Forum
u161625
u161625
Hej!

Odločila sem se, da bom napisala svojo prvo zgodbo. Upam, da vam bo všeč!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. DEL

Naj se za začetek predstavim. Moje ime je Emma Johnson. Z mamo živim v Londonu. Oče mi je umrl v prometni nesreči, ko sem imela 3 leta. Nimam fanta, ker na šoli nisem popularna. Imam pa najboljšo prijateljico Mio Brown. Najboljši prijateljici sva že od prvega razreda. Na pogled sem čisto navadna najstnica. Vendar se je vse enkrat spremenilo, ko je v moje življenje vstopil on.

To sem jaz:

Moja bff Mia:

DRIN DRIN!
Budilka se je pet drla na vso moč! Kako sem jo sovražila! Z celim šusom sem vsekala po njej in se leno pretegnila... Končno! Danes je tisti dan, na katerega sem čakala vse svoje življenje! In končno se mi bo izpolnil. Moja mama mi je za moj 15 rojstni dan uredila karte za koncert od One Direction. Ne predstavljajte si, kakšna sem bila, ko sem izvedela, da grem na njihov koncert. Najboljše pa je, da gre z mano moja bff Mia! Odštevala sem ure do tega dogodka. Kako sem se veselila... Takole sem v postelji razmišljala že kar nekaj časa. Moj želodec me je na to opolnil. V spodnjem nadstropju pa so že dišale palačinke z nutello! Hitro sem na sebe povlekla raztrgane kavbojke in majico z kratkimi rokavi, ki ima napis "Smile." Nato sem si še šla v kopalnico splahnet obraz, urediti frizuro in make-up. Nato pa s celo hitrostjo stekla dol po stopnicah in začela od veselja dušiti mami.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
J-jaz, M-mami
M: Dobro jutro ljubica! Kako si spala?
J: Super mami!
M: Vidim ja. Se veseliš?
J: Res neumno vprašanje itak! *Sem se ji nasmehnila*
Pred mano je dala palačinke z nutello. Dobesedno sem jih začela požirati. Mama se je zasmejala. "Prej te je klicala Mia," je rekla mama. "Kaj pa je hotela?" saj ve, da ob tej uri še spim. Mama je le skomignila z rameni. Pojedla sem in pomila posodo, ter pospravila in se odpravila do telefona. Zavrtela sem Mijino številko in že po prvem zvonenju se je oglasila.

M: Pa si ti nora! Kdaj si se vstala?
J: Ob devetih. Saj veš, da še spim! *Sem sarkastično dodala*
M: Kaj naj oblečem? Kaj naj oblečem?! *Se je drla*
J: Kaj je pa s tabo?
M: Prosim? Ti si čisto mirna. Kaj naj danes za koncert oblečem?!
J: O ljubi bog! Zaradi tega si že ob šestih zjutraj klicala?
M: Ni smešno! Kaj naj oblečem Emma!
J: Pa toliko lepih stvareh imaš Mia no!
M: Vem, ravno v tem je težava, ker ne vem kaj naj oblečem!
J: Pomiri se Mia! Kaj če bi šle zdaj ob 10h v shooping?
M: Okej! Pri meni ob 10h. Ampak da res ne zamudiš niti minute!
J: Ja, ja Mia! Čaw!
M: Adijo! Ne zamudi.
Zasmejala sem se: "Ta moja Mia je pa res smešna!" Potem sem še jaz začela razmišljat... "Kaj pa naj jaz OBLEČEM?!" Nato sem se še sebi zasmejala in odšla v svojo sobo.
Vem, da je začetek zelooo beden. Saj potem v naslednjem nextu bo boljše.
Upam, da vam je všeč in da boste brali!

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. januar 2014
next
06. januar 2014
u160928
u160928
next
06. januar 2014
next
06. januar 2014
u161625
u161625
Hej!
Hvala za vse 3 nexte! Veliko mi pomenijo. Upam, da vam bo ta next všeč!
Posvečam ga pa vsem trem vam, ki ste moje prve tri bralke!
2. DEL

Joj! Ura je bila 10:15! Mia me bo ubila. Kot sem pričakovala. Na vratih me je že čakala in sem si mislila "Bog mi pomagaj!" Pozabila sem omeniti, da sva si z Mio sosedi. Še en razlog več zakaj me nadere. "Kje si bila? Zamujaš že 15 minut!" Kot sem pričakovala. "Ampak Mia... Saj veš, da imama na razpolago še cel dan... Skoraj!" sem se ji poskušala izgovoriti. "No pojdima raje!" je rekla in odšle sva.

Med sprehajanjem do nakupovalnega centra, sva bile obe tiho. Vsaka je bila zatopljena v svoje misli. Na kar me Mia nenadoma vpraša...
J-jaz, M-Mia
M: Kaj, če se bo, ker zaljubil v naju?
Obstala sem jo in jo gledala, kot, da je padla iz Marsa.
J: Pa kaj si ti nora? Oni so najpopularnejši zvezdniki na svetu, midve pa navadne najstnice! Proti njim sva nula!
M: Kaj pa veš...
Nato sva bile celotno pot tiho in vsaka še bolj zatopljene v svoje misli.
Ko sva prišle do nakupovalnega centra se je ozračje med nama spremenilo. "V katero trgovino grema najprej?" sem vprašala Mio. Si predstavljate koliko trgovin je bilo v Londonu? Niti jaz, ko sem že od malih nog živela tukaj nisem poznala vseh. "Saj imama veliko časa," sem jo nekako potolažila.
Tako sva začele s svojim shoopingom. 6 ur bova porabila le zaradi dveh oblekic! Prodajalke so naju že grdo gledale, ker sva tako dolgo bile v trgovinah. "Mia! Podvizati se bova morali!" sem ji zašepetala. "Pa kaj si nora!" se je zadrla. Res se ji ne da nič dopovedati! "Glej prodajalke!" sem ji rekla. Grdo me je pogledala. Po še 3 urah mučnega iskanja sva komaj našle nekaj primernega.

Moja frizura (glej samo lase):

Moja obleka:

Moji čevlji:

Moj nakit:

Njeni lasje:

Njena obleka:

Njen čevlji:

Njeni nakit:

Ko sva se uredili doma, naju je mami peljala v najdražji hotel, kar g je London premogel. Ko sva plačali karte sva odšle na plesišče oziroma disko in kar nisva morali verjeti! Zares ONE DIRECTION V ŽIVO! Nisem morala verjeti svojim lastnim očem! Ne, da se opisati vseh tistih čustev, ki so me preplavila tisti trenutek. Mia je totalno ponorela. Seveda tudi jaz nisem zadrževala strasti do plesa in vzklikanja fenov. To me bodo bolele še glasilke. Pravkar se je vrtela pesem Kiss you...

Naslednji next bo se že šel v romantiki med Harryem in Emmo. Upam, da vam je všeč!
06. januar 2014
u160928
u160928
next full dobr <3
06. januar 2014
u157816
u157816
next
dobra zgodbica
06. januar 2014
u161374
u161374