Forum
V tej temi bo veliko ljubezni,poljubov... Še mnogo tega

Odgovori na vprašanja

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. maj 2013
V Los Angeles je po sijalo sonce moje sobe, bila sem še zaspana a sonce je tako opekalo, da nisem morala več zaspati. Ko sem vstala sem šla v kuhinjo mama je ravno pripravljala zajtrk za mojo mlajšo sestro in očija. No seveda me je vprašala če bom zajtrkovala odgovorila sem ji, da bom prosim. Ko sem pojedla sem mamo vprašala če grem lahko s frendico ven. Rekla je ko,ker hočem. Lara me je poklicala in vprašala če mi mami dovoli odgovorila sem ji da mi.
2 nexta pa nadaljujem
11. maj 2013
neext
12. maj 2013
1 next
12. maj 2013
nadaljujem?
12. maj 2013
okej nadeljujem...
12. maj 2013
Lara je prav kar pozvonila na vrata. Ko sem ji odprla sem se je tako v strašila ker je plenila name njena psička Skopi Lara se je tako v strašila, da mi rekla uprosti res uprosti, ko sva šle ven sva me je moja mlajša sestra Gaja klicala na telefon rekla je, če jo lahko peljem k sošolki rekla sem ji, da pridem čez pet minut. Nekaj nama je sledilo a ko sva se obrnila se je nama je skrilo...
1 next pa nadeljujem
12. maj 2013
next
12. maj 2013
next
12. maj 2013
okioki nextam
12. maj 2013
Ko sva prišle domov seje skrilo v gozd. Z Laro sva se zmenili, da gre ona pogledati kaj je in jaz po Gajo. Lare dolgo ni bilo iz gozda, Gaji sem pa rekla, da naj malo počaka. Ko sem šla tja ni bilo nikogar malo sem se ozrla in zagledala Laro, povabila me je tja in rekla čisto potihem da naj bom tiho. Videli sva veliko mačk vseh barv tudi reševalne! Potem pa še pse z nama so bili zelo prijazni Lara se je spomnila in me vprašala '' Veš kje je moja psička Skopi?'' Rekla sem ji da sem jo odpeljala k Gaji.
3 nexte pa nextam
12. maj 2013
neext
12. maj 2013
še 2 al pa vsaj 1
12. maj 2013
Potem sva vsakega pobožali potem pa odšli Gajo sva peljali h njeni sošolki. Potem se je Lara ustavila pred eno hišo, vprašala sem jo kaj je rekla je, da tuki živi nejn fnt pol pa sva šle mu pozvont pa je odpru. Pol k je zagledu Laro jo je takoj objeu pol naju je povabu not pa je biu tm še en ful luškan fnt pač Lara je svojga fanta Nika uprašala če lah pridejo vsi 3 h njej domou in reku je da lah. Pol k smo pršli h Lari domou je ona rekla da bodo njeni starši z Nijinimi(z mojimi) odpotoval in da se že prpraulajo. No in tko jst čist hepi pol sm poklicala Gajo, da lah pride čez kšn en tedn...
1next
12. maj 2013
okej še mal bom
12. maj 2013
No in pol sta se Lara pa Nik poljubljala v moji sobi jst pa sm se pogovarjala s tem fantom
fn:un fnt
js:jst Nina

js: kako ti je ime?
fn:am Justin pa teb?
js:am Nina
fn:ful si lepa Nina
js:hvala ti tud
fn:a bi bla moja punca
js: ja bi
fn: a bova fnt pa punca plissss?
js:jaaaa!
No in pol tko sva se pogovarjala pol pa še poljubila. Rekla sm da moram po mojo tamlajšo sestro, lah greš tud ti da mi nau dougčas No in pol k je tamala Gaja utprla sm obadva predstaula :

No Gaja to je Justin
A Justin biber?
Am ne...
No in pol je Gaja hodila pred nama z Nikom in pol sva se pač poljubljala in pol je Gaja pogledala nazaj...
kaj mislte da se je zgodil? 1next pa nadaljujem...
12. maj 2013
neeext
12. maj 2013
OKEJ NEXTAM
12. maj 2013
In pol se je tko smejala pa je bla tok vesela da je zakričala: MOJA SESTRA MA FANTAAAAAAAAAA! In pol tko midva z Justinom mal čudn pogledava. In pol naju objame pa reče od kdaj pol pa Justin od dans
12. maj 2013
nekt
12. maj 2013
pol nextam byby
12. maj 2013
next next next prosim
12. maj 2013
nextam
No in pol smo tko šli z Laro, Lukatom, Gajo in Justinom šli na sladoled. In tko mami me je klicala da bo rodila kr je noseča ( mal je čudn :/ ) In pol sva šle z laro v BTC in tm sva zagledale dva kužija k ga je en spustu, pol sva šle po niju in odpeljale k veterinarju. Veterinar pa je rekel da ga bodo pregledali če sta sploh kastrirana. Če pa nista ali ne bodod najdli lastnika ju lahko obdrživa...
3 nexte pa nextam
13. maj 2013
Uppsss... pomota Nik mu je ime ne Justin un del 5 spustite
13. maj 2013
No smo šli na sladoled, v trogovino in kupil mafine. Mami me je klicala in rekla, da sem že dovolj samostojna da lahko že sama zase skrbim, ker sem že stara 20 let. No in pol sm to jst povedala Niku, pol pa je reku, da bova zgradila hišo in to je trajal kšnih 8 tednov in je bla zgrajena in pač jst sm po kšnih 3 tednih zvedla da sm noseča. Pol k sm to povedala Niku je biu ful veseu in tko po devetih mesecih sm rodila fantka. Tko ful sm bla veselaaa! No in Nik me je zasnubiu in tko jst sm bla še bl vesela in pol k je zrastu in je biu 15 str je hotu met mlajšo sestrco in želja se mu uresnič dobiu je mlajšo sestrco in tok je biu veseu da ji je dou za jest, ji brou pravlce in jst sm bla tokkkkkk vesela in pol se jst spomnm na Laro pa Lukata pa mami pa očija in jst rečm Niku da morva obiskt njih mal in smo šli vsi 4 in tko Lara je mela z Lukatom enga čis mejhnga dojenčka pa eno punco staro 15 uuuu koklk so se med sabo razumel k so odraščal In pol smo šli mal vn v naravo pa v bazene in pol je še moj brt pršu k sm čist pozabila da je bla moja mami noseča in pol sm ga uprašala kako mu je ime? Reku je da Justin in tko jst sm ga objela pa se upravičla, da me ni prej vidu in jst uprašam Justina kje je Gaja? In reče, da pride hmal. In res Gaja pride čez 5 minutk. Ko me je zagledala me je objela in reče veš mamo že vsi svojo družino tud Justin najin brt In vse sem povabila na prijateljskodušinsko zabavo!!!! Usi so bli veseli božal so kužka (dva) In pol še od Justina punca pride pa od Gaje fnt Jason. Tko smo se zabaval pa to pol pa...
konec! Pošlte mi sporočilo če hočete da napišem še kšno
13. maj 2013
hec hec ni še konec!
15. maj 2013
NEXT?
18. maj 2013
next
18. maj 2013
OKI VSJ ŠE 3 NEXTE!!
hvala
23. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani