Forum
Sem Jessica Olsen, ampak vsi me kličejo Jessie ali Jess.

Hodim na dekliško šolo Westlake in živim v hotelu Plaza – v Los Angelesu, seveda.
Moja mati je Loreen Olsen, zelo slavna in najbolj zaželena notranja opremljevalka na svetu. To pomeni, da je ves čas na poti in ima zame zelo malo časa.

Še dobro, da je tu Venetia Smith,nekoč moja varuška, trenutno pa nekakšna gospodinjska pomočnica. Ona vedno poskrbi za vse. Včasih se sprašujem, le kaj naj bi jaz počela brez nje.

next??
05. junij 2013
u136908
u136908
Neeeeeexxt
05. junij 2013
kak objaviš forum
05. junij 2013
NEXT
05. junij 2013
next
05. junij 2013
u102137
u102137
next
05. junij 2013
neeext
05. junij 2013
neeext
05. junij 2013
»Jessie.«
»Ne, samo še nekaj minut.« Sem zamomljala napol v spanju in se obrnila na drugo stran.
»Imam novico zate.«
»Kakšno?« V trenutku sem bila zbujena. Venetia se je le namuznila in odšla iz sobe. Čez nekaj sekund sem se iz postelje pognala v kuhinjo in jo gledala z velikim pričakovanjem.
»Najprej se uredi.« Pomignila je proti moji pižami.
»Daj no! Povej mi!«
»Jessica! Rekla sem ti, da se najprej uredi. Povedala ti bom pri zajtrku. In ne obnašaj se kot majhna, razvajena punčka. Najbolje, da še cepetati začneš.« Vsa užaljena sem se odvlekla v sobo in se oblekla v šolsko uniformo. Nato sem hitro odšla v kopalnico in opravila še ostala jutranja opravila.
Sedla sem k zajtrku in oči zapičila v Venetio.
»Tvoja mati je klicala.« Je rekla in mi vzela vse zanimanje.
»Aham. In?«
»Kot veš se ti popoldne začnejo poletne počitnice. In Loreen je mnenja, da bi lahko nekaj časa preživela z njo v Rimu.«
»Ah. Nekaj časa oziroma kar celo poletje. Skupaj pa bova od vsega le 48ur. Saj veš da vedno da svoji karieri prednost.«
»Daj no, Jessie. Ne bodi tako stroga do nje.«
Pred hotelom se je zaslišalo trobljenje mojega prevoza - limuzine. Čez ramo sem si obesila torbo in stekla po hodniku. Zadnje grižljaje vaflja sem pojedla kar na poti ven.
»Dobro jutro, gdč. Olsen.«
»Dobro jutro, G. Torres.« Nasmehnila sem se vratarju in sedla v limuzino.

[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKRPDjbimJSNEe0FuP3LonWki-gwl_Uj5JuOjL5dytt5sHV8EU[/img]

Čez nekaj minut se je ustavila pred šolo. Pogledala sem se v ogledalce in uredila še zadnje detajle, kajti modna kraljica mora biti vedno popolna.
Voznik mi je kot ponavadi odprl vrata in mi podal roko, da sem lažje zlezla ven.
Sprehodila sem se po šolskem dvorišču in poskušala prezreti jutranji direndaj. Občasno sem se ustavila in s kom spregovorila nekaj besed, da me ne bi imeli za vzvišeno.
»Jessie, ne boš verjela kaj!« Do mene je pritekla Beth Dawson in me navdušeno gledala. Saj ne, da bi se ne vem kaj družila z njo, ampak odkar se je Amy odselila z njo preživljam nekoliko več časa. Saj je zelo v redu oseba in je ena redkih, ki ji ne pade na pamet, da bi me kakorkoli izkoriščala. Ima le eno slabost – nenehno čeblja, kar je ponavadi prav vsiljivo in ravno zaradi tega sem že večkrat razmišljala o tem, da bi se nehala družiti z njo.

»Kaj?« Sem vprašala s kar največ zanimanja, ki sem ga ta trenutek imela.
»Resnično ne boš verjela! Brian me je končno vprašal, če bi hodila z njim!«
»Saj to je perfektno! Čestitam!« Hlinila sem navdušenje in se delala, da me je presenetilo.
Mi o volku … Kar od nekod se je pojavil Brian. Namenil mi je zaljubljen pogled in poljubil Beth.

»Kako srčkana sta skupaj! No, grem sedaj. Se vidimo!« Zadovoljna sama s sabo sem odšla v učilnico, saj je do zvonjenja manjkalo le še nekaj minut.
Na poti se mi je pridružila Rebecca Brown in mi hitela poročati o najnovejši "vroči" novici. Kot kaže, bomo naslednje leto dobili novo sošolko.
Le katera družina je tako neusmiljena do svoje hčere, da se gre preselit ravno zadnje leto šolanja? Lahko bi bili obzirnejši in bi počakali na njeno maturo.

Rebecca:

next?
05. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
05. junij 2013
u137156
u137156
neextaajj
05. junij 2013
neeeeeeeeeext
05. junij 2013
u120926
u120926
Next
05. junij 2013
u102137
u102137
next
06. junij 2013
Po pouku sem v svoji garderobni omarici našla listek s sporočilom.
»Jessie! Kaj si misliš o sprehodu po plaži, kinu in večerji? Ob 17h na plaži, pri skalah.
P.S.: Ne pozabi na kopalke.«
Ponavadi ne sprejemam vabil na zmenke, ampak ta fant ima enako predstavo o popolnem zmenku kot jaz. Le kako naj zavrnem povabilo na moj sanjski zmenek?! O takšnem zmenku sanjam že odkar sem se v osnovni šoli prvič zaljubila. Ampak to je že druga zgodba.

Kar naenkrat se je ob meni pojavil Brian.
»No, a si že razmislila o nama? Ne vem, če bom lahko še dolgo zdržal z Beth. Ženska me spravlja ob živce!«
»Pravzaprav še razmišljam. In glede na to, da grem kmalu v Rim, boš moral Beth prenašati še kar nekaj časa. Vse je odvisno od tega, kako močno si me želiš.« Iz omarice sem pobrala še zadnje stvari in jo zaprla. Obrnila sem se na petah in odšla stran.
Le kako je tako naiven, da misli, da bom razmišljala o zvezi z njim? Še na misel mi ne pride. Jaz, njegovo dekle?! Med vsemi, ki jih lahko dobim, da bi si izbrala ravno njega? Pa kaj še!

Verjetno kdo izmed vas ni dojel, kaj se dogaja, zato sedaj, ko se peljem domov, sledi razlaga.
Brian je eden izmed tistih, vame zatrapanih bedakov. Po naključju je med mojim pogovorom z Beth beseda nanesla na fante in mi je povedala za svojo zaljubljenost v Briana. Dobila sem izvrstno idejo, kako bi ju lahko spravila skupaj, sama pa bi se znebila enega izmed številnih oboževalcev.
Odšla sem do Briana in mu rekla, da bom razmislila o nama, če začne hoditi z Beth. Čeprav mu ni bilo do pretvarjanja pred njo, je zaradi upanja, da bova kdaj skupaj, brez omahovanja sprejel. Glede na to, da je Beth zelo v redu, če odštejemo njeno regljanje, bi se lahko kar kmalu zaljubil vanjo, name pa pozabil.
06. junij 2013
u136908
u136908
Neeeeeeext
06. junij 2013
neext
06. junij 2013
nweeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxt!!!!
06. junij 2013
u120926
u120926
Next!!
06. junij 2013
next
07. junij 2013
neeeext + nova bralka
07. junij 2013
next
07. junij 2013
predn nextam, najprej mal oglaševanja:
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-~-summer-2013/56343/
~ moj 1. top model, zaželjen je da se prijavte, ampak odločitev je vaša
07. junij 2013
u98059
u98059
NEXT
07. junij 2013
Prišla sem domov, vase hitro zmetala kosilo in se odšla urejat. Razmetala sem celo garderobo in si na koncu oblekla rožnate kopalke in prav tako rožnato oblekico. Nežno sem se naličila in razpustila lase. Za piko na i sem se poškropila s parfumom Black Star.
Vzela sem torbico, dala slušalke v ušesa in se kar peš odpravila proti plaži.

https://www.polyvore.com/cgi/set?id=84811259

K skalam sem prišla nekaj minut prej. Sedla sem na eno izmed njih in čakala svojega princa na belem konju.
Iz nenada sem na svojih ramenih začutila roke. Sunkovito sem se obrnila in se zazrla v zelo znan obraz. Lahko bi si mislila.

»Amy!« Močno sem jo objela in od sreče bi najraje skakala do neba.
»Jessie! Tako sem te pogrešala.«
»Zagotovo ne tako, kot sem jaz tebe. Prepričana sem, da imaš veliko novih prijateljev, medtem ko imam jaz le kup utrujajočih oboževalcev. S tvojim odhodom ni bilo nič več enako. Kot bi s teboj odšel tudi velik del mene. Kar čez noč sem izgubila najboljšo prijateljico in vedno, ko sem hotela kaj spraviti iz sebe, sem pomislila nate, daleč proč. Ti si edina, na katero lahko računam v kakršnikoli situaciji.« Sem kar blebetala in po licih so mi polzele solze. O, bog, saj sem še hujša od Beth!

»Pridi sem, ti nora ženska!« Tudi v njenih očeh so se pojavile solze in znova me je močno objela.
»Če misliš, da je bilo meni lahko, si se močno zmotila. Tukaj sem tik pod vrhom družbene lestvice, tam pa sem bila čisto na repu. Še celo pod piflarji! Vsak dan sem domov prihajala nesrečna in vedno, ko sem potrebovala pogovor, te ni bilo ob meni. Preko interneta sem ti zlahka prekrila moje težave. Saj vem, da ti ne bi smela, saj si moja najboljša prijateljica, ampak nisem hotela, da bi se obremenjevala zaradi mene. S tekom leta je postajalo vedno boljše. Dobila sem celo neko prijateljico Stephanie, ki pa je na žalost največja zguba na tisti bedni šoli, kamor se mi na srečo ne bo treba nikoli več vrniti.« Čez obraz se ji je razlezel širok nasmešek in kar nisem mogla dojeti njenih besed.
»Znova boš tu?« Sem kar bleknila, saj sem si tako močno želela, da bi bilo res.
»Ja. Mati je ugotovila, kako nesrečna sem tam in je prosila za svojo staro službo, šef pa jo je brez pomislekov sprejel nazaj.« Končno se je vse postavilo nazaj na svoje mesto. Na "zmenek" me ni povabil kakšen fant, ampak Amy (kar bi seveda lahko že pričakovala, glede na to, kolikokrat sva se pogovarjali o popolnih zmenkih). In nova sošolka naslednje leto le ni tako nova, kot vsi mislijo, saj se je na našo šolo vrnila moja predraga prijateljica. Če to življenje ni lepo!
07. junij 2013
next
08. junij 2013
še 2??
08. junij 2013
next
next
08. junij 2013
hahah okjj, nej ti bo čakj mal
08. junij 2013
»No, bova kar stali tu? Mislim, da je bilo v sporočilu omenjeno tudi plavanje.«
»Res je.« Se je zarežala in iz torbe potegnila svojo brisačo.
Namestili sva se na mivko ob skalah in z roko v roki stekli v vodo.

Do sončnega zahoda sva uživali na plaži in se pogovarjali o preteklem letu. Šele sedaj, z Amy ob sebi sem začutila, da se je končno začelo poletje.
Odločili sva se, da bova kino kar preskočili in se odpravili naravnost v McDonald's.
Ko sva pojedli vsaka svoj pomfrit, sva odšli k meni.

Odprla sem svoj največji kovček in skupaj sva pripravili prtljago.
»Res ne vem, kaj mi je treba tega Rima.« Sem se pritožila, saj vem, da me bo razumela. A sem namesto tega naletela na gluha ušesa.
»Ah, daj no! Saj ne bo tako slabo. Pomisli na dobro stran. Glede na to, da ima Loreen veliko dela, ne boš prav veliko z njo. Lahko si boš ogledala prelepo mesto, pa še zlahka bi si našla kakšnega prelepega in romantičnega Italijana, kar tako, za avanturo. Skrajni čas je že, da pozabiš na Masona.«
Navsezadnje ima prav. Nehati se moram smiliti sami sebi, narediti korak naprej in Rim je perfektna priložnost za to.

08. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg