Forum
Govorila bom o eni punci, ki ji je ime Nina. Ime bff ime ji je taja(tut una je bogata). Nina prihaja iz zelo bogate družine.
(slike dam mal kasnej)!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"niiiiina, čas je da vstaneš, treba je v šoloo!" se zadere mami!
Vsa zaspana se grem umit, pogledala sm na koledar in videla da je danes 22. junij. Bila sem zelo vesela kajti ju3 je zadn dan šole in pojutrišnjeem gremo z letaloom v ney york!!!

oblekle sem se takole:

Z Tajo sma šle po krajši poti kajti hotele sma čimprej pridet u šolo, da bi videlee najlepše fantee!! Bila je ena skupina, pač so bili ful bjutiš (no sam dva sta bla lepa) in to sta bla Luka in Erik. Men je bil bolj všeč Luka, Taji pa erik. Bile sma močno zaljubljene v njiju.!

jaz(nina):

bff(taja):

Erik(taji je všeč):

Luka( nini je všeč):

mami od nine:

Čisto sem zardela v lička ko sma šle mimo njijuu !!! aaa.! Ko je bilo konc poukaa sma z tajo še šli mal v šoping, pol pa domou.!

-----------------------

Ko sem prišla domou sta oči in mami sedela za mizo!

oči: nina, pridi sem.
nina: ja?
mami: imama zelo veselo novico za tebe.!
nina: kero?
oči: taja in njena družina gre zraven v ny, zdajle bo zudi ona zvedla.!
nina: omajgat ha se vidva hecataaa!!!!!!!!!!!!!!!??
mami: ne resno mislim poklič jo.!
nina: ne vrjamem vam, majkemi! :/

Hitro sem odšla v sobo in poklicala Tajo.!

nina: tajaaa, a res grete v ny ?
taja: omajgatš jst sm v takem šokuuu, prvo sploh nism vrjela ampak zdej si me ti poklicala,,,in res je, jst sm najsrečnejši ščovk na svetuuuuu!! v ny greeeem, veš ka je to!
nina: enako, jst sm še boolj veseeeela!!!
taja: pa neki mi je oči reku da gremo na letalo pol ko pa pridemo v ny gremo pa vsi iz unga letala v en hotel pto pač en program majo za nas.!
nina: zanimivo uuu, tk sm vesela, morm zdej itt te še pol pokličm kej + jutri se vidma v skul!

----------------------------
NO, TAKO SE JE ZAČELA MOJA ZGODBA..Bo kakšen next ?
20. marec 2012

Še nekaj slik ki sm jih pozabla:

Naša hiša:!

oči:!
20. marec 2012
upsi zmotla sm se!

1. slika je oči od nine

2. slika je od nine in njene familje hiša!
20. marec 2012
Ja bo jaaa Evo prvi neeext od mene..
20. marec 2012
ok, tnx ;D

bom pol popoldne nextala-)
21. marec 2012
ne šeee.. malo še počakaj da bo kaki neext da ne bom edini bral....
21. marec 2012
haha, sej zato sm mislala itak bom pa pol oglaševala zdle ne morm*
21. marec 2012
Hahaha oook.
21. marec 2012
u79911
u79911
NexT...!
21. marec 2012
nexttt =)
21. marec 2012
Nexttttt =)
21. marec 2012
nextam
--------------------------------------------------------------------------------
nasledno jutro sem jaz šla po Tajo.

nina: tajaaaaaaaaa, kako si ?
taja: o hej, nina, ma najboljš sm če jutr gremoo, oo sam eno noč še morm prespat!!
nina: ja itaak tut jst komi čakam.!

Ko je bilo konec šole sma z tajo šli k men. Pomagala mi je spakirat oblačila. Nato sma odšla na skype. in tam...naju je en kliknil.. Zavpila sem "omajgaš, lukaa je!".
naš pogovor:

luka: hj
nina: heeej
luka: kok si?
nina: pa uredu, in...kok si me ti sploh kliknu ?
luka: DC pa to, sm slišu da greste jutr v ny.
nina: jaaa, gremo, komi čakam.
luka: no, supeer, se boma tm vidla ane ?
nina: A?? tut tiiii greeeeeeeeeeeeeeeeš ?
luka: pa ja neki se moja starša poznaata z tvojim, in nevem prejle sta mi rekla, zato sm te kliknu,
nina: aaa,morm it baj

Omajgat za trenutek sem nehala dihat. Misllila sm skos kok bo na letalu z lukom ?. omajgat v to sploh ne vrjamem da un tut gre!
Taja je vsa neučakana ker gremo jutri v ny odšla, ker je pač mogla it.Jst sm pa hitro odšla na fb.
Tako je minil dan.

"driiiiiin, driiiin, driiiin" se je drla budilka. " o šitt kok je že ura". hitro sm odšla v kopalnico se umila in oblekla.

Starša sta me že pred vrati čakala. Hitro smo se odpeljali na letališče. in tam je že bla taja.

nina: tajaaaaa, v ny gremoo!!! :*
taja: vveeeeeeeeem, komi čakamm

Šli smo po karte in zaslišala sem "počakte naaas" hitro sm se obrnala in pogledala kdo je. uuuuu bil je lukaaa.! Pogledu me je tko prjatlsko in tut jst njega.!Ko smo odšli na letalu sva hitro z tajo poiskale najne sobe. na srečo so bile druga zravn druge.! hitr sma razpakirale potam je pa taja pršla v mojo sobo in odšla sm na fb. Dosegljiv je bil Luka.
"haha, luka je ži gor" sm rekla. Z tajo sma gledale neki po netu ny, čez 5 minut me pa klikne ..... ?
------------------------------------------------------------------------------------------------

Hočm vsaj 4 nexte?
21. marec 2012
če hoče kdo ga lahka obveščam kdaj bom nextala!
21. marec 2012
nexttt svetovnooo ljubezen v zraku dober naslov torej se bosta že na letalu zaljubila
21. marec 2012
haha, dobr sklepaš se bo tut neki na letalu zgodil, ampak.... VEČ ZVEŠ V ZGODBI nč ne bom več povedla
21. marec 2012
u82279
u82279
nextt
21. marec 2012
tut če sta samo 2 nexta bom useen nextala kr mi je dc
--------------------------------------------------------------------------------------------

Z Tajo sma gledale neki po netu ny, čez 5 minut me oa klikne Luka.

Luka: heej.
Nina: hiii.
Luka Kok si ?
nina: ma super
luka: a prideš kj pogledat mojo sobo ?
nina: lohka ja.

Bila sem zelo vesela kajti vabil me je luka. hitro sm oodšla do njegove sobe in potrkala. odprl mi je popoven Luka.

Luka: ooo hej, a si le pršla mal pogledat :=)
nina: haha, ja.
luka: kr pridi naprej.
nina: waaau, maš pa res lepo, sej ni nč kej vlk drgačna od moje, hahah

Usedla sm se na njegovo posteljo. Potem je pa začel luka:

luka: am, neki ti morm povedat
nina: povej že.
luka: pa ne mi zamert
nina: no povej žeee.

Nekaj časa je strmel v mene. nato pa kar zgodilo se je, poljubil me je. o ne že spet, spet sm zardela v lička. Nisem se ozirala na to, ampak sm mu vrnila nazaj poljub. Ulegla sva se na posteljo in se strastno poljubljala naprej.

nina: Ne bom ti zamerila, ker sem že jaz tudi dolgo zaljubljena vate.
21. marec 2012
JST SM VEČ NAPISALA toda ni mi tok vrgl.

Kr nextite , 4 nexte hočmm!
21. marec 2012
u25153
u25153
next. next.next.next.!!!!!!
eto jih maš zdej pa nexti.!!!!!
21. marec 2012
u82279
u82279
nexxtt!! Fak..dej to je tko napeto!!
21. marec 2012
ker je sam 1 nextala bom zdejj napisala še titst kar mi ni vrgl tuki.
----------------------------------------------------------------------

nina: Ne bom ti zamerla, ker sem že jaz tudi dolgo zaljubljena vate.
luka: pšttt.
Dal mi je prst na ustaa.Poljublala sma se še naprej, še kakšno urco sma se. potem sem pa rekla da morm it kr še nism nič bla s tajo.
Luka: vredu, toda obljubi mi, če lahka pridem čez kakšno urco okrast poljub!
nina: haha, seveda lahka, čakala te bom v moji sobi!

Poslovila sma se z dolgiiiiiiiiiiim poljubom in strastnem. Potem sem hitro odšla v tajino sobo.
nina: taaaaaaaaaaaaajaaaaa, imam zelo veseeeelo in najlpšooo novico!
taja: ja?
nina: z lukom sva par.
taja: kaaaaaaaaaaaj? kaj res?, kok se je sploh to nrdil ?
nina: em. pršla sm k njem in poljubil me ne in jst sm njega nazaj in potem sma se skos poljubljala in reku je če mi lahka pride čez kakšno urco ukrast poljuub.
tajaa: aaa res? potem pa hitro pohitima. imama 1 uro časa da te zrihtama.

Taja mi je obraz uredila, obleko in pete zbrala.

Ko me je uredila sva se poslovili in zaželela mi je srečo, čez nekaj časa je potrkalo na vratih, odprla sm vrata in bil je....?

--------------------------------------------------------------------------------------

Zdej pa resno hočm 4 nexte!
21. marec 2012
u25153
u25153
nexti.!!!!!!!
21. marec 2012
u73551
u73551
next
next
next

evoti štirji nexti
21. marec 2012
u47197
u47197
Next.!
21. marec 2012
neext < 3
21. marec 2012
nexttttttttt i love your storyy
21. marec 2012
neeext < 3 < 3 < 3 < 3 < 3 < 3 < 3
21. marec 2012
u76202
u76202
Next TAKOJ ;D
21. marec 2012
nextala bom
------------------------------------------------------------
Ko me je uredila sva se poslovili in zaželela mi je srečo, čez nekaj časa je potrkalo na vratih, odprla sm vrata in bil je Luka. Hotela sm ga pospraviti toda ga nism mogla ker me je takoj nazaj poljubiil. Počasi sm ga mal porinla bol proti seb da bi lahka zaprla vrata. Položil me je na posteljo in poljubljala sma se skos dokler nisma zaspala.Ko sem se zbudila je še
21. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg