Forum
u31440
u31440
Nesreča,žalost to je že nekaj vsak danjega vse se zgodi z razlogo je moj moto samo zdaj ne verjamem v to :/ Aj skoraj bi se pozabila predtaviti. Ime mi je Tadeja stara sem 16 let do nadalnega je moje življenje bilo nekaj isto obiajnega zdaj pa je katastrofa :/ no bom začela kar na žaetku da boste vedli vso zgodbo zgodilo se je pred enim letom prveega sebtembra bil je običajen dan dokleg ga nisem videla bil je naš nov so šolc ime mu je bilo Adrian Takoj sem se zaljubla.Kat na enkrat pa je zazvonio odšla sem v razred kjer je učiteljica rekal da se naj Adrian vsede k mei saj naju je z mojo BFF Katarino presedla bila sem zelo vesela imel me je za najbolšo prijatelco po koncu puuka sem mu morala razkazati šolo sj nisem šla na buss ker živim blizu šole bial pa sem zaudena zakaj ni šel a buss Adrian tako sem mu razkazala šolo in ga vprašalaa zakaj ne gre na buss in povedal mi je da živi blizu šole tako kot jaz in ugotovila sem da je moj sosed ker me cele poitnice ni blo doma nisem bla
18. junij 2011
u31440
u31440
na tekočem z novicami in danes zjutraj me je v šolo pripeljala moja Sestriča Vanja saj sem bla cele poitnice pri njej prtljago je pa odpeljala domov tako sva se odpravila proti domu ko sva prišla do hiš sva se poslovila in ....... nextam??? vsaj 2 next
Zdaj sem še napisala ker mi je prhitro oddalo :/
18. junij 2011
next(mogoče bolj čitljivo)
18. junij 2011
nekst
18. junij 2011
u31440
u31440
Sike dam jutr in jutr še lahk pišem pol pa cel teden ne morem grem na morje
18. junij 2011
hej.. neeext!!!.. a si prevereš še mojo?? http://www.igre123.com/forum/tema/najstnisko-zivljenje/19363/
18. junij 2011
u31440
u31440
Bom prebrala sam prej lahk vprašaš e lahk oglašuješ
18. junij 2011
bom oglaševala tvojo zgodbico po chatu, okej?
18. junij 2011
u31440
u31440
Ok
19. junij 2011
u31440
u31440
Odjel me je bila sem ful hepij odpravila sem se domov kjer me je čakal moj brt Tadej nisem ga marla zato sem samo odšla v sobo in na svoj komp kjer sem se vpisala na fb videla sem da imam 80 obvestil in 5 sporočil in eno prošnjon za prijatelstvo bila je od Adriana obvestila so bila vsa od Ktariine in vsa so bila nekako tako: Zakaj me nisi predstavila svojmu sosedu,moja mala zaljubljenka...... No bilo je važno to da je Katarina ogutovila da sem zaljubljena polek tega da mi je popiisala ves zid polajkala nekaj slik zdaj sem se odpravila na sporoila tu bi me skoraj kap saj so vsa bila od Adriana v prvem spororočilu je pisalo to:
Hei nevem če si prava in če si prava nevemče se me spomniš sem tvoj sosed v šoli in doma zelo vesel bi bil če bi šl z mamo ven če si zato se bobima ob 18 na šolskem igrrišku
Skoraj bi omedlela in prebrala sem šedrugo inn tretjo četrto in peto v petem je pisalo to:
Zelo si mi šeč in upam da prideš zad bi te bolje spoznal in mogoče bi lahko pila par
Ko sem tako bila v sedmih nebesih je v sobo priletl moj brat tako sem bila huda a vseeno vesela saj sem se morala urediti odlekla sem hlače na korenček kratko maji jopco in ubula alstarke nadela sem si maskaro in malo senila pograbila telefon in mp3 in odšl na igrišče tam je že bil Adrain bil je tako lep ko me je obazil je pristopil k meni in.............. next??? vsaj dva nexta in povejte za zgodbo še drugim
19. junij 2011
u31440
u31440
Jas:

19. junij 2011
u31440
u31440
Tadej:

19. junij 2011
u31440
u31440
Adrian:

19. junij 2011
u31440
u31440
Katarina:

19. junij 2011
u31440
u31440
All starke :

Hlače:

19. junij 2011
u31440
u31440
majica:

Jopca:

19. junij 2011
u48952
u48952
neext
19. junij 2011
next!
19. junij 2011
u28341
u28341
next!
19. junij 2011
u31440
u31440
Me poljubil qskoraj bi omedlela a na sreo nisem bila sem v sedmih nebesih,a me je prebudil s kričanjem če sem ok rekal sem mu da sem ok in odpravila sva se v kino kej sva gledala film kot noč in dan po vilmu sva se odpravila v luna park kjer mi je z streljanjem pridobil plišato igračko Hello Kity šla sva še na butkače in po sldkoro peno ker je bilo že pozo sva se odpravila proti domu,pred mojo hišo me je še poljubil na lica in odšel hitro sem odšla v hišo kjer me je že čakala moja mami in me vprašala kje sem bila povedala sem jin da sem bila z prijateljem v kinu in lunaparku,in še me ni bilo več saj sem hitro odšla v sobo kje sem prižgala prenosninika in se z njim fred vrglla na posteljo vpisala sem se v fb in msn na msn-ju sem videla da me je nekdo dodal bil je Adrian spraševala sem se kako je izvedel moj msn in prišla do sklepa da mu ga je dala Kristina na fb-ju sem videla da mi je Adrian pisal na zid napisal mi je ......... next??? vsaj dva nexta
19. junij 2011
u28341
u28341
next!!!
19. junij 2011
neexT!!!
19. junij 2011
NeXt!!!!!!!!!!!!! 3 so že
19. junij 2011
u31440
u31440
Ljubim te vse si mi < 3 kliknila sem vše im je in napisala komentar jas tebe tut čez že tri miinute je bil komentar od Katarine napisala je: a jaz česa nevem stay in < 3 in namesto meni ji je odpislal Adrian komentarji so zgedaali tku:
K=katarina A adrian j=jaz in S sandra (SOVRŽNICA)

K- a jaz česa nevem stay in < 3 (to sem že napisala)
A-ja kdo pa si da bi mogla vse znat?
K- od Tadeje najbolša prijateljica sam ni blo čadsa dabi ti povedala in predstavla -.-
J- ja sory Kati sam res ni blo časa :/
K- saj je že ok sam še vedno nisem dobila odgovora a jaz česa tu nevem?
J-ja jaz in Adrian se ljubiva (če smem tku reč)
A-Tedi prau maš mwa
S- Tadeja ubijem te ko te dobim ! in to mi boš še plačala Adrian nebo nikoli več reku da si mu učeš!
A-Daj šuti ker te še nikol nisem vidu in upam da te nebom ! Kdo pa sploh si???
J-Adrian to je moja sovražnica sošolka in najbolj popolarna osebba na šolo + najgrša
S- Tadej adaj tih bod naj sam presodi
A- Tedi aja pa daj Sanda al kaj si utihn Tedi grem jaz ljubim te in upam da te nebo preko fb-ja ubila mwa rtm < 3
J-Dijo Adri rtm < 3
Next??? vsaj trije lahk jih je veš

Sandra:

19. junij 2011
NexT
19. junij 2011
next...pa a lohk pišeš tko da bo mogoče brat?
19. junij 2011
u31440
u31440
Ja bom nextala jutr ker sem preveč utrujena in ja bom probala sam mi reč šteka in mi ni poslalo tku kot sem napisala
24. junij 2011
u31440
u31440
Odpravila sem se v omaro in si oblekla belo majico z kapuco in brez rokavov in črne dolge hlače ubula sem all starke in se odpravila proti vhodnim vratom ko sem ugotovila da sem da sem pozabila fon in mp3. odpravljala sem se na sprehod na moje tajno mesto nihče ga ne pozna (saj milim da ne) tja sem hotela oditi zato da bi si zbistrila misli o tem kaj se je zgodilo zadnji dva dneva.Hitron sem odšla v sobo po telefon in mp3 vzela sem še tudi knjigo če še vam nisem povedala zelo rada berem ampak samo knjige o vampirih(: tako sem se odpravila po cesti navzdol in po travniku vse do..... vsaj dva nexta
25. junij 2011
next!!!
25. junij 2011
u31440
u31440
Gozdne jase na njej je bil en fant nisem ga znala šala sem bližje a ne naravnost k njemu nekaj metrov stran ko sem bila v njegovi dolžini me je opazil bil je tko kjut začela sva se pogovarjati
J=jaz,on=on

on:Živjo
J: Živjo, nisem vedela da še kdo ve za ta prostor
on: Jas tut ne :/
J: Kako pa ti je ime?
on: sem Amadej in ti ?
J: jast pa sem Tadeja
A: Lepo ime kaj pa delaš tuki?
J: Razmišljam poslušam musko berem vidim da tudi ti tu delaš to in hwaŁa
A:Ja res je a si kdaj pripeljala sem še koga drugega ?
J: Ne in ti ?
A: Jast tut ne Katere knjige rada bereš?
(Vsedla sem se natla polek njega) opazovala sem ga njegove temno plae oči črne lase vse je bilo prekrasno če bi ga srečala na ulici nebi rekla da bere knjige hodi razmišljat......
A: Heiiii!!! a ti si prisotna
J: Ja ja sem ja,pa najraje vampirske pa tudi drame in detektivke in ti ?
A: Emako katere zvrstti filmov mašm najraje ?
J: Pa komedije drame akcije postolovščine in še kera bi se najdla in ti ?
A: jaz pa mam rad komedije akkcije grozljivke pustolovščine in še kere
J: aja kaj pa muska ?
A: Rock metal .... in še kero in ti ?
J: aja ma jaz tut ......(zazvoi mi fon) bila je Katarina Amadeju sem rekla da pridm takoj nazaj oglasla sem se (katarina je Adrianova seka)
K= Katarrina, J= Jast, Adrian
K: Kje i tit ?!?!
J: kako kje na mojem skrivnem mestu zakaj ?
K: A si pozabla da sta zmenjena z Adrianom ???
J: O šit čist sem pozabla reč mu da nemorem pridet in se mu opravičijem :/
K: Glej če boš taka Adrian nebo več s tabo jaz pa nebom več tvoja BFF -.-
J: Joj saj jaz morem tut živet! nomorem bit ves čas s tabo in Adrianom ! pa glej zakaj me ni poklicu sam??
K: ker te pač ni !
J: Potem pa mi ga daj
Katarina je poklicala Ariana
A: Pa ljubav kje si ti ?
J:Ja pa na mojem skrivvmem mestu
A: Pa povej mi že kje je to !?!
J: Rekla sem ti da vse pride ob svojem času
A: A toako potem pa čao med nama je konc
J: Adrian!!! zakaj ???
Odloži :/
Amadej me vpraša kaj je blo in povem mu da me je fant pustil odidem k njemu in se vsedem k njemu nato se mi približa in ...next?

Amadej:

27. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg