Forum
heyy!

Jest bom tuki pisala eno izmišljeno zgodbico,upam de jo boste bral*_____*
živjo, ime mi je lea ,moja najbolša prijateljica je Alja.
Danes je zadnji dan počitnic.z družino gremo po nakupih.Dobila bom nekaj nobih oblek.No tako od doma smo se odpravili pred eno uro .do trgovine je še pol ure in bomo tam komaj čakam.končno mini 1 ura in prispeli smo v trgovino.v trgovini sem videla svojo nekdanjo bff saj se je preselila in ni bila več v tej šoli. tudi ona je mene videla in sva šle druga k drugi in se začele pogovarjati.nato pa so oni morali iti,poslovili sva se in so šli.nato pa smo šli v trgovino s oblekami in tam smo bili kar nekaj časa saj nisem vedela kaj bi izbrala.ko smo vse opravili smo šli domov.ko smo prišli domov pa sem tam videla.........

mal nextau pa nadaljujem
24. januar 2012
u72958
u72958
next
24. januar 2012
jest :

Alja :

24. januar 2012
next maybe
24. januar 2012
next
24. januar 2012
u57700
u57700
NEXT!!
24. januar 2012
next
24. januar 2012
okey nextam

tam sm vidla nov telefon.bla sm fullll vesela saj je biu tastar zlo škart.takoj sem šla na ta nou telefon.poklicala sm tud alyo in sm ji povedala da sm dobila nou telefo tako je potekal najn pogovor.
j(jaz)-A(alya)
J-oi
A-oi,kaj je
J-dobila sm nou telefon
A-a res ,fajn ane
J-ja,no itak se jutr vidmo,ane?
A-ja
J-okey,čau
A-čau

no potem je bla ura že fulll in šla sm spat.
nasledn jutre pa ..............................................

mal nextou
24. januar 2012
u42692
u42692
neext
(meejbi..?)
24. januar 2012
u62555
u62555
Neext..
24. januar 2012
nextam

nasledn jutr je bla pa šola ful bednu.no pač sm se zbudila use uštima pol sm pa šla s Alyo v šolo.ko se je začel pouk je v razred prišel bou učenec,bil je tko luštn.v odmoru smo bli usi okol nega ker je bil lih nou pa nam je use razlaga.usak mu je povedal kako mu je ime.ko sm bla jast na vrst sm rekle lea in je dejal da je on tim in nato se je začel pouk.končo pa je le zazunio zvonc in smo usi pobral zvezke in šli.ko je blo konc pouka smo pli jest pr kosilu sva se z Alyo ful smejalo .nato pa je tim prašau kaj je tako smešnega poudala sem mu ,nato pa je rekel če bi šla ob dve na sladoled rekla sm ja.no le končno sm dočakal de je bla ura dve in sva se odpravila na sladoled .na sladoledu sva se ful pogovarjela pa smejala.kar naenkrat je bila ura 4 in je on mogu it.reku je še če bi tud jutre popouku šla na sladoled jest sm rekla ja .ko sm pršla domou sm poklicala Alyo in najin pogovor je zgledal tako
A(alya)
J (jest)

J-ooo,a veš kok je blu zakon.
A-a res ,use mi povej
J-no pač na začetku se skoraj nič ni sva pogovarjala pol je pa on reku kako sm ,pa se je pa pogovor začel.
A-no hudo ,kaj je blo pa pol
J-ja pol je pa mogu it,ker je bla ura 4.
A-a res, o bed
J-ja se to ,sam pol je reku če bi tut jutr šla na sladoled
A-in kaj si rekla
J-rekla sm ja
A-hudo no se mi boš potročala ki se bo jutr nardil ker morm iti
čau
J-okey
čau
no pol pa sm nardila nalogo ,šla mal na računalnik,gledala televizijo se šla umit in spat.
ful sm bla hepy pa tut živčna kej se bo jutr nardil....

mal nextau
25. januar 2012
next
26. januar 2012
haii
26. januar 2012
u74431
u74431
next
26. januar 2012
next
26. januar 2012
next (dobro pišeš sam se mi zdi mal nepovezano sorry) drogac pa like it
26. januar 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/zapleteno-zivljenje/27790/ mojo lahk preberes in mi napis svoje mnenje ..bay
26. januar 2012
nextam jutr
26. januar 2012
u72938
u72938
nexxxttttttt...ful dobr..
26. januar 2012
u75018
u75018
next!!
26. januar 2012
N€XT;**
27. januar 2012
nextam

no ji je dans že naslejdn dan .pač use sm pripravila se našminkala in šla
V šoli nisem videla tima .vprašala sem Alyo kje je če ve ,ona ni več vidla.
nato pa so nam povedali da je bolan.cel pouk je šel zelo počasi mimo.komaj sem čakal na trenutek da bo šel mimo pouk.
27. januar 2012
u49014
u49014
FuuuuuŁ dobr pišeš.
27. januar 2012
next
27. januar 2012
next(:
27. januar 2012
nextam

nato grem v trgovino po darilo za tima.kupila sem mu čokolatine in ga šla obiskat.ko sem prišla tja sem mu use povedala kaj smo delali in kaj je za domčao pa koko dolgočasno je blo.no nato pa sm šla domou.ko sm pršla domou sm tam vidla paket in gor napisano lea.ko sm odprla paket sem not dobila sporčilo in bilo je tako

Lea
pojdi v svojo sobo.tam te čaka presenečenje.

Lp,mami.

šla sm v sobo in tam zagledala...........................................psa.bil je maltežan.ime sem ji dala Pika.Takoj sem sem se začela igrati z njo.nato pa poklicala Alyo.
A(alya) J(jest)

J : oi
A : oi
J : a veš kaj sm dobila
A: kaj ,povej
J : ugan
A : dej povej ka sm ful fjerbčna.
J : psaaaaaa
A : a res ,hudo
katere vrste je ,kako mu/ji je ime
J : je maltežan , ime ji je Pika
A : ooo,sreco ti ,aja pa ful lepo ime.
J : se lohk prideš kej h men
A : mama je rekla de se morem učit pa mi ne dovoli
J : aha ,no pa jutr
A : ja,no moram it
J : okey,čau
A : čau

Peljala sm jo na sprehod.ko sm prišla s sprehoda sm šla gledat televizijo.nato sm se šla umit .bla sm še na računalniku pol sm šla pa spat.
upala sm de bo jutre lahko prišla in de bo tim ozdravel.

mal nextou
27. januar 2012
next pa dodj še kaj slikic
27. januar 2012
okey
27. januar 2012
u62555
u62555
Neext^^
27. januar 2012
u50385
u50385