šla ona domov jst sm se odpravla na sprehd z mojo psičko Ajo
odločla sm se da grm po potki po keri še nism hodla ravn sm se odpravla ko sm pršla vn z bloka je glih prd vrati bla Janja z Hano in Jano .Janj me je sm grdo pogledaula drugi dne pa sta bli čist tiho. Na sprehodu sm mal bežala in mal hodla ko je nekdo prišu za mano biu je ravn Nejc in njegova sestra Klara tr njegu brat Goran .Jst sm jh pozdravla a odzvala sta se komi Klara in Goran ,Nejc se je delu kt me ne pozna. Kasnej sm slišla da so se pogovarjl o men a nwn kej. Ko sm pršla domou je bla tm Anja tr novo sosedo od Nejca tastara in njen mož pršla sta ns spoznt z njima je biu tud Nejc ampk je odšeu tkoj ko me je zagledu res nism vedla zakva. Ko sm mal razmišlala sm šla tja k njm ampk Nejc ni odpru ampk njegova sestra Klara . Jst sm jo pozdravla nto šla k Nejcu kr sta Klara in Maj tkoj po mojm prihodu šla k nm zarad pozdrava.
pogovor
j( jst ) in n(nejc)

J: Nejc zakva se me izogibš
N: kej te briga!
J: ja p me
N: no če te tko briga ti bum povedu ž
J: rs dej
N: vidu sm koko si se z Janjo stepla zard mene .
J: ja in
N: povedla mi je da maš fanta
J: to ni rs to si je izmisla
N: sej se ni trba pretvarjt zard mene
J: Nejc jst se ne pretvarjm
N: a res in komu naj vrjamm
J: men Janja si je to izmisla
N: dej ne lažč
men je ravnu v tist trenutku zazvonu telefn ki je biu na kavču kjr je biu Nejc zto je
na enkranu zagledu ime Gaj in je biu ljubusmn.
J: pa sej je sm prjatl
N: Janja je drgač govorla
J: komu ti vrjamš Janji al men
N: nwn keri bi nau vrjl
J: ok potm ko se bš odloču me poklič
Nato sm vsa jezna odšla z njhovega stanovanja naprot mi je prhajala ravn Janja
tkoj je zavila k njihovm vratm zto sm njegovga brata vprašla kej ta dela tuki
J(jst ) G( Goran)

J: Zakva gre ta Janja pa k Nejcu?
G: jst sm vm da hota
J: kej rs hodi z to kurbo'
G: pa sej sm mu jst enk reku