Forum
eem pisala bom izmisleno zgodbico o punci o ljubezni,partyjih ful bo zanimiva tkoda berte!!!!
22. oktober 2014
sam ce koga zanima sej sm pisala pa se mi je use zbtisal pa vam kasnej pism
22. oktober 2014
Sem Nika.Stara sem 16,imam brata Jakata(1 in mlajso sestrco Nino(1).Imam bff Klaro in fanta Jana.
Koncno so se zacele pocitnice in s starsi smo se odlocili da gremo na pocitnice v Miami.Zelo se bila vesela in najboljse je bilo da je sla znami tudi Klara.Takoj sem ji sporocila in bila je zelo vesela.Na dan odhoda sva se dobili pri meni doma in skupaj pakirel.Koncno smo sli.Nekaj casa smo se peljali potem pa koncno prispeli v ogromen hotel.Starsa in sestrica so bili v sobi 16.Brat je bil v sobi 18 in jaz in Klara sva lahko bili v svoji sobi stevilka 20.Zraven naju sta bila dva kjut fanta in oce je hmalu ugotovil da sta to sinova od njegovega dobrega prijatelja.Tako sem se spomnila da moram Janu sporociti da smo prisli.J-jaz,JA-Jan
J-heey prisli smo,ful je supr miss you
JA-supr lepo se mej,miss you too
No ker je bil oce zelo dober prijatelj s tistim gospodom zato smo sli skupaj na plazo.Klara je bila zelo vesela saj ji je bil en od tistih dveh zelo usec.Bila sta Nik in Ziga.
Nik je imel crne lase in rjave oci,Ziga pa rjave lase,modre oci in malce pegic.Klari je bil zelo usec Nik in mislm da je bilo tudi pri njem isto.Ko smo hodili na plazo smo se kar dobor spoznali.Tisti dan smo skupaj poceli use.Bilo je super.Nik in Klara sta si ze izmenjala telefonske.Potem je Ziga stopil do mene in rekel.J-jaz,Z-ziga
Z-hey
J-oj
Z-danes je blo kr fajn
J-em ja haha
Z-sam zanima me ce bi sl jutr zmano na sladoled
Nisem vedela kaj na recem zato sem privolila.Pomeziknil mi je in odsel.zamislila sem se in pomislila na njegove modre oci.Takrat sem sele opazila da zraven mene stoji Klara.
K-klara,j-jaz
k-pa saj ti si ze bol zalublena od mene hahah
j-kaj ne haha jz mam Jana kaj je stabo
k-ok ok sam ne mi rec da ti nism rekla haha.
Nasmejala se je in skupaj sva odsli nazaj v hotel.Ko sem se zvecer ulegla v posteljo sem pomislila sem res zaljubljena v Zigata.Ah to ni mogoce potem pa se dobila sms od....
27. oktober 2014
next ;D
27. oktober 2014
next plssss
27. oktober 2014
rabm se dva nexta ce lahk mal oglasujeta
27. oktober 2014
next
27. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg