Forum
''Rebbeca, prosim pohiti! Nočeš zamuditi letala!'' se je zadrla mama. Komaj čakam. Ja končno so se mi izpolnile sanje. Gremo v Pariz! Za 3 mesece! Aaaaaaa! ''Rebbeca, prosim izklopi računalnik in ga daj v torbo. Jack, prosim pusti Avery pri miru! Tom, prosim daj kovčke v avto! Dylan si že spakiral? Sarah pospravi mobitel! Prosim pohitite! Letalo vzleti čez pol ure!'' se je zadrla spet. Zaspali smo se. In kdo je kriv? Jaz! Vedno jaz. Ker sem pač najstarejši otrok moram storiti veliko stvari ker drugim ''ne gre zaupati''. Čudno ne? Zato cel dan poslušam Rebbeca, pripravi mizo, Rebbeca preobleči Avery, Rebbeca pelji Smarta na sprehod in tako dalje. Torej zakaj sem jaz kriva? Ker nisem nastavila budilke. Zakaj je nisem nastavila? Ker mi nihče ni povedal. No sej je vseeno. Končno smo prispeli na letališče. Upam da bo let uspešen. Ko sem si na letalu našla sedež sem malo zadremala...Imela sem čudovite sanje. Bila sem pred stolpom v Parizu na klopci ko je kar naenkrat prišel najbolj popoln fant. Imel je blond lase in modre oči. Imel je super postavo. Poljubila sva in nenadoma je izpuhtel. Pojavil se je drugi. Imel je rjave oči in rjave lase. Postavo je imel prav tako popolno. Tudi s tem sva se poljubila. In tudi ta je izpuhtel. Nato se se zbudila. Odločila sem se da o tem napišem pesem ker mi je bilo zelo dolgčas. Ja zelo rada pišem pesmi. So moje vse. Potem jih zapojem in posnamem včasih jih spremljam tudi z kitaro ali klavirjem. No pesem je bila takšna...
17. januar 2014
Ljubezen

Reci da so sanje
da to resnično ni
da sanjam o ljubezni
ki je ni.

Eden je luškan
drugi pa lep
katero ljubezen naj obdržim
katero naj zapustim.

Dve ljubezni sta
ena lep glas ima
katero naj obdržim
katero naj zapustim.

Ljubezen kot roža je
zalivati treba jo je
če ne se posuši
in se izgubi.

Ujemi ljubezen
dokler lahko
ujemi priložnost
dokler ni težko.

Če imaš priložnost
jo zgrabi takoj
sicer prepozno
bo ko boš to želel.

Zgrabi jo
Zgrabi jo
takoj
takoj
....

Vem da ni tako zelo dobra ampak za silo bo.
17. januar 2014
ups napačna tema.
17. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg