Forum
Ko sem bila 9 let sta mi v prometni nesreči umrla oče in mama....Ostala sem pri teti kot njena hčerka...Pri 11 sva odšle za 1 let v italijo...Nisembila prav vesela ker nisem sploh nikogar poznala...Seveda sem sla tudi v soloo!!V šoli me pa nobeden ni maral ker sem bila revna in ne bogata...Vsi so se mi smejali...
NADALJUJEM???
Piši v komentar
24. marec 2012
Nextam??
24. marec 2012
ja
24. marec 2012
In ko sem bila u šoli je bil pa en blaž z ljubljane in zelu lušten ampak tih in bala sem se ga...AMPAK JE BIL ŠE KAR LEP!...ko sem se malo navadila sem spoznala veliko dobrih prijateljev in prijateljic...Emma,Federicaa,Margerita,Prisca,Anna in še veliko drugih...Fantjeoalo,Blaž,Pall,Frančeško...Bili smo dobri prijatelji...Ko sem v torek nekega dne prišla iz šole me je teta dočakala v kuhinji žalostna...Rekla mi je da bova za celo življenje v Italiji...Seveda pa nisem bila prav dobre volje ker sem hotela domov h starim prijateljom in prijateljicam...Šla sem v sobo in se zjokala...Nato je prišla teta in me potolažila da bo isto tako kot v sloveniji oz.na jesenicah...Potolažila sem se tako in se z prijateljico anno učila...NEXTAM??
24. marec 2012
u82896
u82896
NEXT!
24. marec 2012
Noo in ko sva se učile sva se pogovarjale o ljubezni...Prašala me je če sem bila zaljubljena ali če sem zaljubljena...odgovorila sem ji da sem bila in da nisem zaljubljena kar je pa bila laž bila sem zatreskana v tega blaža iz ljubljane...Ampak ji nisem povedala ker sta ona dva bila prej skupej...Ko sva opravile z ucenjem sva gledale TV...anna je takrat pri meni spala...imela sem tudi svoj dnevnik skrivnosti v omari..in ko sem spala je ona iz omare uzela dnevnik in ključ in odprla...notri je pa pisalo ljubim te blaž...delala sem se da spim ko je ona gledala v dnevnik...zjutraj sva ustale in bila je čisto besna name ampak sem se jaz delala kot da nič newem in ji ponudila čaj...lepo ga je vzela in odšle sva v šolo...ko smo bili v razredu se je anna prilizovala blažu da bi me naredila ljubosumna ampak se nisem obremenjevala ker se blaž za njo niti ni zmenil...NEXTAM??
24. marec 2012
next
24. marec 2012
Ko semm se odločila kaj bom naredila sem slučajno vzela od blaža zvezek...notri je pisalo:ammy najlepša joj...Začudila sem se in gledala v blaža nato je prišla učiteljica v razred in rekla da grem malo z njo ven....Povedala mi je da sem jaz za solo pisala na steno kar pa ni bilo res...pisala je anna...nisem tega vedela in se začudila..ko sem prišla domou mi je prispelo sporočilo z neznane številke...zacudila sem se...pisalo je :ce se ne umakneš od blaža bo še hujše kot je zdaj...koj sem vedela da se je anna zlagala za steno in da mi je ona poslala SMS...slika mene:http://kaleighsomers.files.wordpress.com/2011/08/tumblr_lpm071eltl1qis6mmo1_400_large.jpg
Ko je teta prišla me je vprašala kaj je bilo in sem ji rekla da me glava boli...Začudila se je...nato je pozvonilo na vrata bilo je šop rož in nisem vedela od kerga so...NEXTAM??
24. marec 2012
next,.*!!!!!
24. marec 2012
Dišale so zelo...ko sem zjutraj ustala sem se oblekla takole:http://www.shrani.si/f/n/tH/4jgECbcM/dress.jpg
Ko sem bila v razredu anne ni bilo...blaž se mi je nasmehnil in napisal listek na katerem je pisalo : ljubim te bi hodila??seveda sem se začudila hkrati sem pa bila zelo vesela...Na koncu pouka sem odšla z svojmu blažom na sladoled in se je zgodilo tole:http://s9.mojalbum.com/17377769_17439096_18575775/ljubezenske-slike/18575775.jpg
Bilo mi je zelo udobno in lepo...poljubljala sva se in poljubljala nato pa pride mimo anna...pogleda me in zakriči:krava izdajalska nocem te več videti!!!blaž me je pogledal in stekel drugam anna je pa rekla da ne bo več moja prijateljica....končal se je ta dan katastrofalno zato ker sem izgubila fanta in naj prijateljico...prišla sem domov stekla v pojsteljo in se zjokala nato pa zaspala...ko sem se zbudila je bil nov dan mislila sem:''ahh samo sanje wuhhh''pa ni bilo tako v šoli se me je blaž sramil in anna je cel razred obrnila proti meni...nextam??
24. marec 2012
u82896
u82896
Next
24. marec 2012
next !!
24. marec 2012
ko sem se zavedala kaj sem naredila sem bila jezna na sebe!!!Ko mi je teta rekla da gre v trgovino sem sla z njo...na blagajni sem pa videla blaža in anno!!za rokco sta se držalaa!!zalostna sem bila in stekla iz trgovine domou!zacele so se pocitnice,z teto sva sle na eden otoček malo sva se namakali nato mi pa po telefonu prispe sporocilo:http://farm3.staticflickr.com/2575/4223166952_bc09035f39_z.jpg
Nato so m9i začele solze tect od...usejen...vedela sem da je od blaža...jokala sem od veselja....................................................................................................
2sporočilo.
oprosti mi za vse napake ljubil te bom z vso močjo dal ti bi in ti bom vse najraj te mam pikica oprosti mi..........................................................................................
sporocilo sem ignorirala ker ga nisem potrebovala................................................
next day at school.........................................................................................
blaž me zvleče iz ucilnice v hodnik in me poljubi med vsemi!....................................
nato pa anna pritece in se mi opravici in pove da je vse to delala iz ljubosumja tako da ji je blaž tudi izrekel nekaj svojih ''mušic'':koza s teboj sem bil??in si ammy svojo naj prjatlco zavrgla iz ljubosumja??naenkrat sem zacela jokati od veselja ker me je blaž tako branil kot me še noben fant niii.......ko smo bili vsi spet prijatelji smo se dobro razumeli nato pa.....nextam??
24. marec 2012
u82896
u82896
Next
24. marec 2012
u70391
u70391
next.........
pa monster < 3 ti si doma iz istga kraja k jst
24. marec 2012
Ce smo se ze tako dobro razumeli sem priredila zabavo za rojstni dan..............................................................................................................imeli smo se lepo nato pa teta priteci in se zadere''SLADKORNO BOLEZEN IMAS!''
pred tem sva sle h dohtorju da vidimo kaj se dogaja z menoj....no kot sem rekla teta je rekla da imam sladkorno bolezen!rekla je da me lahko mogoce caka smrt..........................................................................................................drugi dan sva odšle v bolnico in sem ostala tam kar1 mesec.......................................................................................................vsi so me obiskovali najvec pa moj blaž,vsak dan ..................................................
ko so mi rekli da grem lahko domou so mi rekli da se seveda lahko pojavi ta bolezen.......no ja...z teto sva sle v supermarket in naenkrat sem skupej padla..............slišala sem samo teto in zdravnike'''POJAVILA SE JE BOLEZEN''v bolnici so zdravniki vedeli da me caka SMRT IN TO SEM SAMA VEDELA....zdravniki so mi v 12 urah naredili operacijo in mi vpeljali cev skozi telo....ki jo se imam.................rekli so da se bolezen ne more vec pojaviti..................................................................teden pozneje sem blažu stekla v objem in mi je blaž rekel:''KONEC JE LJUBICA''........bila sem presrečna ker so se tile dnevi lepo koncali ampak huje pa še pride.........................................................................................................nextam??
24. marec 2012
u84776
u84776
next
24. marec 2012
u84776
u84776
next
next
24. marec 2012
po tile bolezni je bilo vse okej ane potem se pa zgodi še huje....zvemo da je umrla od tete mami kar nas zelo podre..................................................................................se pol leta do mojga roj dneva si mislim in se veselim a kaj bom ko se mi je celo zivljenje obrnilo na glavo??z blažem sva sla malo ven........................................................................moj kuža ori je sel z nami.......naenkrat mi pa zacne biti slabo blaž mi rece se je pojavilo jaz pa ma ne samo malo mi je slabo!ko mi je rekel blaž da me ima najraje sem se koj počutila bolje......................................................................................................prišla sem domou in cakala me je večerja jedli sva z teto..............zacela je nekaj momlati nato pa utihnila prasala sem jo kaj je pa je utihnila.....rekla je ozabi''..................................................................................................naslednji dan sem sla z blažom v šolo pisali smo test nato pa v solo pride od anne mami in rece da je anna umrla zaradi sladkorne bolezni ki jo je imela kot jaz!prestrašila sem se.......................................................................................................................................................................................................................teto sem prasala ali je kaj moznosti da jaz ne bom umrla in je rekla:''to sem ti hotela včeraj povedati...hm...ljubica..verjetno se bo pojavila''začela sem jokati in rekla:''ubila se bom ce mi ne pozdravite bolezni....odšli sva v bolnico....naredili opreacijo dali vn cevko in vgradili aparat v cevki tako da ga imam se za varno zivljenje......hm....ket smo.....nextam??
24. marec 2012
u84776
u84776
next
24. marec 2012
u84776
u84776
next
24. marec 2012
no po tem mi je teta sporocila slabo novico!..........................................................rekla je da gremo nazaj v slovenijo.....................................................................................................blažu sem jokala na ramenu in se drla:''nocem it neeeeeeeeeeeeeeee!''.........................ampak sva morale iti zaradi moje bolezni in ker so me morali tam operirati......................................................................1teden do odhoda v slovenijo.....z blažem se odpraviva na sprehod in na sladoled............................odpelje me v gostilno in taram zaropota in vsi srecno pot .......................sosolci in vsi tudi tisti ki jih nisem poznala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!razveselila sem se....saj je tam bila tudi teta zraven......................................................razjokala sem se od veselja koliko sem bila vesela................
24. marec 2012
2dni po odhodu v slovenjo............................................................................pakiramo pri pakiranju mi pomaga tudi blaž!z blažem sva odšla se pozdraviti od prijateljev,sošolcev itd.in seveda se na annin grob kjer sva dala rožico.....naj počiva v miru revica!...............ko je napočiltrenutek so me pred vrati pocakali vsi in delali srecno darila in vse toliko stvari ej.........................................................................http://www.najblog.com/media/9342/20111201-Milky_by_akincetin.jpg
pri pakiranju..............................................................................................http://www.udubstep.com/wp-content/uploads/2011/05/music-girl.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_3zCLmnstTno/TLK0HGoxVwI/AAAAAAAAAfo/ivfqNuNUdCA/s1600/kiss,romantic,inspiration,love,beach,couple-9f6e91e53c8aa353d4c994e58fd1bb2a_h.jpgdan za tem.............................................http://cdnimg.visualizeus.com/thumbs/95/ce/love,couple,kiss,engagement,hug,fallen-95cedfe2e7b2f33b142139467ab46101_h.jpg ta slika pred odhodom......................................................................Ko sva odšla se je najino gnezdo uničilo.........ampak sem mu obljubila in vsem drugim da jih bom vsake počitnice obiskala..................in tako je bilo..........................slisimo se se bolezen se ne pojavlja,vsake pocitnice grem h njimi in to je to....................................
24. marec 2012
upam da ste uživali v zgodbici in ne mislite da je fejk ker je taprava hwala
24. marec 2012
u84776
u84776
next
25. marec 2012
neeext !!
25. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg