Forum
imam težavo..zaljubila sm se v najbolj cute fant na šoli..on pa me niti ne pogleda ne...vse se vrti okrog tega tipa....veliko sm že prejokala za njim..in zdaj ga osvaja najlepša punca na šoli..in ne le to...samo zanjo se briga..dovolj mam tega..zaupala sm se prijateljicam in rekle so naj ga osvajam....in res osvajala sm ga on pa se ni zmenil zame .
nadaljujem???
17. julij 2010
ja nexty pliis
17. julij 2010
u23904
u23904
plis nexti
17. julij 2010
najhujše je to da sm ga med odmorom videla kko se z najlepšo punco na šoli(saro) poljubljata...joj kko grozno..na bruhanje mi je šlo...kmalu pa je izvedel d se je sara z njim samo igrala in spet je bil prost...med poukom me je začel gledati in me pred sošolci zagovarjati..nato so vsi rekli da je vame..jaz pa sm se mu hotela maščevati , kajti prej sm jaz trpela zdaj nej pa še on...s težkim srcem sm ga ignorelala ter ga zbadala pred sošolci , gledala sm ga zbadljivo in vsakič sm mu rekla dej tih bot.......tžko mi je bilo ..nato pa sm se mu vdala...nism ga zafrkavala in full sm se z njim pogovarjala ..končno
nadaljujam'??
17. julij 2010
u23904
u23904
ja itak next
17. julij 2010
me je povabil v kino..in uprašala sm ga kdaj? in rekel je danes..joj dns pa moja bff b-day....obljubila sm ji da pridm ...in rekla sm mu d mogoče lahko...joj kera laž sm si mislila kaj nej nrdim???..poklicala sm jo in po glasu sodeč ji je šlo na jok..rekla sm ji da pridm..ampak to je mogoče edina priložnost da greva skupi na zmenek....nikol ni frej..dons mu je slučajno trning odpadu..kaj nej nrdim??
nadaljujem??
17. julij 2010
ja nexxxxxxxxxxxxxx
17. julij 2010
odločila sm se da grem na zabavo....ko sem prišla je manjkalo samo še pol ure d se dobiva v kinu...prijateljica je vidla kko sm žalostna in mi objokana rela le pojdi..čaka te.....jaz sm ji rekla..ne negrem obljubila sm ti da bom pri tebi in da ne grem na zmenk..ona pa mi je rekla da ji nisem nič rekla koliko časa bom pri njej...zato sm že hotela iti..ampak sm raje ostala..prepričevala me je naj grem saj ne bi bilo prav da ga pustim čakati..ker žal nism imela prevoza me je odpeljal od prijateljice bratranc ki ima izpit za motor..prišla sm tja in kot po naključju me je on videl s fantom na motorju..prišla sm do ina kjer sm ga videla in že ga ni bilo več
nadaljujem??
17. julij 2010
ja nadaljuj!!!!!! dodej slike (ce znas)
17. julij 2010
ne nznam.....naslednji dan v šoli me ni niti pogledal..tudu jaz sm bila jezna nanj kajti nism vedela zakj je odšel...uprašala sm ga in mi je rekel zakaj jaz...zakaj manipuliraš z menoj...hodiš z motoristom z mano pa smo na zmenke...hotela sm mu razložiti pa mi ni vrjel!!!
nadaljujem??
17. julij 2010
jaaa
17. julij 2010
nato sm mu napisala sporočilo d se dobiva v meku...in prišel je...vprešal me je zakaj sm bila z motoristom jaz pa sm mu rekla:"pssstt....in ga polubila..tako je bilo romantično in tako popolno....joj tako ga imam rada...
nadaljujem
17. julij 2010
next
17. julij 2010
next!!!
17. julij 2010
u21111
u21111
next
17. julij 2010
u18082
u18082
nexttt
17. julij 2010
next
17. julij 2010
šolsko leto je počasi že minilo..in oodločila sva se da bova šla sama s fantom na morje...in res šla sva na santorini..bilo je čusovito....dokler se nisva znašla v kočljivi situaciji na samotni plaži....nesel me je v morje in ppotapljala sva se ter uživala..nato me je nežno zmasiral ter me namazal s sončno kremo....kar naenkrat mi je rekel''a ni že skrajni čas da bi zvezo utemeljila'' dobro sm vedela kaj je imel v mislih..rekla sm mu''ali se ti zdim lahka?''...on pa je odgovoril da se mu ne zdim ampak je začel da vsak po letu dni pristane v tej situaciji..jaz sm rekla da se tega ne grem in odšla stran..nato me je začel loviti!!!!!ujel me je in me porinil na mivko....udarila sm ga ter ugriznila ter zbežala spet me je ujl jaz pa sm kričala in kričala na srečo je šl mimo neki par ki ga je prijavil policiji...nato
nadaljujem??
17. julij 2010
nadaljujem???
17. julij 2010
u23904
u23904
next
17. julij 2010
sm se vrnila domov....dolgo sm rabila da sm pozabila nesrečno ljubezen..počasi sm vse skupajj pozabila in se odločila za študij..tam sm spoznala prijatelja, s katerim sem pozneje tudi hodila.....
the end
17. julij 2010
u18082
u18082
fuŁ coŁ je bŁo
10. avgust 2010
u18082
u18082
*CooŁ
10. avgust 2010
bom napisala novo...pričakujte v tem tednu
12. avgust 2010