Forum
osebe: js: Alica
naj. prijateljica: Mia
oče: Tine
moja ljubezen: Tilen
No pač začelo se je 23. junija .. ko je bil moj rojstni dan. bil je dan pred vpisom na gimnazijo...

bila sem stara 15 let. Povabila sem vse svoje prijateljice in tudi nekatere fante, med njimi tudi Tilena.. Ko je prišel sem bila zelo vesela, saj je imel na isti dan tudi tekmovanje iz košarke, ki mu je veliko pomenila a je raje prišel k meni... wiiii... moja najboljša prijateljica Mia je predlagala flašo resnice. vsi smo se strinjali.. navodila pa so bila takšna da tisti ko je zavrtel in na tistega ko je pokazalo, sta morala iti v omaro in početi kar sta hotela. Zavrtela sem ji jaz in flaša je pokazala na ...
04. december 2010
next!
11. december 2010
next
11. december 2010
... flaša je pokazala na Dinota. On je biv vs heppy js pa sn i mislila samo: oh ne .. ker on je bil že od 1.- razreda u mne.. torej šla sma u omaro.. in jaz sem mu samo rekla nej se me ne dotika.. o je poskušo me slečti js poa sem se mu opirala.. kakih 2x sem ga še klofutila potem pa je nehav ker sem mu jasno dala vedeti, da ne bo ničesar dobil od mene.. no prišla sma ven nisem opazila da mam odprto majco in drugi so to videli pa so si mislili da sma.. sej vete kaj.. tilen me je še malo grdo gledal... No tako se je nadaljevalo in flaša je končno pokazala na mooj ljubezen
11. december 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. december 2010
No in šla sma u omaro-... ko sem hodila proti omari z njim sem vse bolj zardevala...
vprašal me je ali sem vredu in hitro sem odgovorila : ja. Tako sma se u omari nekaj ćasa gledala, ko sem podzavestno rekla: ljubim te... vprašal me je : kaj? rekla sem : kaj? a si kaj rekel..? rekel je : rekla si da si zaljubljena u mene. Potem sem rekla pa ž... in zgodilo se je ... poljubila sem ga. hitro me je odrinil stran in povedal da ima punco.. KAAAAAAAAJ?"!!? sem zašrajala... rekel je: malo tišje no! ... upps sem odgovorila in potem mi je povedav da tisto punco poznam... ostala sem braz besed... rekel je: ampak če ne boš nobenemu povedala.. rekla sem : ne ne ne skrbi nebom povedala!.. in povedal mi je, da je tista punca.....
11. december 2010
u28341
u28341
Next!
11. december 2010
.... povedal mi je da je tista punca: MIIIIIAaaa ... o moj bog sem si misila ... niti pomislila nebi na njo!! točno je vedla da sem zalublena u tilenaaaa... !!!! samo nasmehnala sem se mu pa je reko če mu zamirim... neee nee zaka bii? sem ga neiskreno uprašala.... pač ko mi je rekla nej ti ne pouem ko si u mne pa to ž itq cela šola veee... kkaaaaaa?!?!?!???!?!?! sem ga vprašala----> ni možno.. počutla sem se tko da bi bla privezana na štrik pa da bi me mia spušala u vroooč goreli lonc(sej vete tko hudič...) hotla sem it do.... a lahko kdo nadaljuje zgodbo prosim mn se ne lubi več...
11. december 2010
nnext!!!!!!!!!!
14. december 2010
Made_Anything a bi hotela ti nadaljevati tole zgodbico??
17. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg