Forum
Heej.
ToŁe je moja četrta zgodbica in Upam da vam bo ta ušeč.
~ NapoŁ je resnična. ;*
~ ˝Oh kako Łep dan.˝ sem zavdihniŁa ko sem se prebudiŁa prvega dne med poŁetnimi počitnicami. Končno sem jih dočakaŁa! In ja dragi dnevnik čeprau sem biŁa v šoŁi odŁična sem tudi rabiŁa počitek. Ko sem se obŁekŁa in umiŁa sem odšŁa po stopnicah pojedŁa zajterk in odšŁa na Teraso brat knjigo. ˝Upam da bodo te počitnica drugačne. Da bom spoznaŁa Svojega prvega fanta. da me bodo končno vabiŁi na zabave in me ne bodo imeŁi za PifŁarko.˝ sem si rekŁa in upaŁa da se bo to tudi zgodiŁo...

Next?

Boš BraŁ/a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. februar 2012
nextnext
24. februar 2012
next!
24. februar 2012
Jaz;

24. februar 2012
u80835
u80835
nexty
24. februar 2012
next
24. februar 2012
~ Ko sem prebraŁa okoŁi 30 strani knjge sem videŁa KŁaro. (iz terase se vidi na cesto). KŁara je biŁa najboŁj priŁjubŁjena punca na naš šoŁi. Jaz je nisem maraŁa. BiŁa je Kur*a ki je misŁiŁa samo na fante, obŁačŁa, make up in facebook. Jaz nisem imeŁa fanta. Niti prijateŁja fanta ne. obŁačiŁa sem se normaŁno (tudi zaradi tega sem biŁa znana kot pfŁarka), nikoŁi nisem imeŁa make upa in nisem imeŁa Facebooka. OdŁočiŁa sem se da nočem biti več pifŁarka. narediŁa si bom facebook in spoznaŁa nove prijateŁje. Sem skŁeniŁa in odšŁa po računaŁnik.

Next?
24. februar 2012
Aja; Pa napište če hočte da vas Obveščam kdaj nextam. ;*
24. februar 2012
neext
24. februar 2012
next sporoč
24. februar 2012
next men tut
24. februar 2012
next
24. februar 2012
u80835
u80835
me tut sporoč pa nexty
24. februar 2012
~ Haha. Zdaj bom tudi jaz poznana po šoŁi. sem si rekŁa, ko sem se prijaviŁa na Facebook. DaŁa sem swojo prikazno. Dodajala sem prijatelje. V enem dnevu sem imeŁa 2o prijateŁjev. Newem aŁi je to veŁiko aŁi maŁo? KŁara kur*a je imeŁa 2.ooo prijateŁjev. ˝Ah. Za vedno bom pifŁarka. Ko bi vsaj imeŁa najboŁjšo prijateŁjico.˝ in PUF žeŁja se mi je uresničiŁa. Na facebooku me je kŁikniŁa punca po imenu Maruša. BiŁa je isto stara kot jaz in imeŁa je fanta Mateja. Ju3 se bova spoznaŁi na Bazenu. Upam da bova postaŁi dobri prijateŁjici. Ko sem spet oodšŁa na tereso se je po cesti s KŁaro sprehajaŁ fant. BiŁ je pupoun. ImeŁ je črna Łase in svetŁo modre uči. MisŁim da sem se zaŁjubiŁa vanj....

Next?
24. februar 2012
neext
24. februar 2012
u80835
u80835
nexty nexty nexty
i love this story!!!
nexty nexty nexty
i love this story!!!
nexty nexty nexty
i love this story!!!
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
24. februar 2012
u80835
u80835
zakon pišš stara
svetouna pravlca!!!!!!! ♥ ☺☺☺☺♥☺☺☺☺☺♥♥
24. februar 2012
next sporoč
24. februar 2012
nekšt
25. februar 2012
u80835
u80835
next next next
25. februar 2012
u73919
u73919
Neeeeexxt
25. februar 2012
~ Dobro dnevnik. še kar sem maŁo pretresena od včeraj saj še nikoŁi nisem biŁa zaŁjubŁjena. aŁi je to dobro aŁi sŁabo? Ko sem se obŁekŁa, umiŁa in pojedŁa zajterk sem odšŁa na facebook. ImeŁa sem že 30 prijateŁjem. ˝Super.˝ sem si rekŁa. ˝vsak dan več˝. ko sem pogŁedaŁa na uro sem dojeŁa da se čez eno uro dobim z Marušo. ObŁekŁa sem se in se odpravŁa od doma. Ko sem prišŁa do bazena je biŁa tam Maruša. BiŁa je ista kot jaz. ImeŁa je učaŁa, doŁge rjave Łase in obŁečena je biŁa normaŁno ter najpomembnejše; ni zgŁedaŁa kot kur*a. Ušeč mi je biŁa.

Maruša: ˝Heej. V resnici si Łepša kot na sŁiki.˝
Jaz; ˝HwaŁa. ti tudi.˝
Maruša: ˝Sigurno nisi kaj priŁjubŁjena na šoŁi ne?˝
Jaz: ˝Ne. Ti si?˝
Maruša: ˝Ja biŁa sem znana kot pifŁarka dokŁer nisem dobiŁa enega najboŁj priŁjubŁjenih fantov na šoŁi.˝
Jaz: ˝Uaau. Kako ti je uspeŁo?˝
Maruša: ˝Tako kot bo tudi tebi. Pridi da ti razkažem Kranj.˝
Tako sem vedeŁa da imam novo najboŁjšo prijateŁjico.

Next?
25. februar 2012
next
25. februar 2012
nekšt
25. februar 2012
next
25. februar 2012
next

Hhaha mala najboljše pišeš < 3333333333
25. februar 2012
HwaŁa vam za Nexte. ;* < 3

~ Ko sem dojeŁa kje je kino ki še nikoŁi nisem biŁa v njem zaradi tega ker ˝pifŁarji˝ ne sodijo v take ustanove. Niti v Meku še nisem biŁa. Zdaj sem dojeŁa da sem poŁ svojega živŁjenje zapraviŁa v knjižnici in doma za zvezki. Najhuje pa je biŁo to da svojih Łastnih staršev spŁoh poŁ živŁjenja nisem videŁa. Briga ju zame. Vedno sta na sŁužbeni poti. PošŁjeta mi razgŁednco za rojstni dan in za konec šoŁe. Toj je to. Zame skrbi babica. Res jo imam rada. Ko sem prišŁa domov okoŁi sedmih zvečer sem se usedŁa za računaŁnik in videŁa eno prošnjo za prijateŁjstvo: Žan Dubstep. ˝Kdo je to?˝ sem si rekŁa vendar sem ga vseeno potrdiŁa. Potem sem šeŁe dojeŁa da je to tisti fant ki se je včeraj sprehajaŁ z Kur*o in tisti v katerega sem se jaz zaŁjubiŁa...

Next?
25. februar 2012
nekšt! obvezno!
25. februar 2012
u76594
u76594
next
25. februar 2012
next
25. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike