Forum
Pisala bom zgodbo o punci Ani,ki se preseli in postane soseda od 1D.
Prosila bi,da žaljive komentarje zadržite zase!!!
21. julij 2012
Živjo,moje ime je Ana,stara sem 16 let in živim v J. Canadi.Imam mlajšo sestro Candy,ki je stara 9 let in brata Jamesa,ki je star 18 let.Mami je ime Alex,očetu pa Jack.
Mojemu očetu so ponudili službo v Londonu in oče je seveda sprejel,saj je boljše delo.Ko je prišel domov,nam je vse povedal.Jaz sem stala,kot okamenela,nato pa sem vesela odšla v sobo.Izvedela sem,dana letalo odhajamo ob 16:00,torej imam dovol časa,da se poslovim od mojega kraja,kjer sem živela 6 let.Ostalih 10 let pa sem živela v Franciji(po narodnosti sem Angležinja!).Na tej šoli nisem bila med popularnimi,saj sem bila drugačna od ostalih.Ura je bila že 0:30,zato sem odšla spat.
21. julij 2012
u74377
u74377
nnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!
nova bralka
21. julij 2012

Jst(zgoraj)
21. julij 2012
u74377
u74377
next!!!
21. julij 2012

to je Candy
21. julij 2012

to je James
21. julij 2012
u74377
u74377
neexxtt
21. julij 2012
Zjutraj sem se zbudila ob 11.00,saj je bila nedelja.Spakirala sem stvari in se poslovila od moje sobe.Tako pusta in prazna je izgledala.Odšla sem ven na sprehod z mojim psom Nerotom:

SAM DA JE NERO ČRN!
21. julij 2012
iiiiii piki nero
21. julij 2012
NEXT
21. julij 2012
neext
21. julij 2012
u97794
u97794
nextttttt
21. julij 2012
nextam:

Ob 15:45 sem prišla domov,se oblekla in odšli smo.Ko smo se vozili,sem premišljevala,da je selitev dobra in da bom mogoče imela BFF.Med potjo na letalu sem sedela z Jamesom in jaz sem seveda spala,tako kot vedno na letalu.Ko smo prispeli sem se zbudila in z družino smo se odpeljali do naše hiše.Bila je res WOW!Odšla sem v mojo sobo.Zdaj imam sobo zase,saj sem jo prej delila s Candy.V sobi je imel svoj prostor tudi Nero,ki je prav užival v svoji postelji.
24. julij 2012

moja soba

nerotov prostor

24. julij 2012
tazadna je moja kopalnica
24. julij 2012
neeeeeext
24. julij 2012

Naša hiša(na drug stran je pa pol še od 1D)
28. julij 2012
Na srečo je bilo v petek konec šole in imam 2 meseca,da spoznam London in kakšnega prijatelja.Tu bom hodila v 3 letnik glasbene šole(šolam petje) in upam,da me bo ta šola sprejela.Odpakirala sem sem stvari in se odpravila z Nerotom po Londonu.Po pol ure hoje sem pri sosedih zagledala polno novinarjev.Vstopila sem v našo hišo in odšla v mojo sobo.Pojsteljo sem mela ob oknu in imela sem razgled na sosedovo sobo.Vsedla sem se na pojsteljo in nekaj časa brala,ko se je od sosedov slišal krik,pogledala sem skozi okno in tam na pojstelji zagledala fanta mogoče 1,2 leti starejšega od mene,ki se je na nekoga drl.Odšla sem v kuhinjo iskat nekaj za pojest in odšla pred TV.Doma ni bilo nikogar,starša in Candy so odšli malo ppo mestu,James pa verjetno osvajat punce po mestu,saj je bil magnet za njih.Čez nekaj časa je na vratih pozvonilo,šla sem odpret.Pred mano je stalo 5 fantov,verjetno so naši novi sosedi.E
06. avgust 2012
Eden od njih je spregovorilLiam:Li Jst:A)
Li:Živjo,smo vaši sosedje in prišli smo vas pozdravit.
A:Živjo,kar naprej!
Li:Jaz sem Liam in to so moji sostanovalci Niall,Zayn,Louis in...(jezno je pogledal kodrastega fanta)...to je Harry!
A:Moje ime pa je Ana!

Pogledala sem Harrya in se spomnila,da ima on sobo nasproti moje.Kmalu so domov prišli mami,ati in Candy.Predstavila sem jih.Ampak Jamesa še ni bilo nazaj.Fantje so odšli nazaj domov,jaz pa v sobo za moj računalnik.Na FBju sem imela 5 prošenj za prijateljstvo,bili so sosedi in sprejela sem jih.Odšla sem gledat Policijska akademija prvi del(na računalniku.Smejala sem se in,ko je bilo filma konec sem se preoblekla v pižamo in odšla spat.
06. avgust 2012
next
06. avgust 2012
Tam za hišo sm se zmotla tole je naša hiša(se opravičujem)

09. avgust 2012
next
10. avgust 2012
Zjutraj sem se zbudila in pogledala v Harryjevo sobo,ampak Harrija ni bilo.Nisem se preveč ukvarjala s tem,dokler me ni na FBju kliknil Zayn(Z:Zayn,A: Jaz)

Z: Oi!
A: Oi.
Z: Kako si kaj?
A: Dobro,ti?
Z: Ne ravno,ker je Harry v bolnišnici.
A: Zakaj,kaj se mu je zgodilo???
Z: V kopalnici mu je nekako spodrsnilo in si je zlomil roko.
A: Kdaj pa pride domov?
Z: Zdajle,Louis je odšel po njega.
A; Morm it,ČauBau!
Z: Okej,čau!

Pri nas je bilo polno novinarjev,saj sem s Caroline dal konec.Z Liamom sva se sprla zaradi Caroline.Ko sem se pomiril,smo s fanti odšli pozdravit sosede,odprla je punca,z lepimi rjavimi kodri.Liam nas je predstavil in mene grdo pogledal.Nekaj časa smo se pogovarjali,nato pa so prišli njeni domov njeni starši in mlajša sestrica.Poslovili smo se in odšli domov.Nasledni dan,mi je v kopalnici spodrsnilo in nisem mogel premakniti roke.Začel sem kričati in kmalu so gor prišli fantje.Z mano je v bolnišnico odšel samo Louis in izvedel sem,da imam samo zlomljeno roko.Dali so mi mavec in odšel sem domov.Med vožnjo sva se z Louisam pogovarjala.

Lo: Ušeč ti je kajne!
H: kDO?
Lo: Ana,soseda!
H: Lepa je ja!
Lo: Izgleda dobra oseba,prosim ne je prizadeti,tako,kot si Caroline.
H: Lou,ne bom je!

Prisepela sva domov,jaz pa sem odšel v sobo in se preoblekel v trenirko in kratko belo majico.Usedel sem se in prižgal prenosnika.Na FBju je bila Caroline in blokiral sem jo,ter spremenil stan v zvezi,v samsko stanje.Veliko deklet je to lajkalo.

Razmišljala sem o Harryju in o tem,kar je povedal Zayn.Odšla sem brat in po 3 urah branja sem pogledala v Harryjevo sobo.Bil je na pojstelji in nekaj živčno tipkal.Kmalu je na vratih potrkalo in vstopil je ....
18. avgust 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. avgust 2012
u102390
u102390
Neexttttiiiiiiiiiii
27. avgust 2012
...James in z nasmeškom na obrazu je vstopil.
Najin pogor:
(A=Jst,J=James)

J: Oi!
A: Oi!
J: Kako smo kaj,princess?
A: Uredu,dej povej že,kua hočeš!
J: Dougcajt mi je pa sm te pršou pogledat.
A: Aha!

Nato me je začel žgečkati in zelo sva se smejala,ter zabavala.Kmalu zatem je odšel iz sobe in šla sem na fb.

Ko sem strmel v njeno sobo je notri vstopil neki fant in jo objel,ter poljubil na čelo.Nekaj časa sta se pogovarjala in smejala,nato pa je fant odšel.Odšel sem na fb in kliknil Ano.
(oznake že poznate)

H: Oi!
A: Oila!
H: Kako si kaj?
A: Uredu,pa ti?
H: Dobro!
A: Mhm!
H: Je bil to tvoj fant?
A: Hehe,ne to je moj brat James!
H: Aha!
A: ....
u102390