Forum
v te zgodbi nastopajo:
Kaja-glavna vloga
Erik-njen fant
Irena-najboljša prijateljica od kaje
Sandra-očiteljica gimnastike
Filip- še en fant od kaje
Manca- fažička
in
Karmen-očiteljica hip hopa
vstale vloge med zgodbo

Ta zgodba se začne tako:
nekoč se je kaja zbudila že zelo zgodaj in pogledala v kuhinjo. v kuhinji je bil njen oče. oprašala ga je kaj dela že tako zgodaj v kuhinji,ko se je se oblekla in omila. oče me je žalostno pogledal in rekel: tvoja mami.umrla je.kaja je postala tako žalostna da jo je začelo boleti srce.(zdaj bo kaja morala sama živeti doma,ker njen oče dela v turčiji). doma je na srečo imela brata ludvika. ko je bila ura 7.43 je še vedno jokala in potem komaj prišla v šolo...

NEXT?
22. september 2011
u60205
u60205
next!!!!pa ti čim daljš piš
22. september 2011
u60370
u60370
NEXT!!
24. september 2011
next
25. september 2011
u28742
u28742
next next
25. september 2011
V šoli pa je srečala heleno(njeno razredničarko). bila je vsa jezna in rekla: tebi ni podobno da zamujaš. še enkrat zamudiš pa dobiš cvek! jaz pa sem žalostno pogledala in v joki dejala: danes ob 1.00 mi je umrla mama. učiteljica pa je pogledala še bolj jezno: oh,oh umrla ti je mama. tudi meni je in zato nisem zamujala pouka. ko je zazvonil zvonec je kaja hitro stekla v razred. v razredu pa je me je za mizo čakala irena: kako grozno da ti je umrla mama. kaja jo je čudno pogledala in rekla: kako pa da ti veš da mi je umrla mama!!!!!kajo se slišali usi v razredu. nekateri so jo hoteli razvedriti nekateri so se potihem pogovarjali o tem manca pa se je zarežala: hahahhaha! a smo žalostni da nam je umrla mama(smeh). učiteljica pa je prevzdignila glas in rekla: draga manca. se lahko nehaš norčevati iz kaje. ni sama kriva da ji je umrla mama. mimo grede pa bo tebi tudi enkrat umrla mama in poč delala weeeeeeweeeee weee! v razredu je postal hrup in v razred je stopila najbolj prijazna učiteljica ki jih je imlea za glasbo. ko je slišala da je kaji umrla mama jo je takoj potolažila in ukregala manco...
NEXT?
25. september 2011
u60205
u60205
neext
26. september 2011
next
29. september 2011
u60205
u60205
next
30. september 2011
u57929
u57929
next
01. oktober 2011
Ko je bilo pouka konec je kaja šla domov nekaj pojesti potem pa je imela hip hop. na hip hopu je že stala učiteljica karmen. ona pa je bla prva kot skoraj zmeraj. potem je malo vadila. ko pa so prišli že skoraj vsi se je postavila da bi vadili plese. med plesom pa kajina sošolka rebeka reče: veste da je kaji umrla mami!!!!!!kaji so spet prišle solze v oči. ena najbolj prijazna na hip hopu(gaja) je stekla k njej in jo skušala potolažiti. učiteljica je kolturno pogledala v kajo: OH, KAJA. vem da ti je grozno. tudi jaz sem izgubila svojo edino hčerko. takoo da vem kako se počutiš. po hip hopu je stekla domov. doma je bil ludvik in njegova punca ema. rekla sta da lahko delajo kaj skupaj. kaja pa je otrudeno rekla: takoj ko bom naredila domačo nalogo. ko je šla v sobo je na telefonu pisalo: Dobil sem tvoje pismo in tudi jaz te ljubim. LP Erik. pogledala je še eno sporočilo: hvala za tak lep vikend in ljubim te.OD filipa. začudeno je pogledala saj sta bila filip in erik brata...
NEXT?
02. oktober 2011
u60205
u60205
neeext!! aja pa a kaja ma dva fanta??
11. oktober 2011
next!!
15. oktober 2011
LaLLy_2 ja kaja ma dva fanta

Spet se je spomnila na mamo.zdaj ji je šlo še bol na jok.zato je na pomoč prišla njena teta aneja.anjea je zelo dobro znala razvedriti ljudi.včasih z vici,smešnicami,sladkarijami,filmi,pogovori...Ampak tega problema ni mogla rešiti pa če se je tako trudila.kmalu za tem je prišel ludvik: kaja danes sem prost.kaja se je posmehnila: hvala samo jaz nimam časa.potem je stekla ven.čim hiteeje je tekla da bi čim prej prišla do erika in filipa.ko je pozvonila pri njih doma se je oglasila mami marta.kaji je sumila da je doma samo filip,ker če je doma erik vedno vrata otpre on.kaja ni odnehala se,posmenila in rekla: ali sta filip in erik doma? marta je prijazno odgovorila: seveda samo erik pride ob 21.00. boš do takrat tu.kaja je pokimala in stekla k filipu.filip je imel v sobi polno knjig in takih stvari.erik pa posterje od glasbenih skupin in velike zvočnike.Ko je kaja stopila v filipovo sobo je zajeclala: nn o...jjaa..z tt...vše.....č si mmmmmmii. ravno ko je tomzajeclala se je za njo prikazal erik...

NEXT?
15. oktober 2011
u60205
u60205
next pa tnx
21. oktober 2011
nexti že no
27. oktober 2011
u60205
u60205
halooo next!!!
29. oktober 2011