Forum
u27359
u27359
Ležala je na tleh v mrzli ječi. Zahropla je in se zvila. Hlad ki je vel iz vseh strani je z vso silo udarjal vanjo in vedela je, da je zmanjkuje časa. Po hodniku so se zaslišale stopinje. Vrata so z vso silo treščila ob steno. '' Ti veš in jaz vem. Nehaj se pretvarjati, Nicole.'' Je rekel glas. '' Kaj vse bi lahko imela. Raje ležiš tu in umiraš!'' Je nadaljeval. '' Raje... raje kot da bi se pridružila meni kaj? '', ''N-n- ne... ne ra-razumeš... pusti me oditi...'' Je zaihtela. '' STRAH TE JE! Nočeš vedeti... vem da me ljubiš... TEMU LAHKO NAREDIM KONEC! '' Zobje so se zableščai v temi. A so se ustavili. Nicole je zdaj naglas zajokala. '' Ž-žal mi je. Nicole oprosti res... nisem hotel... Jutri bom tu. Odloči se...'' Sledil je trpeč vzdih. '' Kajti, če te nemorem im,eti jaz Nicole... Te ne bo nihče. Potem bom moral narediti česar nikoli nisem hotel... a je edina izbira.'' Vrata so se zaloputnila in koraki so se oddaljevali.
02. september 2010
u27359
u27359
Nextam?
02. september 2010
nextiiiiiiiiiiiiii
02. september 2010
nextiiiii!
in to takojjjj!
02. september 2010
u24232
u24232
JA NADALJUJ NUJNO!
02. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii...=))
ZdŁeeeeee
PŁisssssssss
02. september 2010
u27359
u27359
Obležala je in strmela za njim. Bilo jo je hudo strah. Ni hotela končati, ne zakaj bi? Ampak on je bil vendar nekaj. Ni bil človek.
Kraj kjer je bila se je nahajal v romuniji. Grad je bil svoj čas veličastna in svetla zgradba. Sedaj pa so bila okna zabita z deskami in kamnite stene je preraščal bršljan. Krožile so različne zgodbe o njem. Graščina je bila zavita v skrivnost. Za navadne smrtnike je bila precej odbijajoč kraj.
Nicole je sedla. Drgetala je. Zunan je bilo že temno. Zakaj bi vendar umrla zaradi nekega čudaka? In kdo sploh je. V vampirje, volkodlake in druga bitja ni verjela, ampak ali ima sploh smisel da živi, če bo do smrti z njim? Je možnost da mu uide? Bila je prešibka in soba je imela le majhno okno. Le kako? Kako je prišla sem? Saj je bila z družino na počitnicah v romuniji. Zdrsnila je v sen.
03. september 2010
u27359
u27359
Zjutraj se je zbudila. Od mraza so ji zobje šklepetali. Njeni vzdihi so rezali v mrzli jutranji zrak. Kmalu je zaslišala korake. Kaj naj mu reče? Kaj? A ni imela časa za razmislek, kajti vrata so se odprla in spet treščila ob steno. '' Povej Nicole.'' Je spet zaslišala. '' Hočem vedeti. MORAM vedeti.'' Vdihnila je in izdavila. '' J-j-j... jaz...'' Pokleknil je k njej. '' Pozabil sem ti povedati. Pozabil sem ti povedati da potrebujem več kot je živalsko kri. Potrebujem človeško. Moraš rezumeti. Nicole, kaj si se odločila.'' Naenkrat se je nečesa domislila on hoče človeško kri. Njeno! '' Veš,'' Je nadaljeval '' Zdaj povej.'' Nicole je zajela sapo. Kaj naj... ni hotela umreti. '' Jaz... ja tudi... ja.'' Neznančev obraz se je zvedril. ''Vedel sem, da ti nebo odveč.'' In potem ni niti vprašal če lahko le zasadil je zobe.
03. september 2010
u27359
u27359
Nicole je zakričala. Neznanec je zasadil zobe v njen vrat. Kaj jo lahko reši? Zahlastala je za zrakom. Potem je izgubila zavest.

Meglica se je začela razblinjati in odprla je oči. Ležala je na preprogi v neznani sobi. Mraza ni več čutila. Z danjo se je oklenila vratu. Neto je sedla. Ko se je poglčedala bi skoraj še enkrat onedlela. Koža po njenem telesu je bila povsem bela! Taka kot neznančeva!
03. september 2010
u27359
u27359
Ni vedela kaj, a vedela je, da mora čim prej oditi. Vrata so bila zaprta. A okno ni bilo. Kamnita lina, ki je merila kar precej je bila dovolj velika, da bi se lahko stlačila skoznjo. Ampak nato se je obrnila po sobi. Bila je povsem prazna. Dnevna svetloba je uhajala skozi okno. Tedaj jo je obšla grozna misel. Postala je vampirka! Zagledala se je vase. Kaj bo? Potem se je spomnila na pripovedi o vampirjih. Luč jih ubije. In tedaj je začutila pekočo bolečino v nogo, ki je bila izpostavljena soncu. Hitro jo je umaknila. Kako... Kako naj se reši?
03. september 2010
u18082
u18082
NeXtttTTTiiiii..PŁisssss!
03. september 2010
u27359
u27359
Oki =)!
03. september 2010
u27359
u27359
Tedaj je videla vrtinec prahu ki je zdrsnil od vrat do nje. Prestrašeno se je umaknila. A pred njo je obstal neznanec- vampir, ki se ji je smehljal. V njegovih ustih je naštela dva dolga in ostra podočnika. ''Vem, pobegnila bi. A nemoreč. Zdaj si kot jaz. Piječ kri, Ljudje se te izogibajo, bojijo. Ostala boš z mano. Žal mi je. Ne misli na pobeg.'' In kmalu je Nicole strmela le še v vrtinec prahu.
A pobegniti si je želela bolj kot vse. Vse bi dala, da je nebi bilo več tam.
03. september 2010
Res hudo nadaljuj !!!=))
Rada mam te...
03. september 2010
u27359
u27359
Dan je bil dolg. Sončen. V tistem trenutku bi dala vse, vse, da bi lahko. Tedaj se je spomnila, kar se je naučila o vampirjih. Ne sme jih obsijati sonce, ubije jih lesen kol v srce. Če ugriznejo nekoga postane tudi ta vampir. Ampak ničesar ni vedela o tem, kako potem postati spet človek. Vstala je in se odpravila do vrat. Nislo bila zaklenjena. Stopila je na hodnik. Premikala se je po sencah. Morala je najti izhod... Morala ga je! Začela je teči. Njeni koraki so odmevali od kamnitih tal. Videla je svojo sapo. Tedaj je zagledala izhod!
A pred njo je skočil tisti vampir. V roki je držal lesen kol. ''Nezvestoba je nekaj, kar sovražim bolj kot vse, Nicole.'' Je rekel in jo zabodej v srce. (Nebo umrla)
03. september 2010
NeXXtiii...najhuj je ula pliss nadaljuj....XD
03. september 2010
nextiiiiiiiiiii
03. september 2010
u27359
u27359
Ležala je in hropla. Ni vedela kje je in kaj se dogaja. A spet jo je zeblo. Mraz je rezal vanjo in treslo jo je. Potem pa je pogledala navzgor. Dobila je dražeč občutek v očeh. Videla je... svetlobo. Umira? Naenkrat je hotela vdihniti. A od napora se ji je zvrtelo. Bila je v vodi. A kje? Zavedla se je, da je na dnu vodnjaka. Potem je začela plavati. Proti vrhu... naprej... mrzla voda in bolečine... morala pa je dobiti zrak ni imela več moči. ampak tako blizu. Končno je doegla zrak. Zakašljala je saj je imela pljuča polna vode. Naenkrat pa je izgubila zavest. Tema.
04. september 2010
u27359
u27359
Tedaj se je zbudila njeno telo je lebdelo. Njene roke niso bila vampirsko bele, a bile se blede. Kot koža mrtve osebe. Lebdela je v vodi. Začela je plavati nič bolečin, nič utrujenosti. Njeno telo ni potrebovalo opore. A počutila se je ločeno. Ničesar ni čutila. Niti vdihniti ji ni bilo treba. Le zgrabila je steno in začela plezati iz vodnjaka. Počasi. A vedno hitreje. Ničesar, le kamenje in svetloba. Končno ji je uspelo. Ni bila utrujena. Padla je na travo. Jasa se je kopala v lunini mesečini. Vedela je. Zbil jo je in odvrgel sem. Brez vsakega spoštovanja. Brez kančka slabe vesti. Zakaj? Čutila je nečloveško jezo. Pa je sploh bila človek?
04. september 2010
u27359
u27359
Koraki si jo nosili nekam. Skozi gozd ni čutila vej ali kamenja pod bosimi stopali. Ničesar. Ne mraza ne strahu niti želje po ljubezni. Samo maščevanje za to, kar je, pa čeprav ni vedela, kaj je. Ni je zanimalo.
V mesečini je zagledala tisti grad. Do njega se je vila zaraščena pot.
04. september 2010
next
04. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii...
PŁissss..:3
04. september 2010
u27359
u27359
Opotekaje se je odpravila do gradu. Povsod okoli je vladala tišina. In megflice ob tleh. Njeno telo je bilo mrtvo a duh živ. Ko je prispela do odprtine, kjer so bila nekoč vrata je vstopila. Morala ga je najti. Morala ga je kaznovati. Mora biti kaznovan. Zaradi njega ni več to, kar je bila.
''Nicole.'' Je zaslišala. ''Kako... saj ti si nicole?''
Sedaj je bilo prvič da je vpričo njega govoril odločno. ''Sem. Ti... moraš biti kaznovan.'' Seveda ne smemo pozabiti tega, da je bila mrtva. In izgubljala je razum. ''Vampir mora... končati... Nicole narediti konec. Nicole biti... jezna...'' S prston je kazala nanj. Vampir se je zmeden prestopil. ''Nicole, nicole, nicole. Saj ne razimeš. Ne.'' Tedaj se je začelo daniti. ''Sonce'' Je zaječal. ''Ne... Nicole, oprosti... pomagaj mi...'' Opotekel se je in padel. Sonce je sijalo nanj. Zahropel je in od njega je ostal prah.
Tedaj je Nicole začutila v telesu prisotnost. Oživela je. Vampir je njeno smrt plačal z svojim življenjem, ki je bilo zdaj njeno. Va daljavi je zasličala avtomobilske gume. Videla je starše ki so tekli proti njej. Bilo je konec.

Upam da ste užival pa hvala ja vse kul komentarje! Pa sori k je blo tok kratko. Sej bom napisala več grozljivk pa obetam še romantične zgodbe pa lepo se mejte pa usem dougujem komentarje! LP Ula!
05. september 2010
Uau zakon zgodba
05. september 2010
u26679
u26679
kratko in jedernato (hec)... dobr si napisala.
05. september 2010
u27359
u27359
Hvala usem!
07. september 2010
Res huda zgodbica ula....
08. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg