Forum
pip pip pip... kot vsak dan sem doletela na isto težavo z imenom BUDILKA! vstala sem iz postelje se oblekla in odšla v šolo. moji BFF sta me že čakali na stopnicah!

"nina kje si pa bila?"
"ja 5min te že čakava?"

ime mi je nina in ravno se je začel 2 letnik.imam 2 BFF laro in nadjo. nobena od nas še nima fanta! sicer nismo najbolj priljubljene na šoli vendar tudi ne veljamo za čudakinje...
to sem jaz:

to je nadja:

to je lara:

nj nadaljujem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. avgust 2011
u57737
u57737
IAAAA!!!!! NEXTI plis
26. avgust 2011
glasujem za ne
27. avgust 2011
aja rabm 2 nexta za nadaljevanje
27. avgust 2011
ma dej to bo 10000000000000000000000000000let trajal ! bom kr zdele začela
27. avgust 2011
J=jz N=nadja L=lara

J-saj nisem tako pozna !
N-da ne ?
šele zdaj sem opazila da so vsi učenci v razredu in da je ura 8.30
J-in zakaj sta me čakali ?
vprašam čeprav vem da nebom dobila odgovora!
L-si lahko ti sploh kdaj točna?
N-že trjetič ta mesec si pozna pa tega ne opaziš!
ko smo stopile v razred smo videle da učiteljica predstavlja 3 nove sošolce
"to so luka,žan in tim!" učiteljica točno ve kdaj bomo prišle v razred zato takoj reče "punce na soje mesto ! nina si spet zaspala?"
vem da mi na to vprašanje ni treba odgovoriti sajučiteljica ve odgovor! sedaj pa se začne najtežji trenutek! iskanje prostega mesta za nove fante! 1 mesto je bilo prosto zraven najbolj popularne punce, eno zraven čudakinje in 1 zraven mene. "ne prosim ne!" sm potiho molila. vendar ni imelo smisla ker se bo k meni tako ali tako nekdo usedel! in to je bil tim! ko sem prišla v razred sem najprej opazila njega on pa se mi je nasmehnil! med uro slovenščine sem skoraj zaspala ! tik pred zvoncom mi je tim podal listek! na njem je pisalo...
27. avgust 2011
rabm 2 nexta da nextam
27. avgust 2011
next
27. avgust 2011
u57737
u57737
nxt
28. avgust 2011
ju3 dons se mi neda
29. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
01. september 2011
am...jz fuŁ mislm da je zgodbica zanč in kar pomen da je nebom več pisala ! sori
08. september 2011
BOM PA JST NEXTALA

...SE DOBIVA DANES PO ŠOLI V PARKU ?

seveda nisem morala napisati ne. pravzaprav je bil tim nekako srčkan s svojimi rjavimi očmi in črnimi lasmi. komaj sem čakala konec šole. po pouku smo se z nadjo in laro dobile pred jedilnico. prvo sem jima povedala kaj se je zgodilo in vse sm od sreče skoraj kričal. končno smo odšle na kosilo. vzela sem si solato in sladico. več sploh nisem mogla pojesti. hitro sem si hrano "zmetala" v usta in stekla v park tam je čakal tim. takoj ko sem prišla me je poljubil. mislila sem da sanjam. "že leta želim narediti to" je rekel po poljubu. leta ? "pravzaprav se mi mudi domov" sem rekla in skoraj stekla domov. še zdaj nisem mogla vrjeti kaj je rekel. saj sva se srečala šele danes. ko sem vsa zadihana prišla domov me je tam čakal...
10. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg