Forum
u52856
u52856
• Sem Elisabeth ampak vsi me kličejo Sisi( zato bom uporabljala samo Sisi), stara sem 15 let. Živim v Ljubljani sama z mamo.

Elisabeth(Sisi)

Aleksej

Lana-Tanita(Lana)

Že več mesecev sem se veselila tega dneva, danes namreč odhajam na jezikovne počitnice v London. Že včeraj sem vse spakirala saj sem vedala da danes še svoje glave ne bom našla. Lana- Tanita( jaz jo kličem samo Lana), moja najboljša prijateljica ki gre z mano v London, me je poklicala že vsaj 5 krat ampak sem bila preveč raztresena da bi se ji javila. ko sem se jih končno javila se je drla v slušalko
S-Sisi
L-Lana
L Kako si držneš, 5-krat sem te poklicala, ti pa ne odgovoriš, meni se že meša tuki. Aja kaj boš mela oblečn na letališče, aja pa še ...
S Umir se no sej ne gori voda, še svoje glave ne najdm kako kaj bi našla telefon
L Še vedno to ni opravičilo da mi ne ogdovorjaš
S Oprosti mami
L No sej je vseen, kaj boš mela oblečn na letališče ?
S Razmišlala sm uno rjavo-rdečo majčko in kavbojke pa all starke, po mojo najblubšo torbico seveda.

L Perfektno se bova ujemali, jst bom mela tisto mojo rdečo oblekco pa pa klobuček. pa kožne balerinke. Pa uno torbico k sm jo kubla v četrtek.

S Samo da si ti zadovolna, ampak midve grva na letalo ne na modno revijo.
L Vem vem ampak vedno je dobro zgledat dobro, poloh pa pri fantih je prvi vtis najpomembnejši.
S Ti veš da greva tja izpopolnjevat najno angleščino ne pa iskat poletnih romanc?
L Nikol ne veš Sisi, nikol ne veš.
S No vem da morm še ogromno stvari pripravit preden greva. Na letališču mormo pa bit čez uro pa pol.
L Se vidva pol, ne pozab 17.10
S By by

Ja sedaj se mi zdi da Lana bol hoče romanco iz the dveh tednov v Londonu kot da se bo kaj naučila. Lano pozam tako dobro kot sama pozna sebe pa jo še zmeraj ne razumem vedno. Ah taka pa je ta moja Lana nora bi lahko rekli. Ko sem končno prišla na letališče me je Lana tako objela kot da me ni videla že 10 let. In seveda takoj komentirala na mojo izbiro frizure. Lase sem si namreč zravnala in jih nisem imela spetih ali naravno valovite kot ponavadi. Takoj sva se zaklepetali najni starši pa tudi. Ko sva se čekirali pri najni agenciji sva odšli po letalske karte. Sledili sva naji spremlevalki ki je povedla naj se posloviva od staršev. Mami sem močno objela in ji rekla"se vidiva čez dva tedna" In tako sva odšl. Let je bil miren in ko sva stopili iz letala sva bili presrečni. Bili sva brez staršev v enem izmed najbolj čarobnih mest na svetu-Londonu. Z avtobusom so nas odpeljali do šole kjer bomo imeli pouk in aktivnosti. v šoli bomo tudi spali. Ko smo odložili prtlago smo odšli na turo po kampusu. Tam sva z Lano takoj zagledali skupino fantov večina je bila svetlolasih le en je bil rjavolas. Ker se je že temnilo ga nisem mogla videti podrobno ampak že na daleč mi je bila všče-skrivnosten. Po jeziku sva ugotovili je to skupina nemcev."Lana like them" je takoj pripomnila Lana. Ona je že vrgla oko na enega, in zaradi svoje obleke je bila tudi ona opažena. Vsa skupina fantov je gledala proti njej. Vrjetno se mi samo zdi ampak mislim da rjavolasec gleda mene in ne nje. Ne samo domišljam si. In tako kot je bilo doma tako je blo tu. Eden od fantov je takoj ogovoril Lano in mene. Tega sva bili že navajeni. Bil je božanski, blond lasje, sivo modre oči kar topili sva se. Ime mu je bilo Lucas.

Lucas

https://imstars.aufeminin.com/stars/fan/jeremy-sumpter/jeremy-sumpter-20080126-368386.jpg
25. junij 2012
u52856
u52856
Pisala bom v slovenščini čeprav je pogovor potekal v angleščini.
"Hey punci, jaz sem Lukas" je začel samozavestno "Hey" sva takoj odgovorile in se spogledale, obema je bil všeč."Kako vama je pa ime ?" "Jaz sem Lana Tanita ampak kliči me Lana" "Jaz sem pa Elisabeth ampak me vsi kličejo Sisi." " Po carici Sisi iz Avstrije ?" " Ja, kako si vedel? "Veliko berem in zgodovina me zanima." ah, kako popoln je, samo to sem lahko razmišljala " Vidim da sta novi, za koliko časa pa bosta ostali ?" "2 tedna in ti koliko časa boš ti še tukaj ?" je Lana tako hitro odgovorila da jaz še ust nisem mogla odprt. "Danes sem prišel in ostal bom za dva tedna? Ni to lepo, se bomo lahko spoznal." in nato se je nasmehnil z takim sladkim nasmehom da sva skoraj stopili." Lukas prid sem." se je zadru eden od njegovih prijateljev. "No morm it če ne bo Philip zgubil živce" "Še to stoletje Lukas" se je zadru kot da ga ni že prej cel kampus slišal." Takoj" se je zadrlu nazaj." No punci se vidimo na zajtrku" in se spet nasmehnil, ah sanjski fant. Stekel je k svoji družbi midve pa sva stekli do skupine ki je bila že zelo naprej." A ni sanjski ? Moj je samo moj" Lana ga je takoj vzela za cilj, po dveh tednih bo njen." Naj bo kr tvoj, men je tako en drug všeč." "Ker, ker" "Vidiš tistega v rjavimi lasmi ?" "Komaj ampak ja, uuuuuu luškan" je zlo na glas pripomnila na mojo izbiro "A bi lah mal tišje no, ni treba da vsi vejo kdo mi je všeč" "Samo tvoja izbira mi je všeč" Na ostanek ture je bil dolgočasen. In obe sva napol mrtvi prišli v najno sobo in takoj zaspali. Zjutraj sva odhiteli na zajtrk, ne samo zato ker sva bili lačni ampak ker je Lana enastavno morala vidati Lukasa, jaz pa sem hotela videti rjavolasca. Ko sva vstopili
26. junij 2012
u52856
u52856
Ko sva vstopili v jedilnico sva se spogledali, bila je ogromen prostor, starinski apak izredno lep. Lukas se je ravno smejal ko naju je zagledal. Pomahal nama je in ne ravno zakričal ampak zelo glasno govoril" Lana, Sisi pridita sem" in z roko nakazal naj se usedeva zraven njega. Samo spogledali sva se in Lana se je zmagoslavno nasmehnila. Njihova miza je bila čisto na koncu jedilnice. Zaradi Lanine odločivtve oblačil so naj vsi pogledali. Nosila je roza obleko.

Jaz pa sem si oblekla bol vsakdanje obleke.

No gledali so tudi zaradi Lukasevega povabila. Ko sva se ustavili pred njihovo mizo je Lukas ustal kot pravil kavalir in nama predstavil vse fante. "Punci to so Dian, Philip, Nils, Rafael, fantje to sta Lana in Sisi" vsem sva kimali v pozdrav ampak rjavolasca ni bilo med njimi. Vsedli sva se Lana zaraven Lukasa, jaz pa zraven Nilsa. "No punci kakšna je hrana ? Dian je tu že en teden in pravi da je hrana neužitna." "Ja res, mogoče tega ne bosta občutili zdaj ampak bilje da se najesta ker bo na kosilu užitno le sadje" je Dian takoj razložil in se nasmehnil. "Hey, poglejte kdo se je končno odločil priti na zajtrk" je kar iz nenada rekel Lukas. Ko sem pogledala za sabo sem zagledala rjavolasca. Sedaj ko sem ga videla v živo je bil še bol božanski. Njegove oči so temne rjave barve tako kot njegovi lasje, oblečen je imel rdeč hoodi (jopa s kapuco) temne kavbojke." Moraš res kričati čez celo jedilnico ?" ga je nadru. "Prosim nič prepiranja pred našimi gostjami punci to je Aleksej, Aleksej to sta Lana in Sisi." Pokimal nama je v pozdrav in se usedel poleg mene. Bila sem v sedmih nebesih. Ampak nastopila je tišina ki nikomur ni bla všeč, zato sem povzela pobudo." Aleksej a ni nemško ime ?" sem vprašala "Ne ni moja mami je bilo zelo všeč. Je tebi res ime Sisi ali je to samo vzdevek ?" " Ime mi je Elisabeth po avstrijski cesarici. Moji mami je bila tako ljuba da so me začeli klicati Sisi tako kot njo." " Ti pa veliko veš o zgodovini." Ko je to pripomnil se mi je tako sladko nasmehnil da sem se skoraj stopila. Očitno Lukasu ni bilo všeč da sem se jaz ali da se je on tako posvečal meni saj je takoj pripomnil "Zajtrka bo konec v 10 minutah, bolje da končamo. Vidim da nimata svojih šolskih stvari s sabo" "Ne, sva jih v sobah pustili." No do zbora v glavni učilnici imamo še 20 minut. In tudi mi moramo po zvezke, vaju pospremimo, samo v naš dom bomo skočili po naše stvari če vam je to prav." "Kako prijazno od vas" je takoj odgovorila Lana in z usti oblikovala besedo "moj" in nagnila glavo proti Lukasu. S fanti smo šli do njihovega domu in ker punce niso imele vhoda sva morali počakati da so prišli ven. Takoj ko so zaprli vrata za sabo je Lana začela" O moj bog, kako so lušni vsi, no Lukas je moj, zato stran od njega." "Ok,ok naj bo tvoj" "Ampak moram priznat da je Aleksej tudi za umret luškan, in mislim da si mu ušeč, no vsaj tako te je gledal" " Lana a se tebe da kje izključit ?" " Ne nakladaj, kaj misliš da zdaj govorijo ? Upam da o naju" " Majhna možnost da je to res kr veš ..." ko sem govorila so se odprla vrata in fantje so prišli vn. Ko smo hodili do dekliškega doma sem se veš čas pogovarjala z Aleksejem o tem iz kje sem, kje sploh je Slovenija ..." Ko sem ga vprašala če ve kje je je rekel da severno od Grčije, začela sem se tako smejati da so me vsi čudno pogledali, ko pa sem Alekseju na mobitelu pokazala je je v resnici Slovenija se je smejal tudi on. Ko smo prišli do doma sva hitro stekli do sobe in pograbili torbi z zvezki in stekli ven. Seveda oni niso videli da sva tekli ampak so se vs čudili kako sva lahko tako hitri. Odšli smo v glavno učilnico. Na poti smo ugotovili da sta tudi Nils in Aleksej prijavljena v program v katerem bomo odkrivali London. No Lana me je pogledala in v slovenščini rekla " To je krivica, tvoj lepotec je na programu moj pa ne." " Usoda kaj kaj hočemo" sem ji odgovorila v slovenščini seveda. Fantje so naju čudno gledali saj naju prej še nislo slišali govorilti slovensko. "Kaj je rekla" je vprašal Philip." Ženske zadeve, vas fante že ne zanimajo" sem hitro odgovorila preden bi Lana izjavila nekaj neumnega." Mislim da govorijo o nas" je v nemščini odgovorila Aleksej" Smo želi si" sem mu odgovorila v nemščini. Vi fantje so me začudeno pogledali " Ti govoriš nemško ? " me je začudeno vprašal Aleksej " Ja, in tudi špansko, stric me je naučil, moja družina izhaja iz Nemčije. Tako da fantje nobenih neumnosti v nemščini, vse razumem" sem mu odgovorila in zadnji del namenila vsem. Vsi so se začeli smejati, in tudi midve sva se pridružili smehu. Prišli smo do glavne učilnice. Tam so bili vsi sedeži polni zato smo stali. Klicali so na po skupinah in odhajali smo na razporeditveni test. S fanti smo se zmenili da se vidimo med odmorom. Po testu smo se dobili za fanti. Ko sva hodili po travi pred šolo k fantom sem ravno razlagala Lani, kaj se bo na sporedi zvečer se je vame zaletel nek fant ki je tekal na okoli. Tako močno se je zaletel da sem padla točno v naročje ...
28. junij 2012
next ! začela sem brat zgodbico in mi je zlo všeč.
28. junij 2012
u52856
u52856
Sem vesela da ti je všeč, obljubim da bo nadeljevanje še danes.
28. junij 2012
u92032
u92032
next
zelo dobro pišeš
28. junij 2012
u52856
u52856
Tako močno se je zaletel, da sem padla točno v naročje Lukas. "A si v redu ?" me je vprašal po tem ko mi je pomagal da sem se postavila na noge. "Ja, v redu sem, samo zbil me je". Lukas mi je pokimal in rekel "Samo sekundo, in pridem nazaj", ok sem si mislila in gledala kako je odšel do fanta ki se je zaletel vame. Prijel ga je za rokav in ga odvlekel do mene. "No opraviči se temu lepemu dekletu ker si se zaletel vanjo." Ob z Lano sva samo bulili v Lukasa jaz pa sem zardela. "Lukas, saj ni treba" sem hitro govorila ampak me je prekinil "Ne, fant se mora opravičiti. No še vedno čakamo" "Oprosti" je izjavil v polomljeni angleščini. "Vse je v redu, samo pazi prav ?" Sem mu odgovorila sej sem se bala da bi Lukas od njega hotel lepše opravičilo. Lukas ga je spustil in fant je stekel stran. Lana me je samo pogledala in me če bi pogledi ubijali tudi ubila. "Kaj ? " Sem jo vprašala v slovenščini saj nisem hotela da bi fantje razumeli. "Rekla sem da je L moj" "Ja Lana vem sej se nisem vrgla po njem, verjetno bi tudi zate rekel da si lepa če bi ta tale fant podru " " No verjetno imaš prav, ampak moj je" fantje so naju samo gledali in potem je Aleksej izjavil "Vesta to ni fer, vidve imata lahko zasebne pogovore ker noben od nas ne govori slovensko, ti Sisi nas pa razumeš." "Rečmo samo da imate srečo ker vas Lana ne razume, to bi bile šele težave za vas." sem jim rekla v nemščini in vsi smo se začeli smejati samo Lana nas je gledala kot da smo padli z Marsa. Odmora je bilo prehitro konec in vrnili smo se v učilnico. In kot bi mignil je bilo na vrsti kosilo.
28. junij 2012
u52856
u52856
Hotela sem vam samo povedati da je ta zgodba napisana po resničnih dogodkih ki so se mi zgodili.
28. junij 2012
next ! nujno !
28. junij 2012
u52856
u52856
Ko smo stali v vrti nam je Dian razlagal katera hrana je užitna in katera ne. No noben od nas mu ni verjel dokler nismo zagledali delilnega pulta. Saj hrana na prvi pogled ni izgledala nagnusno ampak ko so ti je dali na krožnik je vse skupaj zgledalo kot da ti je negdo bruhnil v krožnik. Jak. Obe z Lano sva se odločili da bova hrano vsaj poskusili, velika napaka. Bila je zanič. Prvič v življenju sem videla Lano da bi pljunila hrano v prtiček, jaz sem jo na mojo žalost raje pogoltnila ampak več od enega grižljaja ni šlo. Opravičila sem se fantom ustala od mize in si odšla iskat poln krožnik lubenice in melone.
No jaz imam čudno navado, lubenico odrežem tko da ostane damo 2-3 cm rdečega "mesa" in samo to jem. Ker pa sva z Lano tako odličen par je po nekem naključju ogoče da ona je samo tisti del lubenice ki ga jaz ne, zato si lubenico vedno razdeliva. Fantje so naju gledali kot da sva nori ko sva si razdelili lubenico. "Kaj za vraga pa počeneta?" je na koncu izjavil Aleksej." Deliva si lubenico, Lana je samo zgorni del lubenice jaz pa samo spodni, preprosto" "Vi dekleta ste čudna" je še pripomnil. "No midve morava it ker se mora Lana še preobleč za London in odložit morava zvezke" sem rekla ampak Lana me ni poslišala samo strmela je v Lukasa." Lana gledaš kot tele v nova vrata, neki strmet pa premakni svojo kraljevo rit" sem jezno rekla v slovenščini fantje pa so me samo jezno gledali, niso marali ko naju niso razumeli. "Ja, ja že prihajam ne tečnari in bulila bom v kogar bom hotela " se mi je nazaj zadrla Lana. In vsi smo se žačeli smejati kot pečeni mački, zakaj ? Ker je Lana to povedala v angleščini in so jo fantje razumeli. Lane še nikoli nisem videla tako rdeče v obraz. Ko se je po parih sekundah zbrala je samozavestno vstala in samo rekla "Se vidimo kasneje, Sisi greva" in odšla. Fantom sem rekla samo še " Lana včasih ne pomisli kaj bo rekla, ona samo reče" in hitro odšla. Ko sva hodili proti domu je stalno ponavljala "Kaka sramota, kako se je to meni zgodilo, najraje bi se pogreznila v zemljo, srečo maš da nisem zbežala ..." ajajaj ta moja Lana. No popoldan smo odšli v Muzej Znanosti. Tam so nas razdelili v dvojice, ampak mešano. Lana je za par dobila Turka Edge, jaz pa agela Alekseja. Skoraj sem zakričala ko so povedali "Aleksej tvoj par je Elisabeth" AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA to to to to to samo to se mi je podilo po mislih. Dobili smo delovni list in dvojica ki ga bo najhitreje rešila bo dobila nagrado. " Moram te opozorit Alexsej jaz vedno zmagam na takih stvareh, pol lista ti rešim zdajle" " Super ampak kliči me Alex" iiiiiiii, hoče da ga kličem po vzdevku. "Ok, torej Alex odgovore na vprašanja 1,2,3,7,8,,11,15,17,18,20,23 poznam tako da najbolje da začneva na številke 4 razen če ti poznaš odgovor." " Misim da nam vprašanje 9,10,14 " "No supr jst sm odgovore že napisala, napiš še ti pa greva v Vesolski oddelek" " Ok, a mi posodiš pisalo ?" Ja, seveda" in takrat me je prijel da bi dobil svinčnik ampak vsaj jaz sem začutila tak čuden rahu električni tok ki je stekel med nama. Svojo roko je na moji zadržal še par sekund potem pa odmaknil, jaz pa sem zrdela"
28. junij 2012
next !
29. junij 2012
u92032
u92032
next
29. junij 2012
u89788
u89788
nextttttttt
01. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeext,..
zdaj sem jo prebrala in res je cool
01. julij 2012
u52856
u52856
Hitro sem pogledala stran in na srečo zagledala znak za Vesoljski oddelek, hvala bogu "Mislim da morava tja" sem iztisnila iz sebe in začela hoditi. Tako sva hodila do dvigala ker si mi ni dalo iti v 5. nadstropje po stopnicah. Ker je bil Alex par korakov za mano, sem se pred dvigalom hitro potipala po licih če sem še rdeča, na srečo so bila moja lica mrzla to pomeni nobene rdečice na licih. Hitro sem pritisnila gumb in vrata dvigala so se odprla, vstopila sva. Sedaj je on pritisnil gumb in vrata so se zaprla. Tišino je končal on" Kako ta toliko stvari veš, ne me razumet narobe ampak večina punc kot si ti jih zanimajo samo obleke in takšne stvari" "Kako to mišliš punc kot jaz" "Punc ki se zanjo uredit, lepih punc" kaj? Mi je pravkar rekel da sem lepa, spet sem zrdela "hvala za kompliment." samo nasmehnila sem se mu še. "Sta si z Lukasom blizu?" sem ga vprašala in videla da je njegov obraz postal žalosten "Ja, najboljši prijatelj nevem kaj bi brez njega" gledal me je kaj bom rekla sedaj "No potem mi boš na tole znal odgovorit, a je njemu slučajno všeč Lana ?" videla sem da se mu je na obrazu narisal nasmešek. "Ja všeč mu je ampak je oči vrgel še na eno drugo,všeč je Lani a ne ?" zvito se je nasmehnil "Ja, mislim da ji tole drugo ne bo všeč, ko je njej fant všeč ga hoče zase, konkurenci se ne piše dobro.". Vrata dvigala so se odprla izstopila sem zagledala moja nebesa, povsod so bili raketoplani, nisem si mogla pomagati potiho sem zakričala in gledala z odprtimi usti, Alex se je samo smejal. Hitro sem zaprla usta in odšla sva proti astronavtu saj je bilo vprašanje povezano z njim. Zabavala sva se in se veš čas smejala, in kot bi mignil sva končala v 10 minutah je bilo vseh 25 vprašanj odgovorjenih. Ko sva bila spet v dvigalu sva ugotavljala kaj bo nagrada. Ko sva prišla do učiteljev niso verjeli da sva že končala in do so odgovori pravilni ampak po tem ko so jih preverili so nama čestitali " Torej vajna nagrada je to da boš ti Elisabeth lahko boš ena od treh deklet na zmenku na slepo, če boš želela ti Aleksej pa boš fant na zmenku" "Imam tudi jaz izbiro?" je takoj v paniki vprašal " ne samo Elisabeth ker bomo punce lažje dobili" samo jezno je gledal v tla" no Elisabeth boš ena od deklet?" še preden sem rekla kar koli me je Alex prijel za roko in rekel "samo minutko nama dajte" in me odpeljal v kotiček kjer sva bila sama, globoko je vdihnil in začel govoriti v nemščini, verjetno za to da naju noben ni razumel.
01. julij 2012
neeeeeeeeeeeext ! pa hitro kr hočem vedet nadaljevanje.z vsakim nadaljevanjem je bolj napeto.:3
01. julij 2012
u52856
u52856
dobite danes zvečer en kratek delček
01. julij 2012
komaj ? okej.
01. julij 2012
u52856
u52856
" Vem da se bo tole ker te bom zdaj prosil zdelo čudno ampak prosim reci ja " sem ga prav slišala ? me je prosil da sprejmem nagrado? Od šoka sem bila tiho "prosim reči kaj? strašiš me" se je na koncu on oglasil. V sebi sem kričala ja ampak na glas tega nisem mogla reči vse kar sem izdavila je bilo " Ampak zakaj?" pogledal je v tla in mi potem končno odgovoril " Vidve z Lano sta edini punci ki ju poznam tukaj in nakoncu ne bi rad pristal na zmenku z neko noro punco" "Ampak zakaj jaz" "Tako si prijazna in simpatična" uradno bi rada razglasila da imam prisluhe in vrjetno tudi halucinacije, ne mogel pravkar reč da sem simpatična pred 10 minutami pa da sem lepa, ne ne to se meni ne, dogaja Lani že meni pa ne, malo sem ga še gledala potem pa izjavila ...
01. julij 2012
z vsakih delom je bolj razmurljivo.neext !
01. julij 2012
u52856
u52856
Malo sem ga še gledala potem pa izjavila "Nisem čisto prepričana da vem kaj počenem ampak naj bo" "Boš rekla ja?" na obrazu je imel ogromen nasmešek "Ja" "hvala, hvala, hvala" se je zahvaljeval in me objel. Po parih sekundah se je zavedal da me je pravkar objel in me izpustil iz objema in zelo zrdel. "Oprosti" se je opravičil "Vs je v redu" in odšla sva do učiteljev in jim rekla da bom sprejela nagrado. No ampak potem so nama povedali da ne smeva nikomur povedati da je bila to najna nagrada saj mora vse izgledati kot da je spontano. Dali so nama preostali dve uri prosto. "Kaj bi šla pogledat" me je vprašal "hmmm rada bi vidla košček Lune ki ga imajo tuki" "Spr, sam da pogledam kje je" odpru je zemljevid in nekaj časa gledal, ni se mi zdelo da bo kmalu kaj našel zato sem stopila do varnostnika in ga vprašala kje je in on mi j pokazal smer. Ko sem prišla nazaj do Alexa je še vedno strmel v zemljevid, potrepljala sem ga po ramenih očitno sem ga prestrašila saj je kar poskočil in se obrnil. " Ah samo ti si" "Ja koga si pa pričakoval, no v tej smeri je košček" "Kako pa ti to veš sej na zemljevidu ne piše?" "Vprašla sem varnostnika" "A, no greva. Kam gremo jutri ?" "Mislim da v London Eye" tako sva klepetala dokler nisva prišla do Koščka Lune, ko sem ga občudovala je mimo prišla Lana z njenim parom "Kaj pa ti v ta kemen strmiš kot da je iz Lune" začela sem se smejati tako močno da so me ljudje začudeno gledali "Lana ta kamen je iz Lune" "Veš kaj sem mislila, zakaj ne rešuješ lista?" "Rešen v 10 minutah" "Kaj, to ni fer midva sva šele na 2 vprašanji odgovorila" " Punci lahko v angleščini" je prosil Alex"Ok, no vidva kar naprej midva z Alexom imava prosto" "A zdaj smo že na vzdevkih" me je po slovensko vprašala "Ne fantaziraj prosim" sem jo samo prosila in se obrnila in žačela hodit proti oddelku za medicino "Kam zdaj je vprašal Alex ko me je dohitel" Mali bi pogledala v oddelek za medicino ker imajo menda odlično rastavo po tem pa kamor ti hočeš" "Supr greva z dvigalom al greva po stopnicah?" "Pejva po stopnicah" dve uri sta v njegovi družbi minili izredno hitro in ko sva se vračali k skupini so naju že čakali, takoj ko naju je Lana zagledala da se smejiva je na vs glas zakričala v slovenščini vsaj to " Sisi je pa zaljubljena" samo zrdela sm in ji nazaj zabrusila "Lana je pa mrtva če ne bo utihnila" samo grdo me je pogledala. Učitelji so razglasili naju kot zmagovalca in povedali da sva končala v 10 minutah zato sva si prislužila grde poglede. Potem so povedali da moramo iti saj se bo zmenek na slepo kmalu začel. Midva sva se samo spogledala in se začela sejat. "Se vidiva na odru" "By" tako sva se poslovila
02. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
cool zgodba
ti bi mogla pisat knjigo,... tako dobro pišeš.
02. julij 2012
u52856
u52856
hvala, sej je pišem eno mam pa že napisano
02. julij 2012
neeeeeext!!!!
02. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext !
02. julij 2012
u52856
u52856
Lana me je že zvlekla stran in zahtevala poročilo dveh ur ki sva jih prebila skupaj. Ko sem ji vse razložila je bila besna "Kako ej to mogoče, tebi je že drugi fant danes reku da si lepa meni pa niti en" "No imam pa še eno novico" "Kaj bo pa zdej'?" "Lukasu si všeč, mi je Alex potrdu" "Ha sem vedala, če je pa tak piki." "Sm da si ti zadovolna Lana" " No kaj boš oblekal za na zmenek na slepo?" jo je takoj zanimalo "Lana sej ti veš da je danes samo izbor, danes dejansko ne bo zmenka, tri punce bodo dal na oder in on bo mogu glede na odgovore na njihova vprašanja izbrat eno s kero bo šel na zmenek" "Vem kaj se bo dogajalo no" In te debate je bilo konec. Z Lano sva počasi odšli proti dvorani čeprav je bilo do Zmenkov še 40 minut. Na poti do dvorane sva srečali Lukasa ampak Alexa ni bilo z njim ."Hey punci" naju je takoj pozdravil Lukas, jaz sem bila raje tiho saj sem bila slabe volje zaradi najnega prepirčka prej, razmišjala sem kje je Alex. Čez nekaj časa me je Lana zbudila iz misli in rekla da ji bo Lukas pokazal nek del šole"Prav jaz grem do dvorane" hotela sem biti malo sama ker je bilo do Zmenkov še pol ure sem se usedla na travo in gledala sončni zahod, iz torbe sem privlekla zvezek v katerega sem pisala svoje pesmi, tako sem strmela v sonce in napisala nekaj verzov ko je nekdo prisedel.
02. julij 2012
u68138
u68138
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxt!
o lepo to da pišeš knjige
kako bi bila vesela če bi jo lahko prebrala
02. julij 2012
neeeeext !
02. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg