Forum
u145095
u145095
Bil je prvi dan šole. Dobili smo novega učenca alexa,in učiteljica ga vpraša,kam se bo vsedel.
Alex ,se je vsedel zraven mene,in me vprašal kako mi je ime. Odgovorila sem mu ,ime mi je Alya ,med poukom, me je skoz gledal. Vprašala sem ga:
jaz: zakaj me že celo uro sam gledaš
alex: ker si mi full všeč
jaz: aha
alex: jaaaaaaa
Bilo je konec pouka,in smo lahko šli domov. Šla sem v garderobo,se obula in oblekla,med tem pa pride do mene alex,in me vpraša:
alex : se lahko danes zvečer ob 19:00 uri dobiva ,pred šolo
jaz: nvm vrjetno ,mi starši ne bodo pustili da se dobiva
alex: zakaj ? če si pa tako lepaa
jaz: ker mi ne pustijo ,da bi imela fanta
alex: aha,a mi daš potem vsaj telefonsko tvojo
jaz: seveda 031 276 385 mi daš zdaj še tvojo
alex: 041 573 798 izvoli te danes pokličem,da mi boš povedala če ti pustijo
jaz: prav
alex: kdaj te lahko pokličem
jaz: pokliči me okoli 18:00 uri takrat so že starši doma, in jih bom lahko vprašala
alex: okej zmenjeno
jaz: no zdaj moram ,pa iti domov adijo
alex: okej adijo
ko sem odšla domov,sem med potjo razmišljala v alexu. Mal, sem se v njega zaljubila in zelo mi je všeč. ko pridem domov,sem šla v svojo sobo in naredila nalogo. Ko naredim nalogo peljem ven svojega psa po imenu Chili. Potem ko prideva domov z Chilijem, mi pozvoni moj mobi.
kliče me mami in se oglasim. mami me prosi če lahko dam makarone kuhat.
In ji odgovorim ja lahko mami in mami se mi zahvali, ker bo pozno prišla domov.
Nzk mami in mami vprašam:
jaz: mami te lahko nekaj vprašam ?
mami: seveda kaj pa ?
jaz: am strah, me je vprašat
mami: daj že ,ker se mi mudi
jaz: okej danes smo dobili novega učenca po imenu alex ful je lep, in se bi rad dobil z mano danes zvečer ob 19:00
mami: ja in
jaz: ja a se, lahko danes dobim z njim prosimm prosimm
mami: ne najprej ga moram spoznati potem se bomo pa naprej zmenil okej
jaz: pa zakaj si taka vedno hočeš ,da nekoga iz moje šole spoznaš, to ni fer vse punce na moji šoli imajo že fanta ,sam jaz ga nimam
mami: me nezanimajo druge punce, ti si moja hčerka in moram paziti nate,da se ti kaj ne bo zgodilo ker ljudje smo različni
jaz: joj mami sej nisem več stara 10 let ampak, sem 15 pa znam že sama paziti nase, daj mami prosimm zelo ti bom hvaležna, če mi boš pustila da se dobim z alexso,pa lahko se bi vsaj spremenila mal prosimm
mami: neee pa pika jutri ga povabi domov ,da ga spoznam prav
jaz: okejj
mami: zdej moram pa naprej iti delat se vidive doma čav
jaz: okejj čav
Ko se neham z mami pogovarjat odložim mobi na mizo,in si skuham makarone z vegeto.
Makaroni ,so se že skuhani. Začnem jih jesti, ko mi zazvoni spet telefon se oglasim :
jaz: halo
alex: hey alya tuki alex
jaz: ooo alex
alex: si se zmenila z starši
jaz: ja z mami ker z obema ne živim,ker mi je oči umru nažalost
alex: ojoj bogaaa,in kaj si se zmenila z mami
jaz: ne dovoli mi da se dobiva danes rekla,mi je da te bom mogla povabit k men domov da se spoznaš z mojo mami a boš lahko jutri prišel okoli dopoldne ob 11:00 uri
alex: škodaaa ja lahko jutri pridem
jazkej jej
alex: okej jutri ob 11 uri zdaj moram pa iti nalogo delat ker mi starši že težijo čav čav mwaaa
jaz: okej čav čav mwaa
in, ko se nehava pogovarjat odložim mobi na svojo posteljo in iz omare vzamem pižamo,spodnje perilo in brisačo. Šla sem v kopalnico zaprla vrata brisačo,pižamo in spodnje perilo jih odložim na pralni stroj. Po tošeranjem se oblečem odprem vrata in grem do svoje sobe ura je bila 8 zvečer olegla ,sem se v posteljo si naštimala bodilko ko zaslišim odklepanje vrat. Domov je prišla mami stekla ,sem do nje in jo pozdravim živjo mami rekla ,sem ji da bo jutri prišel alex k nama na obisk mami reče super rečem ji nazaj jaa in ji zaželim lahko noč. Stečem nazaj v svojo sobo in se oležem v posteljo se pokrijem, in še malo razmišljam v alexu potem pa zaspim.
jaz:

alex:

mami:

moj pes:

Jutri nadaljujem rabim 5 nextov
15. november 2013
u153117
u153117
next
15. november 2013
next
15. november 2013
u145095
u145095
še 3 nexte
15. november 2013
u148477
u148477
next
15. november 2013
next
16. november 2013
u145095
u145095
še 1 next
16. november 2013
a to je resnična zgodba??'
16. november 2013
next
22. november 2013
u145095
u145095
Ko mi zjutraj zazvoni budilka vstanem grem do omare se oblečem potem grem v kopalnico si zobe umijem naličim grem iz kopalnice ven, in se obujem vzamem torbo in odidem v šolo.Ko pridem v šolo grem v garderobo se preobujem vzamem torbo in grem v svoj razred.V razredu so me že čakale prijateljice, in smo se malo pogovarjale v fantih. Potem so prišli še fantje v razred in naša učiteljica. Potem se vsi vsedemo v klopi in začnemo z našim poukom.Po končanem pouku me Alex vpraša :
Alex: živjo Alya kako si ?
Alya: ooo živjo super pa ti ?
Alex: tudi sem super neki ti moram povedati
Alya: kaj pa ?
Alex; danes ne morem iti k tebi na obisk ker se moram full učit fizko, saj veš da jo čez 3 dni pišemo
Alya: ja sej, jaz se jo tudi moram učit fizko okej bom mamici povedala da danes ne moreš k meni
Alex: soryy res lahko pa pridem v soboto, če ti bo mami pustila
Alya: np okej jo bom vprašala pa te pol pokličem ok
Alex: okej, zato ker te bi res nekam ven povabil
Alya: ooo kako lepo od tebe z veseljem bi z tabo šla ven sam je odvisno od mami, če mi bo dovolila, ej zdaj se mi pa mudi domov da nebo mami skrbelo lepo se imej čaww
Alex: okejj pol me pokliči čaw čaw
Alya: bom bom čaw
Alex: ok čaw

sory ker je kratek next moram nekam it jutri nadaljujem

rabim 5 nextov
23. november 2013
u152390
u152390
Next
23. november 2013
u148477
u148477
next
23. november 2013
u152390
u152390
next
23. november 2013
u155895
u155895
next
23. november 2013
next
26. november 2013
u145095
u145095
ko se posloviva grem hitro proti domu. Pred hišo me čaka mama,jo pozdravim in se ji opravičim ker ni sem bila po pouku že doma. Mami me vpraša:
mami: Zakaj; nisi mogla že prej pridet domov?
jaz: Mami oprosti, samo sem se z alexom menila
mami: Aha ,kaj sta se pa menila ?
jaz: Menila sva se za drugi dan da pide k nama ker danes ne more, ker se more fiziko učit tko kot jaz
mami: Aha ,in kdaj zdej pride k nama,če danes ne more
jaz: Am v soboto,a bo lahko prišel mami pliss
mami: Ja v soboto lahko pride
jaz: Okej hvalaa mami full ,te mam rada
mami: Nzk jaz ,te imam tudi zelo rada,no zdaj se pa pojdi učit okej
jaz: Okej mami
Ko se z mami nehave pogovarjati gem v svojo sobo in najprej naredim domačo nalogo.
Ko jo naredim se grem učit fiziko. Fiziko sem se učila 2 uri. Grem v kuhinjo nekaj pojesti ker sem bila zelo lačna . V kuhinji me je čakala mami in me spet vpraša:
mami: Kaj,si se že naučila fiziko ?
jaz: Am nekaj že znam ,ne pa še vse jutri bom se naprej učila fiziko za danes imam
dovolj
mami: Prav kar odpoči si malo pa jutri se res naprej uči fiziko ,da bo dobra ocena
jaz: Ja mami, res se bom jutri naprej učila fiziko, bom se potrudila ,da bo res dobra
ocena
mami: Okej zdaj,pa pojdi jest
jaz: Okej
Ko se najem, si z mami ogledave film grozlivke. Med tem mi zazvoni telefon klicav me je Alex in me vprašal :
Alex: Hej pozabila ,si me poklicat
jaz: Hej soryy ,sam sem se mogla full učit pa nalogo sem imela veliko soryy res
Alex: np sej jst isto sem mel ful naloge pa tud sem se full učil
jaz: Aha okej a potem mi oprostiš
Alex: Ja seveda, da ti oprostim ,a sta se z mami zmenile a lahko pridem v soboto ali ne ?
jaz: Ja ,sva se zmenile lahko prideš v soboto
Alex: Jupiii!! okej kdaj ,pa naj pridem ob kateri uri
jaz: Pridi okoli 11 ure ,bo to kull
Alex: Okej ,ja bo kull
jaz: Ok ,ej morava se nehat pogovarjat ,ker se mi bo mobi ugasnil ,zato ker ni nafilan dovolj, lepo se imej se jutri vidiva v šoli čav čav mwa mwa
Alex: Okej hvala enako čav čav mwa mwa
jaz: Nzk čav
Alex: Čav
Ko se neham z alexom pogovarjat gledam z mami naprej grozlivko.
Potem je bilo filma čez 3 ure konec in je bila ura že 21:00 rečem mamici lahko noč ona mi nazaj zaželi lahko noč . Stečem do kopalnice si umijem zobe se oblečem v pižamo,grem do svoje sobe si naštimam bodilko ob 7:00 uri ,da me zbodi. Se oležem v posteljo in v trenutku zaspim.

rabim 6 nextov in nadaljujem
26. november 2013
u148477
u148477
neext
26. november 2013
u155895
u155895
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
27. november 2013
neeexxt
27. november 2013
next
27. november 2013
next
27. november 2013
u154929
u154929
next
27. november 2013
next
27. november 2013
u152356
u152356
next nujnoooooooooooooo
27. november 2013
neeexxttt <33
27. november 2013
Next!!!Maš že več kot 6 nextov
27. november 2013
pohit
27. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxx
+ nova bralka
27. november 2013
u145095
u145095
Ko me zjutraj zbodi bodilka ob 7:00 uri vstanem se hitro oblečem in grem spet do kopalnice. V kopalnici sem si umila zobe,naličila in počesala. Ko si, vse to že naredim stečem do svoje sobe vzamem torbo in hitro odhkitim v šolo. Ko pridem v šolo grem do garderobe se preubujem v copate in grem do razgreda. V razredu me je čakal samo Alex malo čudno sem pogledala, zakaj je samo on v razredu.
In ga vprašam:
jaz: Hej Alex zakaj si samo ti v razredu ?
Alex: Hej Alya, ker ti moram eno darilo dati in sem jih prosil če lahko vzunaj počakajo ker nočem da vsi vejo da sem ti darilo dal
jaz: Aja kakšno darilo pa imaš zame
Alex:Verižico z srčkom sem ti kupil izvoli, samo zate ker te imam najrajši
jaz: Ooo hvalaa te ga nikoli nebom pozabila jst te imam še 100x bolj rada kar poljubila ,te bi
Alex: Nzk sej me lahko poljubiš ker jaz bi tudi tebe poljubil
jaz: Res
Alex: Jaa ress
jaz: Potem se pa dajva če hočeš
Alex: okej Mwaaa mwaaa slatke usnice imaš
jaz: Mwaaaa mwaaaa ti tudii
Alex: Okej zdaj pa dosti da nebo kdo vidu okej
jaz: Okej
Alex: Pazi grejo raje se vsediva v svoje mesto in počakiva okej pa nč ne povej kaj sva delala, zdaj kot da nič ni bilo oki
Jaz: okej bom tiho kot miška hahaha
Alex: Okej hahaha
In ko pridejo še vstali učenci se usedejo v klopi in vsi skupaj čakamo na učiteljico. Ura je bila 8:00 ko vstopi v učilnico naša učiteljica in nas vpraša ,če smo se vsi naučili fiziko.
Vsi smo ji odgovorili jaa in nam da teste za oceno. In ko vsem razdeli teste začnemo pisat. Test smo pisali 1 uro,ko ga vsi nehamo pisat smo lahko nesli do učiteljice in učiteljica je vse teste pregledala, da je videla če je vse izpolnjeno.
In je nam rekla ,da bo danes pregledala teste in jih ocenila jutri jih pa nam vrne nazaj.
Ko je bilo pouka konec smo lahko šli domov. Preden grem iz razreda rečem alexu za šepetam na uho:
jaz: Hvalaa še enkrat za verižico
Alex: Nzk miška hehehe mwaa
jaz: Mwaa mucek hehehe zdaj moram pa iti počasi domov lepo se imej čaw čaw
Alex: Okej čaw čaw
jaz: čaww
Ko grem iz razreda ven se še malo ogovarjam z prijateljica in potem gremo skupi domov.
Ko pridem domov sem poklicala chilija. Ko me je chili slišal je pritekel do mene me polizav po roki, ker je bil zelo vsel ker sem prišla domov. Ko zapnem chilija ga peljem ven na sprehot. Po sprehodu z chilijem mu naštimam pasjo hrano in vodo,grem do svoje sobe naredim nalogo. Po nalogi grem v kuhno nekaj pojesti,ko pojem grem na svoj računalnik poslušat muziko. Minili sta že 2 uri,ko v mojo sobo vstopi moja mami in me prestraši.
jaz: živjo mami prestrašila si me
mami: živjo oprosti Alya ne bom več okej
jaz: Okej mami
mami: A ste danes pisali fiziko
jaz: Jaa
mami: In kako ,ti je šla fizika
jaz: Kar dober, mi je šla fizka
mami: okej, sam da je šla
jaz: Jp
jaz: Mami jaz bom zdele šla pod tuš pol pa počasi spat, da nebom jutri zaspana v šoli
mami: okej potem pa kar pojdi po tuš pa spat saj jaz bom tudi počasi, šla spat ker sem tudi jaz zelo utrujena potem ti pa želim lahko noč
jaz: prov mami lahko noč
Ko gre mami v svojo sobo se vleže sam v posteljo in že zaspi. Jaz si pa vzamem pižamo grem hitro pod tuš,se stuširam obrišem in oblečem v pižamo. Stečem hitro do svoje sobe se uležem v posteljo pokrijem in zaspim.

rabim 8 nextov
Kako se vam zdi zgodba ?
27. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg