Forum
Ime mi je Janja. Stara sem 16 let. Pred kratkim sma se z najboljšo prijateljico skregali, zato sem zadnje dni zelo žalostna ... Zjutraj ko sem se vstala sem šla v kopalnico in videla v ogledalu čudno senco dečka starejšega od mene. Pogledala sem nazaj ampak tam ni bilo dobenega... Mislila sem da se mi blede, zato tega nisem povedla domačim, ker se mi bi ziher smejali. Odšla sem v šolo in vsi so kričali:
PETEK JE!!
Ampak v resnici je bila sreda, Bilo je konec pouka, vsi so odšli domov jaz pa sem še malo ostala v šoli, in videla mojo bivšo najboljšo prijateljico (za mene bo vedno najboljša prijateljica) celo krvavo ...Šla je v jedilnico jaz pa za njo... na enkrat je zakričala in se spremenila v dečka , ki sem ga zjutraj videla v ogledalu...next??
29. januar 2013
Vsaj 2 nexta morem dobit pa nadaljujem ... <3
29. januar 2013
next
30. januar 2013
next!!!
30. januar 2013
nextttttttttttttt
30. januar 2013
u66509
u66509
next
30. januar 2013
u71250
u71250
next
bi se kdo prijavil: http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=49760
bi kdo bral: http://www.igre123.com/forum/tema/francoski-top-model/49760/
sory k oglašujm
30. januar 2013
nič ni
31. januar 2013
u71250
u71250
neeeeeeeext
31. januar 2013
Naenkrat je deček izginil. Vsa sem se prestrašila Hitro sem odšla. ko sem hodla po poti do doma je nekaj zapihalo. globoko v sebi sem hotela da se bi mi bledlo ampak na žalost je bilo to resnično. Naslednji dan (sobota, mogel bi biti četrtek... ampak sem vseeno vesla, da nerabim iti v šolo). moja naj. prijateljica mi je poslala sporočilo in v njem je pisalo:
čakam te pri luna parku (ker je bila sobota je bil luna park zaprt) okoli 15.00
ko je odbila ura 14.30 sem odšla k luna parku.
tam me je čakal nataanko takšen fant kot sem ga vidla v ogledalu in v šoli.
mislila sem da bo mi nekaj naredil ampak je samo rekel:
napisal sem ti sporočilo zato ker sem noro zaljubljen v tebe, ko mi je to rekel je bil en čas tiho, potem pa me je poljubil na usta. ostala sem brez besed ampak sem v poljubu uživala... nato je izginil ko sem prišla domov sem videla nekaj strašnega, mojega strica z nožem v roki in celega krvavega...hitro sem zbežala iz hiše
next???
01. februar 2013
u66509
u66509
Juuhuuuu! Next!!!! Next!!!! Next!!!!
01. februar 2013
Hvala vsem...
02. februar 2013
u66509
u66509
ni zakaj!
02. februar 2013
Pobegnila sem iz hiše in se spraševala zakaj se mi mora to dogajati. Poklicala sem mamo ampak se ni javila, potem pa sem zaslišala njen telefon ob meni. pogledala sem, in spet videla enakega fanta nisem mogla več zdržat zato sem ga vprašala zakaj me zasleduje. Rekel mi je:
to sem ti že povedal pri luna parku.
točno noro je zaljubljen v mene... prijel me je za boke in rekel:
bi bila moja punca?
jaz pa sem bila samo tiho...next?????
02. februar 2013
u66509
u66509
jej še next
02. februar 2013
u60307
u60307
Nova bralka+neext!!!!
02. februar 2013
nexttttttttttttttttttttttttttttttttt
10. februar 2013
Next
12. februar 2013
nextt...podobna kot Why me, I'm young
13. februar 2013
Ja samo tota je dosti boljsa
13. februar 2013
Ne, ne, ne why me, I'm young
13. februar 2013
15. februar 2013
pa joooj sej sta obedve vredu pa sta si tudi full podobni no drugače pa mi je bolj všeč, why me, I'm young
15. februar 2013
dej nexti no
21. februar 2013
ja dej next komi čakam da slišim nadeljevanje
21. februar 2013
ok, ninč23 in Tjasika :* nehajta se prepirat prosim...ok nadaljujem
21. februar 2013
zaradi stresa sem odklonila...mislila sem da je duh in si mislila kak čudno bi bilo hoditi z duhom... odšla sem v hišo in videla da je cela razmetana in krvav, mojega strica pa ni bilo... v hiši sem se vrgla na kolena in se začela jokat... na rami sem čutila mamino roko, in jo pogledala, ampak ko sem videla hišo sem si mislila samo:
ČUDNO...
hiša je bila pospravljena ampak mama je bila tista ki se je zelo čudno vedla, kot da bi jo obsedel demon ker me je vedno vlekla za lasi za roke ali za noge iz postelje...
naslednji dan... aja pozabila sem vam povedet moj oče dela v vojski in je mogel za nekaj mesecev odpotovat in se borit... ker sem ga zelo pogrešala sem ga tudi močno stisnila... tudi oče je na mami opazil spremembe, zato me je vprašal kaj sem ji naredla, jaz pa sem se samo zasmejala in mu povedala da je že od prejšnega tedna taka...
next????????!!!!!!!!!!!!!?????????????!!!!!!!!!!!!!!
UPAM DA VAM JE DO ZDAJ BILA VŠEČ TA ZGODBA, KER ZDAJ PRIDE NAJBOLJ GROZLJIV DEL...HEHE...ČE HOČEŠ IZVEDET KAJ SE BO ZGODILO NAPIŠI OD SPODAJ NEXT!!!!! RTMF, FSM
21. februar 2013
ZoJa :* , okey neboma se več...
fulll dobro nadeljevanje, komaj čakam da boš nadeljevala grozni del, zato ti dam veliki NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:* rtmf
21. februar 2013
next
24. februar 2013
u66509
u66509
A je trepa pisat? ker jaz nimam besed.

OK?!
24. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg