Forum
u150732
u150732
Uvod:
Vse se začne, ko dve dekleti odpotujeta v London. Ena dobi delo novinarke, druga pa gre na X-facktor. Kmalu so na X-faktorju zapleti,drama, ljubezen, žalost, ljubosumje.... Ko novinarka nekega dne dobi posebno nalogo se še vse bolj zaplete... Ali se bo končalo s srečnim koncem ali z žalostnim?

22. september 2013
u139645
u139645
next next next next next
22. september 2013
NEXT
22. september 2013
u139645
u139645
next next next next netx net nxt next next next nex
22. september 2013
Končalo se bo s srečnim koncem Upam, lol
22. september 2013
u150732
u150732
"Grace hitro!" Se zadere moja starejša sestra Kate. "Ja, ja saj že grem, no!" Zavijem z očmi in kovčke odnesem v taxi. Čez nekaj časa se prikaže tudi Kate, ki nese vsaj tonski kovček. "Kaj maš tu notri?" Jo vprašam in se zasmejim. "Vse, kar potrebujem!" Čez deset minut je kovček že v prtljažniku in midve na poti do letališča. No zdaj se lahko predstavim. Sem Grace Wilson in živim v New Yorku. Z mojo sestro Kate se bomo odpravile v London k očiju, ki ga že pet let nisva videle. Kovčke smo odložile na tekoči trak. Preverili so naju, če imamo slučajno kaj ostrega... Po nekaj dolgih minutah smo le prišle na letalo. Kmalu sem zaspala. Zbudila me je stevardesa, ki je oznanila, da bomo čez slabih deset minutk v Londonu. Pogledala sem čez okno in videla prečudovit razgled. Zbudila sem tudi Kate, ki je smrčala, kot medved. Kmalu smo izstopile in pograbile kovčke. Čez nekaj časa pa je pripeljal taxi. Dale smo mu naslov. Nekaj časa smo se peljale in kmalu je taxist ustavil pri ogromni vili.....
22. september 2013
u150732
u150732
Grace

Kate

22. september 2013
Haha, d best! =]
22. september 2013
next
22. september 2013
u139645
u139645
cool zgodba next nextnnext next next next next next next next next next next next netx
22. september 2013
u150732
u150732
Zastal nama je dih že, ko smo pomislile, da bomo tukaj dva meseca. Iz taxija pograbiva kovčke in pozvoniva. "Misliš, da je to pravi naslov?" Vprašam Kate, ki je bila že zelo nestrpna. Skomigne z rameni in čez nekaj časa zaslišiva moški glas. "Ja, ja že grem!" Se zadere. V sebi sem bila živčna. Le kakšen je zdaj moj očka? Ali je prijazen? Ali naju bo vesel? Vse to sem mi je podilo po glavi, ko je nekdo obračal ključ v ključavnici. "Ja?" Vpraša začudeno, ko pokuka skozi. "Emm... Sem Grace Wilson in to je Kate moja sestra iščeva Bernarda Wilsona. "Aaaa... Tisti Wilson. Odselil se je pred enim mesecem." "Kaj?!" Vzklikneva z Kate. "Kupil sem njegovo hišo, ki je stala le 1000 dolarjev. Pa tako lepa hiša. Newem kam se mu je tako mudilo. Rekel je, da je nujno in, da je cenovno ugodno. Seveda sem se pozanimal in..." "Okej, ne zanima naju vaše nakladanje ampak ali kaj veste kam se je odselil?" Moški si naju pobližje pogleda. "Oh, kako bi vama sploh lagal! Ustopita, saj sta tudi vidve del družine!" S Kate se začudeno spogledava in vstopiva.

Moški

Vila

===========================================================================
===========================================================================
Kaj jima bo moški povedal?
Kako se vam zdi?
Next?
23. september 2013
NEXTTT =)))
23. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike