Forum
u144877
u144877
Živjo.Tukaj bom napisal mojo resnično zgodbo o ljubezni preko neta

OK,kje naj začnem...Bilo je leto 2013,april mesec.Zunaj je deževalo kot noro in ker v takem vremenu itak ni kaj za počet sem prižgal računalnik,pokadil cigareto in odšel na internet.Najpej na Facebook,potem še malo na YT.Po parih minutah sem rekel da grem na chat (ne obstaja več) Šečer007,sicer hrvaški.Prijavil sem se gor in videl da je online tudi ena punca z vzdevkom Girl.Pozdravila sva se in pogovarjala v zasebnem klepetu.Nato sta na chat prišla se 2 moja prijatelja,Girl pa je morala iti do zvečer...Kasneje sem ugasnil računalnik in šel pred TV.Od samega dolgčasa sem tudi zaspal.Ko sem pogledal na uro vidim da je že skoraj 7 zvečer.Rekel sem si:"O faaaaaak Girl je rekla da bo ob 7 na chatu,boljše da grem gor."Prižgal sem računalnik,se spet prijavil v chat in evo,bila je gor,čakala me je.Pozdravila sva se in rekla je če hočem z njo na Skype.Odgovoril sem ji da hočem,saj je tudi ona želela da se vidiva.Dodala me je na skypu,poklicala in ko sem jo videl se mi je ustavil dih.Bila je tako lepa,z lasmi do konca hrbta,rjavimi ocmi,prava lepotica...Potem je morala iti dol ker so prišli njeni starši in stric z teto.Rekla je da se vidiva naslednji dan zvečer ker ima veliko dela.Pozdravila sva se in poslala mi je poljub in šla dol.Naslednji dan sem komaj čakal da se vidiva a je ni bilo zelo dolgo.Ko je bila ura 10 zvečer je prišla inse mi najprej opravičila za veliko zamudo ker je imela ogromno opravkov čez dan.Rekel sem da ni panike in da jo razumem.Nasmejala se je in mi rekla da sem ji všeč.Malo me je sicer presenetila a tudi meni je bila ona všeč in priznal sem ji.Ona je ostala kar malo začudena a se je hitro nasmehnila in rekla:"Hehe mali presenečena sem a vseeno sem se zaljubila vate."Ostal sem malo brez besed a sem ji rekel da sem se tudi jaz zaljubil vanjo,čisto malo in začela se je ljubezen.Vse je bilo super,vsak dan sva se videlava,pogovarjala o vseh mogočih rečeh,se šalila,vse dokler mi prišel usodni julij mesec...Moja babica je bila hudo bolna in ker je bila doma smo morali skrbeti zanjo kolikor je kdo mogel.A en petek ni šlo...Ob osmih zjutraj sem slišal neko vpitje iz hodnika in hitro sem skočil ven iz sobe pogledat kaj se dogaja.Videl sem očeta in starega očeta kako se kregata,mama je bila v drugi sobi.Šel sem mirno v drugo sobo in vprašal:"Kaj se spet dogaja???"Mama mi je odgovorila:"Babici je zelo slabo,mora v bolnišnico..."Ostal sem kot okamenel in hitro iskal cigarete da se umirim.Vprašal sem mamo:"Kaj se pa kregajo tam na hodniku?"Mama je reklače želi poklicati rešilca ampak mu stari oče ne pusti dokler ne prideta teta in stric..."Odgovoril sem:"Madona sveta,namesto da bi pomagala babici se kregata kot majhna otroka...Daj mi telefon,bom jaz poklical rešilca."Mama mi je dala telefon in hitro sem zavrtel številko ZD,povedal kaj je in da naj takoj pridejo k nam.Ko sem končal sem šel na hodnik in rekel:"Ne derite se,rešilec je na poti."Oče je rekel:"Bravo sine,dobro si naredi."Z očetom sva potem šla ven pogledat ali prihajajo,stari oče pa je šel k babici v sobo.Rešilec se ni in ni prikazal zato sem jezno rekel skozi zobe:"Mater kje se vlečejo?"Oče je rekel naj se umirim in čez pol minute smo zagledali rešilca kako prihaja pod modrimi lučmi k nam.V paniki sem zakričal očetu:"Kaj si se postavil tu kot kip???POJDI PRED REŠILCA!!!"Oče je stekel pred rešilca da mu pokaže pot in ko so prišli je zdravnica babici dala inekcijo proti slabosti in odpeljali so jo v bolnišnico.Hitro sem stekel po telefon in javil Girl kaj se je zgodilo.Oče in stari oče sta šla za rešilcem,jaz sem ostal doma z mamo in ji pomagal kar je pač potrebovala.Čez 3 ure sta prišla oče in stari oče.Oba sta bila bleda kot stena v obraz.Vprašal sem:"Kaj je?"Oče je rekel:"Sine težko da bo preživela..."Prebledel sem in se začel tresti od strahu kaj bo.Stari oče je jokal za babico...Kako tudi ne bi,bila sta poročena več kot 50 let z 2 otrokoma,lepo kmetijo in zasluženo pokojnino.Po nekaj minutah sem prižgal računalnik,Girl me je že čakala na Skypu...G-Girl,J-Jaz

G-Mali si dobro?
J-Ma niti ne mala...
G-Žal mi je za tvojo babico,ampak moram ti nekaj povedat...
J-Povej mala
G-Z starši grem v Makedonijo za 14 dni...
J-OK mala...
G-Saj se bova videla na Skypu,pa slišala po telefonu
J-OK mala
G-Moram iti mali,čez eno uro gremo...
J-OK mala
G-Love you pa pa
J.Love you too pa pa

Odšla je iz interneta jaz pa sem postajal vse bolj živčen.V naslednjih dneh sva se bolj malo slišala,videla pa še manj...Čez 8 dni smo bili pri kosilu jaz,mama in stari oče ko je zvonil telefon.Bila je očetova sestra(moja teta).Stari oče se ej javil kot ponadavi ko se je zaslišalo TRESK in njegov vzklik:"MRTVA JE!!!"Jaz in oče sva se spogdala in oče je vprašal:"Kdo?"Stari oče je komaj rekel:"Klicala me je tvoja sestra...Naša mama je mrtva..."Oče je planil proti avtu,jaz z starim očetom v njegovo sobo da se umiri.Ko se je umiril se ejkomaj preoblekel in sedel v avto,jaz pa sem Girl napisal SMS kaj je bilo.Čez pol ure sem dobil odgovor:"Žal mi je mali .Če me rabiš sem ob tebi ."Nisem mogel odpisati od strahu in žalosti.Čez 5 ur sta se vrnilaoče in stari oče.Oče je bil kolikor toliko priseben,stari oče pa ni mogel nič...Potem so klicali očetovo sestro in moža ter bratranca in sestrično da se dogovrijo za pogreb in vse kar je treba.Z muko sem rekel:"Jaz ne bom zdraven...Ne morem...Grem v sobo."Oče je rekel:"Razumem te sine,pojdi se spočit,saj bo vse vredu."Spet sem prižgal računalnik in na Facebook-u zagledal sporoćilo od Girl.Odprl sem ga in pisalo je...Da ostaja v Makedoniji,da se ne bo vrnila v Slovenijo nikoli več ker njeni starši ne želijo in da je z najino zvezo konec...Planil sem v jok,v trans...Mama me je slišala in pritekla v sobo.Ko me je videla kako jokam je vprašala:"Kaj je sine?"V solzah sem odgovoril:"Pusti me mama prosim te...Samo pusti me..."Mama je vedela da je nekaj narobe zato je šla po očeta.Prišel je v sobo in se usedel k meni na posteljo.Tudi on me je vprašal:"Kaj je sine?"Rekel semrosim vas pustite me pri miru..."Ker so vedeli da je nekaj hudo narobe so šli še po bratranca,vedeli so da se bom prej zaupal njemu kot drugim.Prišel je v sobo in me vprašal:"Kaj je mali?"Rekel sem:Mah..."in zamahnil z roko.A bratranec je vedel da ni vse vredu zato je silil vame dokler mu nisem povedal.Rekel je da me bo pustil da se umirim in ko je šel iz sobe sem slišal kako je rekel mami in očetu:"Pustita ga,danes sta umrli 2 stvari v njegovem življenu..."

KONEC!!!!!!!!!!!!!!
15. januar 2014
je se kak next akl je to konc?
15. januar 2014
u144877
u144877
konec je to
15. januar 2014
o lp po je ful lepa in zalostna
15. januar 2014
u144877
u144877
ja...full zalostno obdobje je blo zame to...
15. januar 2014
hvala ti mnogo za lepe stvari slika za tebe

19. januar 2014
u144877
u144877
nema na cemu jovana,hvala tebi
19. januar 2014
kad si bio ovde
19. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg